Forum PCLab.pl: Którą gre wybrać ? - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Najnowsze pliki

• (219 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Ostania »
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Którą gre wybrać ? Wszelkie rozterki i pytania kierować tutaj. Oceń temat: ***** 2 Głosów

#41 Użytkownik jest niedostępny   cOtReZ 

• Mały Głód
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 03 Marzec 2009 - 23:51

Wybierasz w takim razie tylko między dwoma tytułami? MGS4 i GT5? Nijak to porównać do siebie.

Nie widzę w ogóle żebyś grał w gry sportowe. Nie lubisz?

Przy okazji ja o coś spytam.
W internecie cały czas piszą, że kupując Singstara dostajesz dostęp do ok 300 utworów jeszcze z wersji na ps2. Bawił się w to ktoś?
Niedługo maja wyjść bezprzewodowe mikrofony z nową częśćią więc warto na nie poczekać i wtedy mieć dostęp do starych utworów bo jakoś większość piosenek z ps3 mi nie podchodzi.

#42 Użytkownik jest niedostępny   Deadeye 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 04 Marzec 2009 - 00:11

Dostęp do piosenek z ps2 polega na tym, że wkładasz płyte z singstarem z ps2 (oczywiście musisz mieć oryginał) i wtedy możesz odpalać piosenki z tej płyty. Żeby mieć wszystkie 300, musisz mieć wszystkie kilkanaście (kilkadziesiąt) Singstarów z ps2. Zaleta jest taka, że to działa nawet jeśli twoja ps3 nie odtwarza gier z ps2.

#43 Gość_Usunięty_*

• Grupa: Goście

Napisany 04 Marzec 2009 - 01:08

Zobacz postcOtReZ, o 3 Marzec 2009, 23:51, napisał(a):

Wybierasz w takim razie tylko między dwoma tytułami? MGS4 i GT5? Nijak to porównać do siebie.

Nie widzę w ogóle żebyś grał w gry sportowe. Nie lubisz?

nienawidzę :)
bo sportowcy nie chcą się mnie słuchać no cóż ich wola....
bardzo się irytuję przy takich grach
no rzeczywiście GT5P porównać z MGS4 heh :P
a w co wam się lepiej grało? :D

#44 Użytkownik jest niedostępny   Sackboy 

• Ignorance is bliss.
  • PipPipPipPipPip

Napisany 04 Marzec 2009 - 08:12

Na PSP grałeś pewnie w AC!D'a, nie przejmuj się, to był gniot niemający nic wspólnego z serią MGS. Kupuj czwórkę, nie zawiedziesz się!

#45 Użytkownik jest niedostępny   olek293 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 14 Marzec 2009 - 17:53

Siema!

Ja mam dylemat:

NBA Live 2009
NBA 2009 The Inside
NHL 2009

Szczególnie interesuje mnie jaka jest roznica pomiedzy tymi dwoma NBA. Pozdrawiam.

#46 Użytkownik jest niedostępny   eluniq 

• Uzależniony od powietrza
  • PipPipPipPipPip

Napisany 29 Kwiecień 2009 - 12:13

Odkopię temat. Może w końcu przykleją.

Co wybrać: FIFA 09 czy PES 2009? Sam w życiu nie grałem w gry sportowe, ale moi znajomi, poza kilkoma wyjątkami, właściwie tylko w to graja, więc dobrze by było mieć coś w ten deseń w swojej biblioteczce. Na podstawie recenzji wybrałbym FIFĘ, a co Wy myślicie? Czy wg Was między tymi dwiema grami są jakieś na tyle istotne różnice, żeby jednoznacznie wskazać zwycięzcę? Weźcie pod uwagę, że jestem totalnym noobem w kopaninach :)

