Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Dylu

Samochód w ołówku na ścianę :)

Rekomendowane odpowiedzi

Ma, ma ;) Ten portret wisi u mnie na ścianie i cały czas się nie mogę napatrzeć.. Widać najdrobniejsze szczegóły :thumbup:

 

W ogóle to ładnie wyszedłem :E

 

Wrodzona skromność..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dylu łap avka :)

 

dzięki :) hehe...ale zostanę przy obecnym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie wygląda. to było rysowane tylko ołówkiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezłe muszę przyznać ;). Można wiedzieć jaką kwotę zapłaciłeś? Bo naprawdę fajnie to wygląda :) Jak coś to PM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tą hondziawkę co ją masz w ołówką, to mam na tapecie właśnie, piękna :P

Możesz podać koszt? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosztów zdradzał nie będę, bo to moja sprawa...ale drogo nie było ;) na tyle, że mam takie dwa :D (oczywiście różne ujęcia) tylko drugi pewnie pójdzie pod młotek do jakiegoś fana Hondy bo jednak dwie metrowe antyramy w jednej tematyce to za dużo jak na ściany mieszkania.

 

thx Lillebi i Eto'o za ogarnięcie tematu i bezinteresowną pomoc... :beerchug:

 

pozdro!

 

Tą hondziawkę co ją masz w ołówką, to mam na tapecie właśnie, piękna :P

 

ja tam na tapecie mam swoją :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak można lubić tak paskudny samochód...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak można lubić tak paskudny samochód...

A ja nie rozumiem jak może komuś podobać się Ferrari z Twojego sig'a... I co w związku z tym...? :hmm:

 

:thumbup:

tutaj civic jest święty

Dla niego, jego konkretny egzemplarz być może jest święty... To takie dziwne? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez flame'u proszę bez flame'u...

 

:thumbup:

 

tutaj civic jest święty

zabierz swoje zabawki i zmień piaskownicę jak się nie podoba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla niego, jego konkretny egzemplarz być może jest święty... To takie dziwne? :)

 

nie mówie bezpośrednio o JEGO civicu . mówie o tym co sie dzieje na forum . w kazdym temacie o kupno jakiegoś samochodu jest 'kup civica' . paranoja

 

zabierz swoje zabawki i zmień piaskownicę jak się nie podoba...

 

urażony fan .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie mówie bezpośrednio o JEGO civicu . mówie o tym co sie dzieje na forum . w kazdym temacie o kupno jakiegoś samochodu jest 'kup civica' . paranoja

Tylko, że to jest jego temat, a nie "każdy temat o kupnie"... Więc po co te niepotrzebne komentarze? ;)

I to EOT z mojej strony :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie mówie bezpośrednio o JEGO civicu . mówie o tym co sie dzieje na forum . w kazdym temacie o kupno jakiegoś samochodu jest 'kup civica' . paranoja

 

Zmień forum... zrobisz przysługę i nam i sobie... jak widzisz same korzyści :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zmień forum... zrobisz przysługę i nam i sobie... jak widzisz same korzyści :)

 

no super . jak już powiedziałeś co miałeś powiedzieć, to mozesz iść lulu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie :mad: Do kosciola ateisci nie chodza,analogicznie,nie spamujcie antyfani cifa w temacie o nim...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cholera Dylu, przyznaje, ze ladnie to wyszlo

 

nie mówie bezpośrednio o JEGO civicu . mówie o tym co sie dzieje na forum . w kazdym temacie o kupno jakiegoś samochodu jest 'kup civica' . paranoja

 

:E a moze po prostu jest cos w tym aucie...tanie, w miare bezawaryjne hmmmmmmmmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
thx Lillebi i Eto'o za ogarnięcie tematu i bezinteresowną pomoc... :beerchug:

 

pozdro!

