Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

can5ona

Klinika laryngologiczna w Krakowie

Rekomendowane odpowiedzi

Męczę się z bólem ucha od ponad 8 miesięcy. Coś powoduje mi zapalenie ucha - mimo, że biorę leki i potem ucho po oględzinach lekarza wygląda ok - mnie nadal boli tak samo a z kolei jak tylko skończę leki lekarz mówi, że wróciło zapalenie ucha - problem w tym, że mnie cały czas boli tak samo i nie potrafią mi pomóc. Dostałem więc skierowanie do Kliniki laryngologicznej w Krakowie. Jadę tam za kilka dni i nie wiem co mnie czeka. Chodzi o to, że kiedy do nich dzowniłem się zarejestrować nie chcieli mi powiedzieć czy jak przyjadę to tam zostanę na oddziale "dopóki mnie nie wyleczą" czy będę tam miał jeździć na wizyty co kilka dni\tygodni. Mieszkam grubo ponad 100km od Krakowa, mam pracę i nie mogę jeździć co tydzień tam i do domu - wolałbym raz a na dłużej aż mnie wyleczą. Może ktoś tam się już leczył i powie mi jak to wygląda - czy jechanie tam ze skierowaniem na leczenie oznacza położenie mnie na oddziale "do wyzdrowienia" czy coś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beda to na 100% konsultacje + ewentualnie jakies zabiegi. Teraz to po operacjach na otwartym sercu potrafia pacjenta wypisac po kilku dniach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsultacje czyli będę tam musiał jeździć czy tam poleżę :E?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Konsultacje czyli będę tam musiał jeździć czy tam poleżę :E?

Jezdzic, ale raczej niezbyt czesto. Po prostu obejrzy cie specjalista i zapisze ci jakies leki, moze skieruje na jakis zabieg. Nie oplaca sie trzymac pacjentow, bo jest to drogie i wymaga duzego personelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha. Ja już tak mam dość tego bólu itp. że mam niesamowitą determinację - mogą mnie operować na miejscu jak chcą byle tylko mi to przeszło :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno mu się przyda teraz ta porada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...