#47 Użytkownik jest niedostępny   Piekny Wojciech Postrach Dziewic 

• Two beer or not two beer?
  • PipPipPipPipPip

Napisany 29 Kwiecień 2009 - 12:25

Nie grałem w ostatnie PESy, grałem za to w Fifę (tę i poprzednich kilka) i powiem, że jest to doskonała gra. Byłem absolutnie rozwalony jej realizmem i fajnością. Jeśli jesteś cierpliwy - bierz, nie będziesz zawiedziony. Tylko przygotuj się na to, że samo opanowanie sterowania zajmie Ci sporo czasu. A nauczenie się grania to jakiś kosmos. Poziom trudności jest bardzo wysoki, po dziesiątkach godzin spędzonych na graniu nadal mam duży problem z wygraniem z kompem :E
Co prawda na niższych poziomach trudności może być łatwiej, ale tego nie wiem, bo nie próbowałem :E

#48 Użytkownik jest niedostępny   eluniq 

• PipPipPipPipPip

Napisany 29 Kwiecień 2009 - 12:57

Dzięki. Rozumiem, że grasz na PS3, tak?

Ja właśnie pogrywam w demko FIFY i na intermediate udaje mi się remisować 0-0 :E, ale w karnych nie daję im szans :cool: Poza tym, że 2 min na połowę, to cholernie irytująca sprawa, to nawet mi się podoba, więc jestem coraz bliższy wyboru.

Może jest ktoś kto mógłby porównać te dwa tytuły?

#49 Użytkownik jest niedostępny   Nesti 

• ¡Vamos Madrid!
  • PipPipPipPipPip

Napisany 29 Kwiecień 2009 - 14:49

Zobacz posteluniq, o 29 Kwiecień 2009, 13:57, napisał(a):

Może jest ktoś kto mógłby porównać te dwa tytuły?

Tak, ja mam obie te gry na PS3, i wg. mnie FIFA 09 bije na głowę PES'a 2009 praktycznie pod każdym względem. I piszę to człowiek, który uznawał wcześniej tylko PES'y, a FIFE uważał za dno (kiedyś to była prawda) . Ale od edycji 2008 PES zaczął się cofać.

Zalety FIFA 09:

-niesamowita animacja piłkarzy (tak realistycznie odwzorowanych ruchów piłkarzy jeszcze nie było)
-poziom trudności jest o wiele lepiej wyważony niż w PES'ie, no i na najwyższym nie jest tak śmiesznie łatwo jak u konkurencji
-więcej funu płynącego z gry niż u konkurencji
-grafika
-pełna polska wersja językowa ( na szczęście komentarz da się zmienić, bo Szpakowskiego nie każdy przełknie, w tym ja)
-tempo rozgrywki
-piłkarze z naszej drużyny sensownie się ustawiają, czego nie można powiedzieć o PES'ie
-Sezon Live Adidas, bardzo fajna sprawa, co tydzień aktualizuje morale, nastroje, kontuzje wszystkich piłkarzy z wybranej ligi, a także składy (jedna liga jest za darmo, reszta niestety płatna, jak to EA...)
-mnóstwo licencji
-bardzo rozbudowany tryb sieciowy
-trofea

Minusy FIFA 09:

-trening zbyt uproszczony
-komentarz (Szpakowskiego nigdy nie przełknę)

Zalety PES 2009:

-Wykonanie zawodników, oraz szczególnie ich twarzy stoi na wyższym poziomie niż u FIFY
- powrót do defensywy, przez co rozgrywka stała się nieco wolniejsza, wg. mnie to zaleta
-licencja na Lige Mistrzów
-możliwość wgrywanie najprzeróżniejszych OF (Option File) zupełnie jak na PC. Dzięki temu można zmienić naprawdę wiele rzeczy, od dodania kilu nowych zespołów, do innych strojów, piłek, twarzy, a nawet ligi.
-możliwość słuchania własnej muzyki z dysku