Spoko ;)

 

Liczyliśmy na to, że będzie się podobać i chyba wyszło całkiem nieźle. W sumie teraz żałuje, że mnie nigdzie nie podwiozłeś, miałbym okazję przejechać się bardzo ładną Hondzią ;) Może jeszcze kiedyś się uda :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, no - całkiem fajnie to wyszło :)

 

 

 

Mogę prosić PW z mniej więcej ceną takiego czegoś?;) Chcę antyramę do pokoju walnąć, ale nie wiem dokładnie z czym... Ołówek fajny <spoko> :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W sumie teraz żałuje, że mnie nigdzie nie podwiozłeś, miałbym okazję przejechać się bardzo ładną Hondzią ;) Może jeszcze kiedyś się uda :P

proponowałem :D

 

ale w sumie za takie coś w sigu madziaqe8bq1.gif.......

 

:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Ale tak bylo od wiekow to na prawde zejdz na ziemie i nie skladaj klockow. Wyplata opodatkowana a podatek od nieruchomopsci to calkowicie odmienne tematy. No masz racje na 2024 co wychodzi na duzy + bo drugi spada na 12% do 85K
    • @kola01Ok, dzięki za ogólne wyjaśnienie jak działają chłodzenia i stwierdzenie czy moje chłodzenie, którego nigdy w życiu na własne uszy nie słyszałeś jest ciche lub głośne😆 Bardzo wiele to zmienia w moim życiu, dobra robota👏  Jak "głośny" jest Fortis 5 dual przy swoim maksymalnym RPM 1400 w porównaniu z różnymi aio możesz przeczytać tutaj:  https://www.purepc.pl/test-silentiumpc-fortis-5-i-fortis-5-dual-fan-coolery-dla-procesorow-z-dobrym-stosunkiem-ceny-do-wydajnosci-i-cichymi-wentylator?page=0,7 Może uwierzysz 
    • Nic sobie nie pomyliłem. Z premedytacją nie użyłem nazwy gdyż mowiny o tanich asrocakch, model nie ma znaczenia. Ogólnie beka bo gdy mówię o karcie dźwiękowej narracja zmieniana jest na taką że dobra karta dźwiękowa nie jest potrzebna, można kupić inna, można kupić dac itp (TO SĄ DODATKOWE KOSZTY). Jak mówię o sekcji zasilania to narracja brzmi że pomylelem się z modelem płyty. Cały dowcip polega na tym że to 400zl to nie wiele jak na różnice w tym co dostajemy w tych mobasach. Tzn lepsza dźwiękowka, lepsza sekcja zasilania, lepsze wyposażenie. OGÓŁEM LEPSZA PŁYTA. Jeśli komuś wystarcza biedny kodek audio czy biedna sekcja zasilania to fajnie ale niech nie mówi że ta płyta jest dobra. Jest WYSTARCZAJĄCA dla niego i to wszystko. To tak jak z tymi bułkami z biedronki, dla kogoś są wystarczające, ja wolę kuoic 3x droższe i nie jest odnrazanego barachła. Argumenty że za 900zl płyty też mają kiepskie kodeki audio jest śmieszny bo wystarczy poszukać w specyfikacji technicznej i znaleźć taka która ma normalne audio, wyposażenie czy co tam nas interesuje. Nadal nikt nie odpowiedział, dlaczego nie polecają tanich asrockow na am4? Bo różnica pomiędzy dobrą płyta jest po prostu mniejsza i mówimy o mniejszej skali.  Edit: teraz spojrzałem na morele, nowy tomahawk kosztuje 871zl. Różnica pomiedzy "wystarczającymi" asrockami zaczyna topnieć wiec za niedługo ten post będzie nieaktualny bo i tak wszyscy będą polecali MSI. Obecnie to już 350zl czyli żaden pieniądz. 
    • Masz calkowita racje. 1 kwietnia lece na Florida zakupic dzialke i zaczac budowe domu. Nie dosc ze tax ma sprzedaz jest 6% to jak dom bedzie jako glowny nie bede placil stanowego podatku od zarobkow w moim wypadku to 10.75% ze stanu NJ. Tym sposobemdom wybuduje sie z tax z NJ.
    • No nie wiem jakim cudem ale w pit masz ustalone progi procentowe od zarobkow/ Kosz pracodawcy pracownika nic nie obchodzi bo to dwie oddzielne dzialalnosci. No to najprostrza droga. Z tego co sie orientuje to jak dobrze sie uczysz to studia nadal w Polsce sa bezplatne?.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...