Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Shadow of the Colossus ps4 - dobrze oceniany, wygląda ładnie, walki robią wrażenie ale po kilku kolosach poszedł na handel. Jakoś mnie nie wciągneło i mega irytowało mnie sterowanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest teraz na topie jeśli chodzi o sieciowe strzelanki na PS4? Battlefield 4 albo 1? Overwatch?

 

Chciabym pograć w coś co ma krótkie sesje (max 30 min) i na serwerach nie brakuje graczy, nie jestem w temacie wiec jakieś mocno taktyczne shootery raczej odpadają.

 

Proszę o kilka pomysłów/propozycji. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Gran Turismo 4 na PS2 jest aż tak bardzo trudną grą czy ja nie umiem grać?

 

Można tam jakoś naprawić samochód ? Macie jakieś pro tipy co do tej gry ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o kilka pomysłów/propozycji. :)

Battlefield 1 będzie w porządku. Mapy różnej wielkości, sporo trybów i graczy, bezkonkurencyjna oprawa i dźwięk. Gra często w promocjach, zwłaszcza edycja Rewolucyjna, z season passem. Aczkolwiek jak tanio trafi się podstawka, to na 30 minutowe sesje w zupełności wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. ;)

 

Nikt więcej, nic więcej? Nie gracie w żadne strzelanki na PS4? Miałem nadzieję na jakieś nowe pomysły. A co z tym Overwatchem, jest jakiś użytkownik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt więcej, nic więcej?

ja też oddaję głos na BF1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ktoś poleci jakieś gry na PS3, do grania na wspólnym ekranie w 2-3 osoby? Dosłownie każdy typ, no może oprócz bijatyk i fify.

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś poleci jakieś gry na PS3, do grania na wspólnym ekranie w 2-3 osoby? Dosłownie każdy typ, no może oprócz bijatyk i fify.

Resident Evil 5-6, Revelations 2.

Overcooked.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry podobnej do Ratcheta. Nie wiedziałem, że to tak fajny tytuł, jak zacząłem o 23 to skończyłem o 5 nad ranem.

Jest coś w tym stylu na rynku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogrywam właśnie remaster Bulletstorm`a a na jesieni ogrywałem Doom`a. Są jeszcze jakieś takie proste, szczere sieki w starym dobrym stylu na PS4??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś poleci jakieś gry na PS3, do grania na wspólnym ekranie w 2-3 osoby? Dosłownie każdy typ, no może oprócz bijatyk i fify.

 

Dead Nation, Diablo 3, seria Army of Two, Trine 1-2, Little Big Planet 1-3, Lara Croft and the Guardian of Light

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wam za propozycje :)

Aktualnie ogrywam bayonette i system walki jest świetny. W Devil May Cry znajdę coś podobnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, wracam po dlugiej przerwie z ps4, chcialbym ograc pare exow, co wg was jest "must have" pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, wracam po dlugiej przerwie z ps4, chcialbym ograc pare exow, co wg was jest "must have" pozdrawiam.

 

Horizon Zero Dawn

Uncharted 4 i Lost Legacy

Ratchet

Yakuza 0 i Kiwami

Bloodborne

Persona 5

Driveclub

Knack 2

Gran Turismo Sport

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MikeL

Do tego jeszcze ewentualnie:

 

