Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Dezet_

Projekt Raidmax

Rekomendowane odpowiedzi

Przed (make me sick :D):

 

przed_modem.jpg

 

 

przed_modem_2.jpg

 

Po:

 

img_0305.jpg

 

p5020078.jpg

 

p5020086.jpg

 

Plany na przyszłość?

LianLi..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz zorganizować kable? mam (rozebranego) sagitte, ma ten sam bebech i zauważyłem że za tackę mobo nie wsadzisz. za mało miejsca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam juz wszystko przygotowane, foty beda jak okleje bude i wtedy wszystko napisze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektore sa widzialne, niektore nie, a niektore jeszcze bd :P Ewolucja - mialem na mysli glowne to wyciszenie, ukrycie tego co niepotrzebne, jak najwiecej estetyki i przyzwoitego wyglądu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mógłbyś powiedzieć jak się sprawują zephyry 120mm blue led, bo zamówiłem takie, wiem tylko że są ciche ale czy dobrze chłodzą ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A mógłbyś powiedzieć jak się sprawują zephyry 120mm blue led, bo zamówiłem takie, wiem tylko że są ciche ale czy dobrze chłodzą ?

Az tak ciche szczerze mowiac to one nie są niestety :( Sa zrobione na lozyskach kulkowych i slychac malutki terkot przy ich wlaczeniu. Jakbym mial teraz brac to nie wzial bym blue bo sa glosne przez zastosowany do nich plastik. Ciemne lepiej pochlaniaja fale dzwiekowe.

 

no przecież wsadził katode :E

 

Troche powagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 200zl to bym kupil anteca three hundred od madtech_pl na allegro :P

obudowa sama w sobie strasznie mi sie nie podoba ale taki mam gust:D jak Ci sie podoba to spoko;-)

Powodzenia w dalszych przerobkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę że wziąłeś się za środek. będziesz robił coś z wyglądem zewnętrznym?

mała uwaga. ten koszyk na HDD to nieporozumienie. zobacz, że wentyl chłodzi ten koszyk, a nie HDD. poza tym hałas przy okazji. myślałeś o wywaleniu tego (przekręceniu) a HDD w zatokach 5,25"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem, nie mam z przodu wentyla od dluzszego czasu. Myslalem nad wycięciem ale naruszyłoby to cala konstrukcje ;/ A co do wyglądu zewnetrznego narazie pozbylem sie glupich nozek, zmienilem grill i wywalilem zaslepke od usb. Coz wiecej moglbym zrobic? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem, nie mam z przodu wentyla od dluzszego czasu. Myslalem nad wycięciem ale naruszyłoby to cala konstrukcje ;/ A co do wyglądu zewnetrznego narazie pozbylem sie glupich nozek, zmienilem grill i wywalilem zaslepke od usb. Coz wiecej moglbym zrobic? :)

 

co tylko chcesz :)

szpachla, wata, żywica....modelujesz jak chcesz, ale trzeba trochę pracy włożyć.

nie sadzę aby naruszyło konstrukcję. te zatoki 5,25" nie są mocowanie w pionie na nity?

czym chcesz wyściełać :E wnętrze? stawiasz na wyciszenie czy wygląd?

 

Edit:literówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

ale chyba nie poprzez allegro? w sklepie motoryzacyjnym masz to samo, bez kosztów przesyłki.

dochodzi kolejny "problem" z tymi matami. podniesie Ci to temperaturę w budzie. bo rozumiem chcesz tymi matami dokładnie uszczelnić wnętrze. jak chcesz rozwiązać kwestię wentylowania? tzn. gdzie i jakie wentyle? jak chcesz wyciszyć HDD (IMO bydle mnie wkurza - muszę coś z tym zrobić)

będzie wymiana coolera na CPU?

 

niedługo będzie całkiem "nowa" buda :):thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O wentylach jeszzcze nie myslalem jakie kupie, zalezy mi na ciszy i chcialem NB. Wyciszyc HDD nie ma zbytnio jak ;/ Dlaczego zmieniac cooler na cpu? :) Maty kupione, za kilka dni zloze wszystko i wrzuce foty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widzę że wziąłeś się za środek. będziesz robił coś z wyglądem zewnętrznym

a można jeszcze bardziej zeszpecić ją z zewnątrz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a można jeszcze bardziej zeszpecić ją z zewnątrz ;)

Darujcie juz sobie opinie na temat wygladu zewnetrznego ok :) Nie ulatwiacie tym niczego, lepiej docenic ze wogole chce cos dobrego z niej zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Darujcie juz sobie opinie na temat wygladu zewnetrznego ok :) Nie ulatwiacie tym niczego, lepiej docenic ze wogole chce cos dobrego z niej zrobic.

 

nie masz na to wpływu. PCL jest dla wszystkich. rób swoje :thumbup: . IMO wciąż za mało jest tematów traktujących o case mod. stąd moje pytania o wygląd zewnętrzny. nie chcesz zmieniać? ok. 1 - Twoja buda 2 - sprawa gustu

 

w sumie powtórzę pytanie: jak chcesz rozwiązać temat kabli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On jest juz rozwiazany, kable poszly z tylu za koszykami 5,25" , jak sie popiesci to sie wszystko zmiesci :P (bosh)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mysl kolegi @batico postanowiłem zmienic polozenie dysku do zatok 5.25". W brew moim zamierzeniom udalo sie zrobic to w miare latwo i sprawnie.

 

Teraz pozostało mi czekac, az kurier przywiezie maty i wtedy bd kolejne zdjecia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okaze sie jak wszystko podlacze. Na chwile polozylem na gabce to byla duza roznica :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie na razie :) tylko mnie z wierzchu osobiście ta buda się nie podoba, ale jakieś małe postępy wewnątrz są :thumbup: planujesz malować środek? :Up_to_s:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...