Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kajman007

Całe filmy na youtube-i itp?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Cypis_01

Co z tego jeśli jakość jest żałosna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ostania przeglądając wykop (chyba) znalazłem taką strone wydaje mi się legalna :) itd a na prawde mają sporo Polskich Filmów :)

http://virango.pl/content/filmy-polskie

Co za różnica czy to obchodzi przepisy czy nie? I tak nikt się nie czepia divx'ów, a oglądanie czegoś w takiej jakości tylko po to, żeby mieć plakietkę "nie łamię prawa" jest kretynizmem :P Z punktu widzenia producenta filmu jeżeli za niego nie płacisz to czy oglądasz go legalnie czy nie różnicy raczej nie robi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.surfthechannel.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co z tego jeśli jakość jest żałosna?

 

 

Obejrzeć cały film w takiej jakości..eh :P

 

Nie wiem czy w ogóle zaglądaliście na jakikolwiek film. Ja zajrzałem i stwierdzam, że jakość wcale nie jest taka kiepska. Wręcz jest całkiem niezła. Już nie mówiąc, że większość tych filmów jest nastawione na treść a nie na efekty specjalne. Ale wy jesteście jak typowi gracze: najważniejsza w grach jest grafika :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cypis_01
Nie wiem czy w ogóle zaglądaliście na jakikolwiek film. Ja zajrzałem i stwierdzam, że jakość wcale nie jest taka kiepska. Wręcz jest całkiem niezła. Już nie mówiąc, że większość tych filmów jest nastawione na treść a nie na efekty specjalne. Ale wy jesteście jak typowi gracze: najważniejsza w grach jest grafika :E

 

Odpaliłem Psy 2. Za karę bym nawet nie chciał tego oglądać.

"Ale wy jesteście jak typowi gracze: najważniejsza w grach jest grafika" - dlatego pewnie moje jedyne gry na dysku to MuOnline, Starcraft i Warcraft 3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co z tego jeśli jakość jest żałosna?

Jawohl.

 

DVD: 576x720 = 414720px.

Standardowa rozdzielczość na YT: 480x360 = 172800px.

 

YT = 40% pikseli obrazu z DVD (które i tak nomen omen wygląda kiepsko).

 

Podziękuję :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy w ogóle zaglądaliście na jakikolwiek film. Ja zajrzałem i stwierdzam, że jakość wcale nie jest taka kiepska. Wręcz jest całkiem niezła. Już nie mówiąc, że większość tych filmów jest nastawione na treść a nie na efekty specjalne. Ale wy jesteście jak typowi gracze: najważniejsza w grach jest grafika :E

 

Ja zajrzałem. Jest tragedia.

 

Odpaliłem Psy 2. Za karę bym nawet nie chciał tego oglądać.

 

Akurat Psy 2 oglądałem w podobnej jakości. Ale to były czasy VHS i kaset z rynku :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu może nie chodzi o samą rozdzielczośc, bo gdyby obraz był w rozdzielczości YT ale bez upakowywania to byłbym miód, ale raczej kompresje, co się 2 cm kwadraty robią przy szybszym ruchu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tu może nie chodzi o samą rozdzielczośc, bo gdyby obraz był w rozdzielczości YT ale bez upakowywania to byłbym miód, ale raczej kompresje, co się 2 cm kwadraty robią przy szybszym ruchu.

To nie problem kompresji, tylko masz starego Adobe Flash Playera xD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To nie problem kompresji, tylko masz starego Adobe Flash Playera xD.

I co jeszcze powiesz? :P Flash Player nie ma nic do rzeczy (jak co to wersje 10 mam ;) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I co jeszcze powiesz? :P Flash Player nie ma nic do rzeczy (jak co to wersje 10 mam ;) ).

Nic nie powiem :P.

 

Kwadracikowanie to problem złej dekompresji używanego przez YT formatu przez starsze flash playery. Jednakowoż, jak natrafisz na materiał, który już wstępnie był przekwadracikowany, nic z nim nie zrobisz :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odpaliłem Psy 2. Za karę bym nawet nie chciał tego oglądać.

 

 

Ja zajrzałem. Jest tragedia.