Minusy PES 2009:
-animacja piłkarzy, w ogóle jak się poruszają, biegają, tak jakby mieli dwie, trzy klatki animacji ( i pomyśleć, że tak było kiedyś w Fifie... )
-grafika rodem z PS2
- samowolne wykonywanie wślizgów przez piłkarzy z naszej drużyny, jest to tak irytujące, że aż żałosne. Pełno kartek przez to dostałem...
-poziom trudności komputera jak zwykle niski nawet na najwyższym poziomie trudnośći, nie wiem, może zbyt wiele lat w PES'a gram.
-lagi w rozgrywce sieciowej
-irytująca rejestracja na stronie Konami, aby móc grać online
-cała rozgrywka jest tak irytująca, że żałuję, iż tą grę zakupiłem w dniu premiery, jeszcze nigdy nie grałem tak mało meczy w PES'a od kiedy w niego gram. ( ale dzięki temu mój tata nauczył się na nowo grać w wirtualną piłkę nożną od czasów Fify 98: Road to World Cup ;) )

Generalnie to bardzo żałuję, że Seabass nie dostrzega tego, że trzeba zmienić cały kręgosłup PES'a, również grafikę, właściwie wszystko...

Ten post był edytowany przez Nesti dnia: 29 Kwiecień 2009 - 14:54

#50 Użytkownik jest niedostępny   Piekny Wojciech Postrach Dziewic 

• Two beer or not two beer?
  • PipPipPipPipPip

Napisany 29 Kwiecień 2009 - 16:08

Zobacz postNesti, o 29 Kwiecień 2009, 14:49, napisał(a):

-poziom trudności jest o wiele lepiej wyważony niż w PES'ie, no i na najwyższym nie jest tak śmiesznie łatwo jak u konkurencji

Hmm, czy z tego mogę wnosić że radzisz sobie z kompem? Ja po kilkudziesięciu godzinach gry (fakt, że głównie przeciw człowiekowi) i setkach przy poprzednich fifach mam problem, żeby go zmęczyć. Gram na najwyższym poziomie, ale ze wspomaganiem do podań i crossów - przy włączeniu full manual nie bardzo szło :E

#51 Użytkownik jest niedostępny   Nesti 

• ¡Vamos Madrid!
  • PipPipPipPipPip

Napisany 29 Kwiecień 2009 - 16:23

Zobacz postPiekny Wojciech Postrach Dziewic, o 29 Kwiecień 2009, 17:08, napisał(a):

Hmm, czy z tego mogę wnosić że radzisz sobie z kompem? Ja po kilkudziesięciu godzinach gry (fakt, że głównie przeciw człowiekowi) i setkach przy poprzednich fifach mam problem, żeby go zmęczyć. Gram na najwyższym poziomie, ale ze wspomaganiem do podań i crossów - przy włączeniu full manual nie bardzo szło :E

Właśnie sobie tak nie radzę dobrze na tych wyższych poziomach. ;) W porównaniu do PES'a. To właśnie w Fifie jest jakiś poziom trudności, czego nie można powiedzieć o PES'ie. Na razie się przyzwyczajam, bo na razie i tak mało godzin grałem w najnowszą Fife.

#52 Użytkownik jest niedostępny   eluniq 

• PipPipPipPipPip

Napisany 30 Kwiecień 2009 - 12:14

Hoho, Nesti, nie spodziewałem się tak wyczerpującego komentarza. Wielkie dzięki, nie mam więcej wątpliwości i wybieram FIFĘ 09 :)

#53 Gość_Usunięty_*

Napisany 30 Kwiecień 2009 - 12:26

A prince of persia revolutions czy jakoś tak na psp jest fajną grą ?

