Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

iniside

Samsung 2343BW

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety moj aparat to kiszka. Tak jak wspomnialem podświetlenie jest naprawde dobre - jednolite. Bez plam, smug itp. Testowane w ciemnym pokoju. Za te pieniadze to nie ma o czym mowic nawet. Po drobnej kalibracji kolorow sa soczyste jak na TN. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widoczność podświetlenia zależy też od ustawionej jasności, u siebie w bliźniaczym Samsungu 2243BW normalnie mam ustawioną jasność na 10 i tu podświetleniu nie można niczego zarzucić. Ale np. oglądając film uaktywniam w monitorze profil "Movie" (jasność 100) a gdy gram profil "Game" (jasność 100) i w tych przypadkach po kilkunastu minutach podświetlenie zaczyna być mocno widoczne, szczególnie na górze gdzie jest nierównomierne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaka minimalna karta do 2343BW?

 

Monitora jeszcze nie mam ale poważnie rozważam zakup. Moja obecna karta to ATI Radeon 9000 series (64mb) no i obawiam sie że bedize kruho. W związku z tym moje pytanie. Jaką minimalną kartę powinienem zakupić żeby obsłużyć rozdzielczość tego monitora (2 048 x 1 152) ?. Nadmienię że nie gram w gierki i nie zamierzam. Oglądanie filmów w HD również mam głęboko w D. Chodzi mi poprostu o to żeby mieć normalnie i w miare płynnie działającego windowsa xp na tej kosmicznej rozdzielczości po podłączeniu przez DVI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jaka minimalna karta do 2343BW?

 

Monitora jeszcze nie mam ale poważnie rozważam zakup. Moja obecna karta to ATI Radeon 9000 series (64mb) no i obawiam sie że bedize kruho. W związku z tym moje pytanie. Jaką minimalną kartę powinienem zakupić żeby obsłużyć rozdzielczość tego monitora (2 048 x 1 152) ?. Nadmienię że nie gram w gierki i nie zamierzam. Oglądanie filmów w HD również mam głęboko w D. Chodzi mi poprostu o to żeby mieć normalnie i w miare płynnie działającego windowsa xp na tej kosmicznej rozdzielczości po podłączeniu przez DVI.

Na tej karcie przy tej rozdział ce XP powinien chodzić płynnie,wiec najpierw protestuj a jak coś będzie nie tak zmień kartę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jaka minimalna karta do 2343BW?

 

Monitora jeszcze nie mam ale poważnie rozważam zakup. Moja obecna karta to ATI Radeon 9000 series (64mb) no i obawiam sie że bedize kruho. W związku z tym moje pytanie. Jaką minimalną kartę powinienem zakupić żeby obsłużyć rozdzielczość tego monitora (2 048 x 1 152) ?. Nadmienię że nie gram w gierki i nie zamierzam. Oglądanie filmów w HD również mam głęboko w D. Chodzi mi poprostu o to żeby mieć normalnie i w miare płynnie działającego windowsa xp na tej kosmicznej rozdzielczości po podłączeniu przez DVI.

Taka ktora ma dwa wyjscia DVI.

Nie testowalem co prawda bo nie mam grafy ktora ma D-Sub + DVI, ale z tego co wie na innych niz 2xDVI nie ustawi sie maksymalnej rodzialki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorrki za odkop ale po 6 latach od premiery kupiłem ten monitorek za 200zł :), jest całkiem fajny, ma regulację wysokości, nachylenia i PIVOT, jest na oryginalnej matrycy samsung LTM230TT02 - to w wersji 92% color gamut więc kolorki są żywe i nasycone.

 

Co do kątów widzenia to standardowe TN niczym się nie różniące od najnowszych monitorów LED TN z 2015r.

 

Ja jestem bardzo zadowolony bo moje oczy nie tolerują LED i musiałem szukać monitora CCFL a za tak niewielkie pieniądze mam sprzęcik z rozdzielczością większą niż fullHD (o 14% zawsze coś :E 2048x1152) z nasyconymi kolorkami (większość LED z którymi "obcowałem" a były to TN/IPS/PLS świeciło "księżycowo" przy tym samsungu) i do tego monitor ma tylko 2100 godzin pracy :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...