Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Pawex08

Gwarancja na xbox 360 bez paragonu i bez karty gwarancyjnej?

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno kupilem xbox 360 i nie dostałem ani paragonu ani gwarancji czy sam numer seryjny konsoli wystarczy skorzystać z gwarancji??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinien, gwarancja przyznawana jest na podstawie daty produkcji. Ale nie zawsze jest zgodna z zakupem dlatego dobrze jest mieć dowód zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć dowód zakupu (paragon, fakturę) by korzystać z gwarancji lub niezgodności towaru z umową. To, że m$ rzadko kiedy prosił o skan, to się powoli zmienia i możesz się w którymś momencie przykro zdziwić nie mając takiego dokumentu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zsunęła się z TIRa? ;)

 

No wcale bym się nie zdziwił :) Na youtube był filmik "My free xbox360 found in train" wiec z tym z sunięciem się z tira bardzo możliwe :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to jasper więc może nie bedzie z nim problemów .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy dzwonił po pada i kazali mu wysłać zdjęcie/skan paragonu , którego on oczywiscie nie miał. Wysłał im pierwszy lepszy paragon znaleziony na allegro i gwarancja liczy mu się od późniejszej daty niż kupił konsolę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciek gdzie znalazłeś ten skan bo ja też nie mam paragonu i wolę mieć zabezpieczenie jakieś. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...