#54 Użytkownik jest niedostępny   Bassfreak 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 30 Kwiecień 2009 - 21:37

Burnout Paradise , totalny rozpierdziel :E i piękna grafika :D :D

#55 Użytkownik jest niedostępny   ChomikRonaldo 

• Chooooooomikó
  • PipPipPipPipPip

Napisany 01 Maj 2009 - 07:06

Jeśli to miała być odpowiedź do kolegi 1 post ^ to na PSP nie ma Paradise'a. Jest Legends i Dominator.
Co do POP'a Revelations to ponoć gra jest bardzo dobra, tylko cholernie droga [:/]

#56 Gość_Usunięty_*

Napisany 01 Maj 2009 - 09:50

Zobacz postChomikRonaldo, o 1 Maj 2009, 07:06, napisał(a):

Jeśli to miała być odpowiedź do kolegi 1 post ^ to na PSP nie ma Paradise'a. Jest Legends i Dominator.
Co do POP'a Revelations to ponoć gra jest bardzo dobra, tylko cholernie droga [:/]

Ale chodzi ci o polską wersję że droga ? Mi tam zwisa będą napisy po angielsku to i tak zrozumiem o co chodzi. A nówka z angliszem 35 zł.

#57 Użytkownik jest niedostępny   czaq74 

• ehh...
  • PipPipPipPip

Napisany 05 Maj 2009 - 16:15

Zobacz posteluniq, o 30 Kwiecień 2009, 13:14, napisał(a):

Hoho, Nesti, nie spodziewałem się tak wyczerpującego komentarza. Wielkie dzięki, nie mam więcej wątpliwości i wybieram FIFĘ 09 :)

I dobrze robisz, ja grałem w pesa od uhuhuhu i jeszcze troche (pierwszego mialem winning eleven po japonsku na szaraka) az do teraz, fifa poprostu jest lepsza :( (nie myslalem ze to kiedys powiem)

Ten post był edytowany przez czaq74 dnia: 05 Maj 2009 - 16:16

#58 Użytkownik jest niedostępny   H4ZE 

• Zycie jest piękne, póki nie staje się gówniane! :E
  • PipPipPipPipPip

Napisany 14 Maj 2009 - 20:55

Ja tez mam problem, mysle nad LBP i EVERYBODY GOLF WORLD TOUR, szukam czegos przy czym mozna usiasc i wszystko na luzie z usmiechem zrobic, a nie wku***ac przy czyms :P chyba ze sa jakies alternatywy to z checia wyslucham :D

#59 Użytkownik jest niedostępny   Nesti 

• ¡Vamos Madrid!
  • PipPipPipPipPip

Napisany 14 Maj 2009 - 21:46

Z tego co pamiętam to jest demo Everybody Golf World Tour na PSS, jeśli jeszcze nie pobrałeś, to pobierz i sprawdź choć jeden tytuł, bo LBP dema nie ma. :) Co do LBP gra jest bardzo sympatyczna, ale zaznaczam, że nie jest bardzo łatwa i tylko dla dzieci, pozory bardzo mylą ;> Tryb story krótki (ale z kolei dodatek Metal Gear Solid miażdży), ale zawsze można pograć na tysiącach leveli stworzonych przez innych graczy, a te są po prostu fenomenalne ( LBP Contra ), albo samemu stworzyć co się tylko zapragnie, jeśli ma się pomysł i czas .Jeśli chodzi o cenę i dostępność to wiadomo, że LBP. Na allegro widzę tylko jeden egzemplarz Everybody Golf i to używkę, a nówki w sklepach ponad 200zł, a gra nie jest najnowsza. LBP używaną w idealnym stanie można wyrwać za 50zł, a folia 70zł.

Ten post był edytowany przez Nesti dnia: 14 Maj 2009 - 21:49

#60 Użytkownik jest niedostępny   H4ZE 

• Zycie jest piękne, póki nie staje się gówniane! :E
  • PipPipPipPipPip

Napisany 14 Maj 2009 - 22:06

World Tour'a mam demko i szczerze powiedzawszy bardzo mi przypadlo do gustu, fajna zabawa. szkoda wlasnie ze nie ma dema LBP bo bym sam sobie odpowiedzial na pytanie prowdopodobnie, a teraz mam zonk i najchetniej wzialbym obie :E

• (219 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Ostania »