Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

SAVA_ON

the best

Rekomendowane odpowiedzi

witam chcialem sie zapytac czy sa tu osoby ktore maja wiedze na temat clanow et -ktore teraz sa uwazane za najlepsze w polsce

 

intersuja mnie rozgrywki polskie -clan base- open c roznego rodzaju

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

designate

1stcav

PL4FUN

KMG

enigma

no i e cry teraz gra też w clanbase , ale oni mają własny świat

 

A tak nawiasem chodzi ci o ET czy o ETqw ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jedno i o 2

 

nie wiarygodne ze w dziale danej gry tylko jedna osoba miala pojecie na ten temat

 

dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i jedno i o 2

 

nie wiarygodne ze w dziale danej gry tylko jedna osoba miala pojecie na ten temat

 

dzieki

 

 

temat raczej dawno umarl, a ci co graja raczej siedza na forach clanowych a nie w tym temacie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://clanbase.ggl.com/humaninfo.php?hid=...9&suspend=1 najlepsi czyli lax i beh36zbanowani za haxowanie na clanbase a czemu nie ogólnie ?

 

Przynajmniej ja nie jestem tym faktem zdziwiony a raczej :mad:

Przydałoby sie zrobić gdzies listę takich cwaniaków i tam ich umieszczać, inaczej beda sobie bezkarnie skakać po serwerkach i psuc zabawe innym :mad:

Ciekawe ilu z polskiej "czołówki", których spotykałem na serwach ukrywa jeszcze takie niespodzianki. Żal tylko, że przez "takich" inni gracze się zniechęcają do wchodzenia na serwery :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do mego posta wyżej ... odnosnie tych oszustów ... dlaczego Punk Buster nie załatwia takich "spraw". Rozumiem, iż sposoby oszukiwania pojawiaja się coraz to nowe, ale i PB jest chyba aktualizowany, czy też był to projekt "jednorazowy" :question:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://clanbase.ggl.com/humaninfo.php?hid=...9&suspend=1 najlepsi czyli lax i beh36zbanowani za haxowanie na clanbase a czemu nie ogólnie ?

Ech, przypomniała mi się sytuacja z... jak on tam miał... ten, no, na B? :hmm: Jakis młokos, który wymiatał tak w klanowych rozgrywkach, jeszcze za czasów naszego klanu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia auktualizacja PunkBustera dla ET:QW była: Wednesday 09.10.2008 [11:00PM] (i tak PB jest dobry tylko na darmowe czity) . Gry o wiele starsze mają na bieżąco aktulizowany PB . Activision nie płaci to nie ma aktualizacji. A co do cziterów to też jest kilku z tego forum pb_bans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe ilu z polskiej "czołówki", których spotykałem na serwach ukrywa jeszcze takie niespodzianki.

 

Polskiej "czołówki" już nie ma,od przynajmniej kilku miesięcy w QW.Scena poszła do piachu po NationCup`ie(ostatnie niedobitki podały sobie ręce w przyjaźni,podziękowały za gre i bb).Zapewniam Cie,ze naprawde niewielu(nikt?) z najlepszych nieuzywał wspomagaczy(w qw dość łatwo to wychwycić na demkach itp.)

 

To co jest teraz to patologia,ludzie typu b4rt na haku i komentarz `mnie ta gra wali,gram tylko po to zeby was powkur*iac`...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie ... macie także ostatnio straszne lagi w grze, czy tylko ja mam to szczęście ?

Przez 2 lata grania było z tym zero problemów, od tygodnia nie idzie nieraz wogóle pograć :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...