Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

z okazji że niedługo dojdę do końca gt5-p muszę kupic coś nowego, a więc co byście zasugerowali? tym razem mogę zaszalec :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak odnośnie kupowania gry, opyla się dopłacać do Burnouta Ultimate Box czy lepiej kupić podstawę za 30 zeta mniej i samemu pościagać dodatki?? No i czy ta wersja ma coś extra?? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z okazji że niedługo dojdę do końca gt5-p muszę kupic coś nowego, a więc co byście zasugerowali? tym razem mogę zaszalec :E

Ale przybliż nam chociaż jakie gry Cię mniej więcej interesują, konkretne tytuły, gatunek itp. ;) Warto zagrać w BioShocka jeśli nie grałeś, po demku nie da się stwierdzić czy to gra must have czy nie, ale na szczęście miałem przyjemność zagrania na PC u kuzyna, zagrałem jakieś kilkanaście minut i się przekonałem. Sam jej teraz nie kupię, bo i tak złożyłem zamówienie na Burnouta i oczywiście Killzone 2. ;) Do multi CoD4, wiele osób jeszcze gra. Resistance 2 i walka z bossami cudo, fabuła taka sobie, mnie ta gra trochę jakby urzekła. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak masz 10 lat to tak :)

Nie, ty to kozak jesteś dorosły ;). Genialność leży w prostocie - ja nie przepadam za łatwymi grami (np. MGS4 pierwsze podejście na hardzie), ale PoP naprawdę sprawiał mi przyjemność. Skakanie, wbijanie ładnych (łatwych, ale cóż) combosów. W Prey'u też nie można zginąć, czy to przeszkadzało mu w byciu w czołówce FPs'ów 2006 bodajże roku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tak odnośnie kupowania gry, opyla się dopłacać do Burnouta Ultimate Box czy lepiej kupić podstawę za 30 zeta mniej i samemu pościagać dodatki?? No i czy ta wersja ma coś extra?? :E

Ja też się nad tym zastanawiałem, ale wybrałem Ultimate Box. Tych dodatków to jednak trochę wyszło, a ponoć w Ultimate mają być wszystkie jakie się na razie dostepne, więc z moim łączem 1mb pewnie bym trochę poczekał. Nie wiem tylko czy w Burnoucie są jakieś płatne dodatki, mam nadzieję, że w Ultimate też je dorzucili. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale przybliż nam chociaż jakie gry Cię mniej więcej interesują, konkretne tytuły, gatunek itp. ;) Warto zagrać w BioShocka jeśli nie grałeś, po demku nie da się stwierdzić czy to gra must have czy nie, ale na szczęście miałem przyjemność zagrania na PC u kuzyna, zagrałem jakieś kilkanaście minut i się przekonałem. Sam jej teraz nie kupię, bo i tak złożyłem zamówienie na Burnouta i oczywiście Killzone 2. ;) Do multi CoD4, wiele osób jeszcze gra. Resistance 2 i walka z bossami cudo, fabuła taka sobie, mnie ta gra trochę jakby urzekła. ;)

 

 

Lubię fps'y ale killzone zbliża się wielkimi krokami, wiec nie kupuje narazie tego typu gier.. myśle jednak nad motorstorm'em pacific rift, bądź jakieś bijatyki (prócz soul calibur 4 - gram od czasu do czasu na xbox360 w to :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość evelan

ja gram w demko FPSów na ps3 bo beznadziejny jest fakt ze strzelam R1 zawsze i nie idzie tego zmienić w grach :/

a na x0 strzelałem tak jakby "R2" i tak dziwnie jest chce strzelić a tu broń np zmieniam :D

dlatego muszę się przyzwyczaić aby nie być ciężarem dla drużyny :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lubię fps'y ale killzone zbliża się wielkimi krokami, wiec nie kupuje narazie tego typu gier.. myśle jednak nad motorstorm'em pacific rift, bądź jakieś bijatyki (prócz soul calibur 4 - gram od czasu do czasu na xbox360 w to :P)

Wybierz nowego Motorstorma, największa wada to to, że w pewnym momencie kariery gra jest cholernie trudna. :E

ja gram w demko FPSów na ps3 bo beznadziejny jest fakt ze strzelam R1 zawsze i nie idzie tego zmienić w grach :/

a na x0 strzelałem tak jakby "R2" i tak dziwnie jest chce strzelić a tu broń np zmieniam :D

dlatego muszę się przyzwyczaić aby nie być ciężarem dla drużyny :P

Gdyby strzelanie w FPS'ach na PS3 byłoby na R2, to te przyciski wszystkim po jednej sesji by się psuły, zapadały. Jak wiadomo ten przycisk ma dwustopniowy nacisk, a oparty jest na jakiejś słabej sprężynce. Bardzo często to się psuję. W Killzone 2 w jakimś ustawieniu strzelanie jest na R2, nie wybieraj tego lepiej. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś moja dziewczyna kupiła mi w Media Markt Burnouta Ultimate Box za 115 zeta... aż byłem w szoku że dziś już w sprzedaży a w zamówieniu w Empiku napisane miałem że wyślą.. 13 lutego.. :E No MM się postarało.

