Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

SweetDreams

zamiana *.docx na PDF

Rekomendowane odpowiedzi

witam, jak w temacie

mam wiele dokumentów w formacie *.docx, które muszę zamienić na format PDF

chciałem do tego celu użyć PDF Creator, ale dokumenty zawierają dużą ilość grafik a po przepuszczeniu ich przez wcześniej wspomniany program te grafiki są w zasadzie nieczytelne

w związku z tym mam pytanie - jak zmienić jakość/rozdzielczość grafiki w nowo tworzonym dokumencie PDF (w PDF Creator)

kiedyś (jakieś 2 lata temu) gdy używałem tego programu pamiętam że była taka opcja, teraz nie potrafię się jej doszukać

jeśli nie da się tego zrobić (w co wątpię) to czy moglibyście polecić mi jakiś inny program tego typu (najlepiej darmowy lub taki, który nie dodaje reklam do dokumentu)

 

@edit

wiem, że pewnie piszę do siebie bo na 80% moich tematów nikt nie odpowiada, ale może tym razem ktoś pomoże... ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

otwórz .docx w Openoffice 3 tam można od razu generować pdf , tam jakieś opcje są chyba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz użyć openOffice - ma wbudowany konwerter do .pdf i można określić stopień kompresji więc jest szansa, że uzyskasz zadowalające rezultaty. A openOffice w wersji 3 otwiera pliki .docx bez problemów.

 

edit: sekundy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro już docx, to czemu nie użyć samego Office'a 2007 który może zapisywać do PDF??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
skoro już docx, to czemu nie użyć samego Office'a 2007 który może zapisywać do PDF??

mozna sciagnac ze strony MS, nawet w samym office jest taka opcja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no słyszałem, że obsługa PDF ma być wprowadzona dopiero w SP2 dla Office 2007 więc spodziewałem się, że niczego takiego nie uświadczę :P

ściągnąłem ten dodatek ze strony Microsoftu

http://www.microsoft.com/downloads/details...1b-63b07ba5f2e5

jakość zadowalająca :)

szkoda tylko, że nie ma więcej opcji :P

 

otwórz .docx w Openoffice 3 tam można od razu generować pdf , tam jakieś opcje są chyba

 

kiedyś używałem, ale nie zawsze poprawnie wczytuje pliki Office'a 2007 a poza tym też jakość mnie nie zadowalała...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ewentualnie program abby transformer - dodaje sie jako dodatek w ms office - prosto, latwo i przyjemnie.... ale drogo, program jest platny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale nie mam

to Ty sie jeszcze z tym meczysz? :o Jak w Wordzie nacisniesz Menu (logo Office) > zapisz jako > PDF lub XPS - to program powinien wypluc, ze sie nie da i czy pobrac. No zero filozofii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to Ty sie jeszcze z tym meczysz? :o Jak w Wordzie nacisniesz Menu (logo Office) > zapisz jako > PDF lub XPS - to program powinien wypluc, ze sie nie da i czy pobrac. No zero filozofii

już wszystko dawno zrobione i działa jak należy ;)

tak tylko odpisałem na spam ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...