The Order: 1886,

Infamous Second Son,

Infamous First Light,

Killzone Shadow Fall,

Until Dawn,

The Last of Us Remastered (jeśli nie grałeś na PS3).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co polecicie żeby pograć z narzeczoną? Aktualnie skończyliśmy overcooked i gramy w little big planet 3. Ona dopiero uczy się więc wolałbym nic co wymaga mega skilla :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Until Dawn, jeśli to nie musi być coop. Ty na padzie, ona podejmuje decyzje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po platynie w Resogun nadal mam ochotę na jakieś porządne Bullet Hell, czy jak się zwie ten gatunek. Znacie jakieś dobre gry na PS3/vitę oprócz Stardusta i Resoguna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie dobre exclusivy 2016-2018 polecacie? Interesują mnie głównie gry ttp podobne do gow, platformówki itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem drugiego pada w "Days of play" no i szukam jakichś gierek do wspólnego pogrania z kobitką na sofie. Na pewno kupię Overcooked i ogramy Rayman Legends. Coś jeszcze ktoś poleci? Raczej szukam lżejszych tytułów, Diablo, Rocket League, czy jakieś strzelanki (niestety) odpadają ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Overcooked to nie taki "święty" tytuł z pluszowymi zwierzaczkami i wcale nie jest łatwy w późniejszych etapach. Mówi się, że to tester związków ;). Jeżeli jesteś nerwusem to albo wrzuć na luz, albo nie grajcie, bo z kumplami to wiadomo inaczej ;).

Nie jestem znawcą lżejszych tytułów, ale masz tera przecenę na psstore np:

The Disney Afternoon Collection (klasyka z NESa), ale pamiętam że za dzieciaka mieliśmy bekę w Chip&Dale na 2p. Ja akurat mam sentyment do takich rzeczy, a 25zł jest ceną imo akceptowalną. Pewnie kupię dla siebie i kumpeli :PPP

Tricky Towers

LittleBigPlanet™ 3

Lovers in a Dangerous Spacetime

Everybody’s Golf (wyglądał na YT dosyć śmieszkowo, tylko na razie 170zł :/)

 

Z takich poważniejszych tytułów możesz zobaczyć Resident Evil Revelations 2. Natalia i Moira nie używają broni palnej za to mają inne "zdolności", więc no stress, że laska musi mieć zabójczy reflex czy cela jednak nie oznacza to spacerku ;). Stety, albo niestety gra podchodzi pod horror.

I może Resident Evil 5, ale to już strzelaninka.

A Way Out?

Beyond Two Souls: przygodówka, a raczej więcej w tym kina niż gry, ale jedna osoba jest bohaterką, a druga jej niewidzialnym "przyjacielem". Myślę, że dziewczynie się akurat spodoba. Mnie wessało na dobre 10h kładłam się dzisiaj spać o 8?? :E Zaliczone pierwsze podejście :E. Możliwe jest granie w 1 lub 2 playerów.

Edytowane przez NiWim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że Overcooked to "tester związków" a my jesteśmy mega nerwusami więc najwyżej się rozstaniemy lol2.gif Co do RE5 i innych strzelanek, to ja chętnie ale jej nawet Trine 2 nie podeszło więc mam ograniczone pole. Na razie zaakceptowała Overcooked i Raymana właśnie więc czegoś takiego szukam.

 

Przy okazji, graliście we Frantics od Playlinka? Jestem tego strasznie ciekaw, Wiedza to potęga ostro ciśniemy od dłuższego czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja kobieta grala ze swoim bylym w D3 i bardzo jej sie to podobalo, a raczej nie uznalbym Jej za dobrego gracza, takze ja bym tego tytulu wcale na straty nie spisywal;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że Overcooked to "tester związków" a my jesteśmy mega nerwusami więc najwyżej się rozstaniemy lol2.gif Co do RE5 i innych strzelanek, to ja chętnie ale jej nawet Trine 2 nie podeszło więc mam ograniczone pole. Na razie zaakceptowała Overcooked i Raymana właśnie więc czegoś takiego szukam.

 

Przy okazji, graliście we Frantics od Playlinka? Jestem tego strasznie ciekaw, Wiedza to potęga ostro ciśniemy od dłuższego czasu.

Obczaj Revelations 2 na YT czy coś. Trochę inaczej to działa niż RE5. Ta druga postać bardziej szuka, wspiera, też może zaatakować bronią białą, ale nie używa pistoletów. Dla mnie ideolo dla kogoś kto się dopiero "uczy" ;).

Wiesz jak ma ją zniechęcić darcie ryja do grania i traktowanie gry jak coś poważnego, a nie okazję do pośmiania się to nie warto. Coś o tym wiem :P.

Hmm Little Big Planet?

Edytowane przez NiWim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...