Edytowane przez CarlitoNeo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajną masz dziewczynę :E ciekawe kiedy moja mi zacznie gry kupować :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do mnie Burnout dojdzie jutro. :) Szkoda, że nie mam MM u siebie tylko strasznie drogi empik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ile w empiku dałeś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ile w empiku dałeś ?

Nie zamawiałem w empiku, mówię tylko, że ceny mają z kosmosu. ;) A Burnouta zamawiałem w sklepie psx extreme. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ceny mają piękne :P za COD4 279 zł ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość evelan
Napisano (edytowane)

UP

przyklejone aż się kurzy ...

 

Zastanawiam się nad następną grą na Ps3

mam już uncharteda, lbp (sprzedane ale było :P ), killzone 2 (ofkz)

myślę nad MGS4 (wg ta gra jest beznadziejna ale może to dlatego że grałem w wersję na psp która był turowa

myślałem nad GT5P ale podobno słabe

i nad Call of Duty 4 :D (grałem na x0, ale multi zapewne jest boskie :) )

Coda odpuszczę sobie aby sie sterowanie nie gryzło z tym z KZ

Edytowane przez evelan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybierasz w takim razie tylko między dwoma tytułami? MGS4 i GT5? Nijak to porównać do siebie.

 

Nie widzę w ogóle żebyś grał w gry sportowe. Nie lubisz?

 

 

Przy okazji ja o coś spytam.

W internecie cały czas piszą, że kupując Singstara dostajesz dostęp do ok 300 utworów jeszcze z wersji na ps2. Bawił się w to ktoś?

Niedługo maja wyjść bezprzewodowe mikrofony z nową częśćią więc warto na nie poczekać i wtedy mieć dostęp do starych utworów bo jakoś większość piosenek z ps3 mi nie podchodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostęp do piosenek z ps2 polega na tym, że wkładasz płyte z singstarem z ps2 (oczywiście musisz mieć oryginał) i wtedy możesz odpalać piosenki z tej płyty. Żeby mieć wszystkie 300, musisz mieć wszystkie kilkanaście (kilkadziesiąt) Singstarów z ps2. Zaleta jest taka, że to działa nawet jeśli twoja ps3 nie odtwarza gier z ps2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość evelan
Wybierasz w takim razie tylko między dwoma tytułami? MGS4 i GT5? Nijak to porównać do siebie.

 

Nie widzę w ogóle żebyś grał w gry sportowe. Nie lubisz?

nienawidzę :)

bo sportowcy nie chcą się mnie słuchać no cóż ich wola....

bardzo się irytuję przy takich grach

no rzeczywiście GT5P porównać z MGS4 heh :P

a w co wam się lepiej grało? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PSP grałeś pewnie w AC!D'a, nie przejmuj się, to był gniot niemający nic wspólnego z serią MGS. Kupuj czwórkę, nie zawiedziesz się!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema!

 

Ja mam dylemat:

 

NBA Live 2009

NBA 2009 The Inside

NHL 2009

 

Szczególnie interesuje mnie jaka jest roznica pomiedzy tymi dwoma NBA. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopię temat. Może w końcu przykleją.

 

Co wybrać: FIFA 09 czy PES 2009? Sam w życiu nie grałem w gry sportowe, ale moi znajomi, poza kilkoma wyjątkami, właściwie tylko w to graja, więc dobrze by było mieć coś w ten deseń w swojej biblioteczce. Na podstawie recenzji wybrałbym FIFĘ, a co Wy myślicie? Czy wg Was między tymi dwiema grami są jakieś na tyle istotne różnice, żeby jednoznacznie wskazać zwycięzcę? Weźcie pod uwagę, że jestem totalnym noobem w kopaninach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w ostatnie PESy, grałem za to w Fifę (tę i poprzednich kilka) i powiem, że jest to doskonała gra. Byłem absolutnie rozwalony jej realizmem i fajnością. Jeśli jesteś cierpliwy - bierz, nie będziesz zawiedziony. Tylko przygotuj się na to, że samo opanowanie sterowania zajmie Ci sporo czasu. A nauczenie się grania to jakiś kosmos. Poziom trudności jest bardzo wysoki, po dziesiątkach godzin spędzonych na graniu nadal mam duży problem z wygraniem z kompem :E

Co prawda na niższych poziomach trudności może być łatwiej, ale tego nie wiem, bo nie próbowałem :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Rozumiem, że grasz na PS3, tak?

