Forum PCLab.pl: Wiele uruchomień Guild Wars na jednym komputerze? - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Wiele uruchomień Guild Wars na jednym komputerze? żaden problem :)

#1 Użytkownik jest niedostępny   Gobli 

• Dismay
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 09 Luty 2009 - 11:15

Witajcie...
Kilka miesięcy temu wpadłem na wspaniały pomysł. Z pewnością nie jako jedyny... A mianowicie, aby używać kilku kont GW, a to żeby fajniej się farmiło, albo żeby mieć więcej punktów z Xunlai Tournament House... I pojawił się problem: jak uruchomić jednocześnie 3 konta (lub dowolną inną ilość) na jednym komputerze? W końcu trafiłem na gildię, w której jeden z oficerów po każdym update GW udostępniał zmodyfikowany plik gw.exe, dzięki któremu można było uruchomić drugą instancję Guild Wars. Był na szczęście taki miły, że powiedział co i jak, bo dosyć szybko z gildii zniknął... jak i chyba z całego GW.

Tak więc, prezentuję wam dwa pliki wykonywalne gw*.exe, pozwalające na odpalenie drugiej i trzeciej instancji GW na jednym komputerze. Jeśli ktoś chce więcej, to dorobię tyle plików wykonywalnych, ile tylko będzie potrzeba - jedynym ograniczeniem jest u was ilość miejsca na dysku, i zapas mocy procesora (z którego GW baaaardzo korzysta).

Oto krótka instrukcja:
Z adresu http://gobli.net/gw/ pobrać należy plik/i Gw-multi_*_aktualna_data.exe, zapisać plik w nowo utworzonym folderze, do którego skopiować należy także swój "oryginalny" plik gw.dat - wasz drugi klient GW jest gotowy do uruchomienia :)
Sam nigdy nie próbowałem logować jednocześnie tego samego konta, i za wasze próby nie biorę odpowiedzialności. Także uspokajam - "sztuczka" nie jest dla was ani trochę niebezpieczna, w pliku gw.exe zmieniam tylko nazwę własną programu, czyli "Guild Wars" (raptem w 130 miejscach), żadna informacja o modyfikacji nie trafia do ANet, ja i moi znajomi z gildii używamy multiclienta już od pewnego czasu, i mamy się dobrze :)

A tu mały screen z demonstracją :)
Dodaj obrazek

Pozdrawiam, miłej gry.

#2 Użytkownik jest niedostępny   Żarówa 

• Mysidian Legend
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 10 Luty 2009 - 08:44

Fajna sprawa. Ale szkoda że trzeba wiele kont mieć :<

Strona 1 z 1