Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Azazell

przecież RDR to kalka GTA ten sam mechanizm ,ten sam świat tylko klimat inny .

 

Booooże co ja czytam :D.. Oczy bolą, Oczy kłują, Głowa boli! :lol2: :lol2: :lol2: Normalnie pośmiałem się jak nigdy :) ..

 

 

Ten sam świat tylko klimat inny? Może to wszystko się dzieje w tym samym uniwersum?

Tak bo wszystko jest tam powiązane! Arthur to pradziadek Trevora :D :cool

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakaś dobra ściganka na PS4? Myślę nad Gran Turismo Sport albo Driveclub, ale to pierwsze podobno ma bardzo ubogi singleplayer, a w tym drugim właśnie się dowiedziałem, że kończy się wsparcie w 2020 :o

Może coś innego? Główne nastawienie na tryb pojedynczego gracza, nie lubie multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakaś dobra ściganka na PS4? Myślę nad Gran Turismo Sport albo Driveclub, ale to pierwsze podobno ma bardzo ubogi singleplayer, a w tym drugim właśnie się dowiedziałem, że kończy się wsparcie w 2020 :o

Może coś innego? Główne nastawienie na tryb pojedynczego gracza, nie lubie multi.

 

Driveclub ale koniecznie z season passem, bez niego jest wyraźnie gorzej. Świetnie i długo się grało, mimo że specjalnie za wyścigami nie przepadam. Wsparcie kończą dla trybów online właśnie, skoro wolisz singla to nie powinien ten fakt przeszkadzać. No i do 2020 jeszcze kawał czasu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką grę o wyścigach F1 polecacie na PS2,F1 Carrer Chalegne czy może F1 06 Formula 1 albo coś innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz Grand Prix Challenge albo serię Formula One właśnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

.

Edytowane przez lycone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym kupić grę Days Gone ale najpierw spytam się Was, warto? Lub w co by jeszcze z nowości zagrać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie warto. Najlepsza gra od dawna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Assasins Creed Origins czy Oddysey ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Assasins Creed Origins czy Oddysey ?

Imho zależy jaki okres lubisz bardziej, bo rozrywka bardzo podobna przy czym w Odysei spory nacisk na statek i walki na morzu.Osobiście, z uwagi na klimat starożytnego Egiptu wolę Origins.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie polecacie wyścigi dla początkującego posiadacza konsoli który nigdy nie grał w gry wcześniej? :E F1 2017? GTS słyszałem że skupia się na online.

A jest coś na PS4 w stylu World of Tanks? Albo World of Warships? Ale wszystko offline.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od najbardziej skrzywdzonych wyścigów ostatnich lat, czyli Driveclub. Teraz dosłownie za półdarmo dostaniesz. Widok z kokpitu i padający deszcz to najlepsze co zobaczysz w obecnej generacji wyścigówek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry RPG warte ogrania? Wiedźmin 3, Elex, Fallout4, Bloodborne, Persona5 już ogarnę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Valkyria Chronicles 4, Final Fantasy X/X-2 HD Remaster, NieR: Automata, Odin Sphere: Leifdrasir (odświeżona wersja klasyka z PS2, w HD wygląda cudnie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Judgment czy Days Gone? Bardzo dobrze mi sie gralo w Yakuza 6 + nie za bardzo lubie sie bac (Re2 mnie przerazal ;d ) wiec chyba Judgment ale z drugiej strony po Kiwami 1 i Yakuza 6 troche przesycil mi sie temat.

Edytowane przez SNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Szukam jakieś dobrej gry w PS Store. Najbardziej podobało mi się Uncharted i The last of us. Polecicie coś?

PS. Tak do 150 zł

Edytowane przez lukas455

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry liniowej coś jak Uncharted czy The Last of Us, ale żeby było jak najmniej strzelania. Tomb Raider się nada? Macie jeszcze jakieś propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, naszła mnie ochota na jakieś RPG w stylu Baldursa. Wyszło tego trochę w ostatnich latach, kojarzę Pillars of Eternity, Divinity itp. Co polecacie i w jakiej kolejności?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo miło Pillars-y wspominam.

Grałem co prawda na pc i to z rok temu podajże, ale historia była bardzo dobra i przyjemnie mi się ją poznawało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, naszła mnie ochota na jakieś RPG w stylu Baldursa. Wyszło tego trochę w ostatnich latach, kojarzę Pillars of Eternity, Divinity itp. Co polecacie i w jakiej kolejności?

Kolejność nie ma chyba większego znaczenia, zacząłbym od Divinity. Jedynka jest bardzo dobra, dwójka jeszcze lepsza. Jedynkę można często dostać w cyfrze na PSN w świetnej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, dzięki za pomoc. Zacznę od Divinity a potem Pillars. A tak BTW, to ten Baldur's Gate i Icewind Dale na PS4 to są po polsku? W sensie z polskim dubbingiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...