Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

wookie85

Maszynka do wlosow

Rekomendowane odpowiedzi

Podtytul dla zartu :E

 

Generalnie to juz mam dosc ... poszukuje normalnej , dobrze dzialajace maszynki do wlosow , z regulacja od 2mm , w cenie 100-150 zl.

 

Kupilem juz jedna Philipsa , bezprzewodowa , dno , koncowka/glowka zle zaprojektowana i zapycha sie po jednym "pasku" i trzeba czyscic po 10s strzyzenia ,porazka , po roku lata juz silniczek.

 

W zeszylm tygodniu padlo na w sumie trzeciego juz Philipsa , 5010 jakos tak model , i znowu dno... strzyze ok , ale zostawia paski lol , efekt widoczny na foto , ustawiona na 3mm niektore miejsca tnie jak na 2mm , chyba ze mam juz tak krzywy leb :E

 

Serdecznie mam dosc takiego sprzetu , scinam wlosy srednio razna tydzien/dwa wiec potrzeba mi sprawnego sprzetu a nie spedzania 2 godziny na scinaniu wlosow...

 

Mam nadzieje ze rozumiec moj bol i problem :E

 

1.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
philips to jedne z najgorszych maszynek do strzyżenia.

Dobrze wiedzieć, ale jak ktoś chce mieć domowy zakład fryzjerski, to może i tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze wiedziec teraz ;] , 1 maszynka philipsa byla ok , 2-3 lata ciagnela i wszystko ok a teraz pecha mam widze :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się regularnie strzygę na łyso, bodajże od ósmej klasy podstawówki, z czego prawie dziewięć lat philipsami. Mam dwie maszynki, obie do tej pory działają bez zarzutów. W tej starszej połamał się kabel, zlutowałem ale już nie wygląda to najpiękniej. Faktycznie musisz mieć dużego pecha, albo te nowe to nie są philipsy tylko "filipsy" z allegro :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez od jakichs 7 lat strzyge sie philpsem (nie pamietam modelu) i do tej pory dziala bez zarzutów. tyle ze strzyge sie raz na miesiac, ale nie ma z nią problemów. ani z kablem, ani ze smarowaniem (nie smaruje sie jej). tyle że troche głośniej chodzi niż kiedyś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
philips to jedne z najgorszych maszynek do strzyżenia.

Szukaj czegoś od firmy Babyliss:

 

http://www.ceneo.pl/Maszynki_do_strzyzenia...186P1-34796.htm

 

 

Mój ojciec ma Babyliss za 79 zł z Satruna i jest z niej zadowolony... Dużo bardziej niż ze wcześniejszego Philipsa za ~130 zł..

A ja z kolei mam Babylissa za 100zł jakiegoś i mnie szarpie na tyle, że nie jestem w stanei się ogolić, praktycznie nie zbiera nic. Wczesniej byłem cięty philipsem w podobnej cenie i elegancko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój Philips ma 1,5 roku a rozlatuje się. Słabizna, ale był to podstawowy model. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tych philipsach powiedziano mi w sklepie, zamiast niej polecano nawet tańszego grundiga albo właśnie babylissa.

 

To że komuś Codegen nie wybuchł to nie znaczy, że Codegen to dobry zasilacz, tym bardziej, że za niewiele więcej można mieć Corsair'a ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie firma to mi rybka , poprostu nie chcial bym problemow jak wyzej pisalem - ze sie zapycha czy ze scina jak dalem pikne foto :D i juz bedzie dobrze , niestety rodzinka wywalila pudlo i czuje ze dupa bedzie z wymiany , ten babylis jest w rtv&agd wiec chcialem zaryzykowac i na niego wymienic ech...

 

moze ktos chce maszynke kupic , raz uzyta , rewelacja , do psa w sam raz :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O tych philipsach powiedziano mi w sklepie, zamiast niej polecano nawet tańszego grundiga albo właśnie babylissa.

 

To że komuś Codegen nie wybuchł to nie znaczy, że Codegen to dobry zasilacz, tym bardziej, że za niewiele więcej można mieć Corsair'a ^^

 

Słuchaj się sprzedawców, daleko zajdziesz :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj się sprzedawców, daleko zajdziesz :lol2:

 

I tu się nie zgadzam. Babeczka była w porządku i wciąż jej wierzę. Bardziej niż Wam ^^

 

Z Philipsem sam miałem nieprzyjemne doświadczenia a ten Babyliss mnie nie zawiódł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam że to los, czy twój Philips będzie chodził dobrze czy źle także jako firmy nie wolno jej skreślić, bo wiele osobó ma z ich maszynkami miłe dośwadzcenia, w tym ja ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez byłem nie raz strzyżony philipsem i zawsze jest ok. Kolega miał swoja maszynkę z 4 lata i scinał ją wiele osob. Do strzyzenia z nasadka sie juz troche nie nadaje, ale bez nadal ładnie goli :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup sobie prostą przemysłówkę na kablu, nie polansujesz się z nią na fotce, ale będzie dobrze cięła i starczy na długo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam filipsa od jakiś ... 5 lat. Zadnych problemów, tnie ok. Tne się raz/ 3 tygodnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój philips też działa już jakieś 4-5lat i kręci aż włosy lecą :D żadnych problemów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jakieś 4 lata temu kupilem strzyżarkę Filiphsa Philishave z promocji za 79 zł i do tej pory smiga bez zarzutów. Nic sie nie zapycha, nie ciągnie za włosy i jednym pociągnieciem, mozna zgolc włosy do samej skóry. I nawet pomimo, że ma juz 4 lata, to działa swietnie, a przez ten czas mała też kilka twardych lądowań na podłodze. :)

 

Od siebie polecam strzyżarki Philips. Do domowego strzyżenia są rewelacyjne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój ojciec jak za bardzo cisnął maszynką to mu się takie właśnie paski zrobiły :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Loner

Ja przez ponad 7 lat korzystałem z Philips Philishave 241. Właściwie to ja, moja rodzina i czasami jakiś kumpel pożyczał. Cięła jak opętana.

 

Ostatnio kupiłem PHILIPS QC 5170 http://allegro.pl/item565985979_maszynka_p...ymer_od_ss.html

Jest OK, ale jednak starsza strzygła lepiej, szczególnie dłuższe włosy. Ale mnie to tam nie przeszkadza, bo zawsze golę głowę na krótko i rzadko kiedy mam włosy dłuższe jak 2-3cm. Poza tym QC 5170 ma obrotową głowicę, co często ułatwia mi strzyżenie.

 

Także, ja tam do Philipsa nic nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam philipsa za 120zl od 2 lat i tnie co kilka tygodni po 4-5 osob.. :o i do tej pory chodzi dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaatu

E tam jak już na krótko to lepiej wogóle na łysą pałe, ja używam Maszysnki do golenia Gillet Fusion Power Stealth z pięcioma ostrzami i idzie jak pomaśle. Chociaż ta maszynka w Polsce jest owiele droższa a o samych ostrzach już nie wspomne, ale opłaca się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...