 

EEEee... dobra, zgodzę się, w niektórych filmach (których wcześniej nie sprawdziłem) jest tragedia :E Ale w niektórych innych (które najpierw kliknąłem, np. Wszyscy jesteśmy chrystusami) jakość jest całkiem niezła a film wcale nie jest na YouTube. :) Tak samo Kingsajz jest w całkiem znośnej jakości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja widzialem na wykopie link http://www.filmlive.pl/

 

a przydatne jest gdy chce ogladac jakis film na psp , to wystarczy wchodze w ten link wybieram film i pozniej psptube i wio :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czepiacie sie ;p Wlaczylem "Chlopaki nie placza" i musze powiedziec ze jakosc w sam raz ! -...do ogladania na telefonie komorkowym z wifi np. na nudnych wykladach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wróce z biegania oblejże pieniądze to nie wszystko. Dzięki za stronkę ;) mnie pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest jedno ale na megavideo jak się obejrzy 50 min chba to potem trzeba odczekać kilkadziesiąt min :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Obejrzeć cały film w takiej jakości..eh :P

No i co z tego, jak nie muszę czekać na to żeby się załadowało? To jest cenniejsze.

 

Teraz ładuje się 3x szybciej, czyli nawet z mobilnego play będę mógł oglądać :E

 

 

Dziękuję bardzo, nie wiedziałem, że tyle ich jest :)

 

 

edit. Zobaczyłem 54 minuty, muszę czekać, nie ... tak to nie chcę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki nie płaczą da się oglądać i to się liczy ;):E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jest jedno ale na megavideo jak się obejrzy 50 min chba to potem trzeba odczekać kilkadziesiąt min :(

Jak się ma zmienne IP to nie taki problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zapraszam na bloga, na którym pojawiają się powoli zplaylistowane pełne polskie filmy dostępne na youtube: http://kinoteczka.blogspot.com/

Jeżeli komuś nie przeszkadza youtube'owa jakoś filmów to blog ten może się okazać dość ciekawy - można sobie stare dobre komedie przypomnieć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • O tym, że wielokrotnie obywatel jest opodatkowywany, co w efekcie daje wysokie opodatkowanie (procent składany). No nie wiem ... z mojej wypłaty jest zabierane niemal 42% podatku (koszt pracodawcy - to co dostaję na rękę). Jeszcze parę lat temu, to było "tylko" ~38%.
    • Ciekawe info na temat antyczita   Widocznie zmiana anticzita eliminuje nam Afterburnera. Generalnie mi to nie przeszkadza o ile nie zacznie sypać banami z tyłka.  
    • Akurat nie podkręcam za bardzo podzespołów więc dzięki za podrzucenie tańszej wersji. Pomyślę i wybiorę co mi podpasuje.  Dzięki wam. 
    • Największa różnica w wydajności jest między 4070, a 4070 Super i tu najbardziej opłaca się dopłacić. Miedzy 4070 Super, a 4070Ti różnica jest znacznie mniejsza i dołożyć trzeba kolejne kilkaset zł. To samo między 4070Ti, a 4070Ti Super. Największe różnice są w rozdzielczości 4K gdzie dodatkowy vram w 4070Ti Super pozwala mu na lepsze osiągi względem 4070Ti.  Jak zapatrujesz się na mocniejsze karty to radziłbym od razu myśleć o zasilaczu. Teoretycznie zasilacz 550W powinien wystarczyć jednak CPU u Ciebie ma 150W poboru w trybie turbo, RTX 4070Ti obciążona w grach średnio ciągnie ponad 260 W, jednak w pikach (karta nie ma liniowego poboru prądu) potrafi przekroczyć 400W. Do tego dochodzą wszelkie peryferia z płytą i może się zdarzyć że chwilowy pobór znacznie przekroczy możliwości zasilacza. W przypadku 4070Ti Super i 7900XT wartości są jeszcze większe. Problem może nigdy nie wystąpić ale sam musisz zdecydować czy "chuchać na zimne" i dla pewności od razu brać mocniejszy zasilacz. Przy RTX 4070/Super pobór (i piki poboru) jest sporo mniejszy więc przy obecnym zasilaczu nie powinno być żadnych problemów. Śmiem twierdzić że się nie mylę. Po pierwsze to odnosiłem się do wydajności kart które mieszczą się w kwocie jaką początkowo Autor zasugerował czyli do ok. 3000 zł. Tu nie ma RX 7900XT, a jest 7800XT i 7900 GRE. Obie te karty z włączonym RT wypadają słabiej od RTX 4070, a lepiej tylko w standardowym rasterze. Dokładnie taka sama sytuacja jest w przypadku droższych kart czyli 4070Ti/Super vs 7900XT. W rasterze górą jest Radeon, w RT RTX-y. Nie znam żadnego solidnego portalu robiącego testy kart na którym 7900XT maiłby przewagę nad 4070Ti/Super w Hogwart Legacy przy włączonych wszystkich opcjach RT.
    • Jak Ksiądz robił grube wałki to nie ma taryfy ulgowej , do celi z  ''długim Józkiem'' i sprawa załatwiona .
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...