 

Ja właśnie pogrywam w demko FIFY i na intermediate udaje mi się remisować 0-0 :E, ale w karnych nie daję im szans :cool: Poza tym, że 2 min na połowę, to cholernie irytująca sprawa, to nawet mi się podoba, więc jestem coraz bliższy wyboru.

 

Może jest ktoś kto mógłby porównać te dwa tytuły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może jest ktoś kto mógłby porównać te dwa tytuły?

Tak, ja mam obie te gry na PS3, i wg. mnie FIFA 09 bije na głowę PES'a 2009 praktycznie pod każdym względem. I piszę to człowiek, który uznawał wcześniej tylko PES'y, a FIFE uważał za dno (kiedyś to była prawda) . Ale od edycji 2008 PES zaczął się cofać.

 

Zalety FIFA 09:

 

-niesamowita animacja piłkarzy (tak realistycznie odwzorowanych ruchów piłkarzy jeszcze nie było)

-poziom trudności jest o wiele lepiej wyważony niż w PES'ie, no i na najwyższym nie jest tak śmiesznie łatwo jak u konkurencji

-więcej funu płynącego z gry niż u konkurencji

-grafika

-pełna polska wersja językowa ( na szczęście komentarz da się zmienić, bo Szpakowskiego nie każdy przełknie, w tym ja)

-tempo rozgrywki

-piłkarze z naszej drużyny sensownie się ustawiają, czego nie można powiedzieć o PES'ie

-Sezon Live Adidas, bardzo fajna sprawa, co tydzień aktualizuje morale, nastroje, kontuzje wszystkich piłkarzy z wybranej ligi, a także składy (jedna liga jest za darmo, reszta niestety płatna, jak to EA...)

-mnóstwo licencji

-bardzo rozbudowany tryb sieciowy

-trofea

 

 

Minusy FIFA 09:

 

-trening zbyt uproszczony

-komentarz (Szpakowskiego nigdy nie przełknę)

 

 

Zalety PES 2009:

 

-Wykonanie zawodników, oraz szczególnie ich twarzy stoi na wyższym poziomie niż u FIFY

- powrót do defensywy, przez co rozgrywka stała się nieco wolniejsza, wg. mnie to zaleta

-licencja na Lige Mistrzów

-możliwość wgrywanie najprzeróżniejszych OF (Option File) zupełnie jak na PC. Dzięki temu można zmienić naprawdę wiele rzeczy, od dodania kilu nowych zespołów, do innych strojów, piłek, twarzy, a nawet ligi.

-możliwość słuchania własnej muzyki z dysku

 

Minusy PES 2009:

-animacja piłkarzy, w ogóle jak się poruszają, biegają, tak jakby mieli dwie, trzy klatki animacji ( i pomyśleć, że tak było kiedyś w Fifie... )

-grafika rodem z PS2

- samowolne wykonywanie wślizgów przez piłkarzy z naszej drużyny, jest to tak irytujące, że aż żałosne. Pełno kartek przez to dostałem...

-poziom trudności komputera jak zwykle niski nawet na najwyższym poziomie trudnośći, nie wiem, może zbyt wiele lat w PES'a gram.

-lagi w rozgrywce sieciowej

-irytująca rejestracja na stronie Konami, aby móc grać online

-cała rozgrywka jest tak irytująca, że żałuję, iż tą grę zakupiłem w dniu premiery, jeszcze nigdy nie grałem tak mało meczy w PES'a od kiedy w niego gram. ( ale dzięki temu mój tata nauczył się na nowo grać w wirtualną piłkę nożną od czasów Fify 98: Road to World Cup ;) )

 

 

 

Generalnie to bardzo żałuję, że Seabass nie dostrzega tego, że trzeba zmienić cały kręgosłup PES'a, również grafikę, właściwie wszystko...

Edytowane przez Nesti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
-poziom trudności jest o wiele lepiej wyważony niż w PES'ie, no i na najwyższym nie jest tak śmiesznie łatwo jak u konkurencji

 

Hmm, czy z tego mogę wnosić że radzisz sobie z kompem? Ja po kilkudziesięciu godzinach gry (fakt, że głównie przeciw człowiekowi) i setkach przy poprzednich fifach mam problem, żeby go zmęczyć. Gram na najwyższym poziomie, ale ze wspomaganiem do podań i crossów - przy włączeniu full manual nie bardzo szło :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...