Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ulan

problem z "ć " w ATI Catalyst Control Center

Rekomendowane odpowiedzi

do szału już mnie doprowadza problem z literką "ć" w ATI Catalyst Control Center spowodowany zarezerwowaniem skrótu ctrl+alt+c dla wywołania CCC. Można wejść w hot keys menagera i wyłączyć ten skrót, ale po wylogowaniu i zalogowaniu lub po resatarcie ten cholerny skrót jest znowu aktywny. Zna ktoś metodę jak to na stałę usunąć??? nic nie pomaga zmiany na np. ctrl+alt +m (lub jakakolwiek inna litera bez polskiego sobowtóra z oonkiem), nie pomaga usunięcie tego sktrótu. Ciągle jak zmora ctrl+alt+c wraca (jak teściowa i czeki ;-)...

 

Może jest możliwość wykorzystając znajomości Pily w ATI zwrócić im uwagę na ten błąd. Szukałem już w rejestrze windowsów i w innych miejscach (pliki konfiguracyjne) gdzie ten cholerny skrót moze być zapisany i nic nie mogę znaleźć...

 

Zna ktoś rozwiązanie tego upier... problemu?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zabrzmi ironicznie.

Polecam się pozbyć CC ale nietylko z powodu jedynie przypisanego klawiszowi skrutowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmień literkę "C" na np. "G" - i problem masz z głowy

u mnie pomogło na stałe

 

[Edytowane: 15/10/2004 przez edgar]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zmień literkę "C" na np. "G" - i problem masz z głowy

u mnie pomogło na stałe

 

[Edytowane:  15/10/2004 przez edgar]

 

 

Hmmmmmm zrobiłem jak radziłeś no i niestety dalej bez rezultatu, tzn. zmieniłem na "G" zapisałem zmiany. Niestety po restarcie kompa nadal nie pamięta i z uporem maniaka wraca do skrótu ctrl+alt+"C".

Już nie wiem co jest grane... żeby było zabawniej duże "Ć" działa bez problemów, kłopoty są z małym "ć". Już zlekka ma dosyć ciągłego odpalania CCC i zmienianie tego skrótu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam dokładnie ten sam problem, jak ktos ma jakies lekarstwo to bardzo proszę o pomc :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powyrzucaliście z autostartu wszystkie śmieci które wrzucają tam Catalysty przy instalacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Staszeek

CCC, ja pierdo*e (sorry, ile razy mozna to przerabiac???)... Zastanowcie sie nad Omegami, tam nie macie takich problemow. Tam nie macie tego dornego wynalazku ATI jakim jest ten panel...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CCC, ja pierdo*e (sorry, ile razy mozna to przerabiac???)... Zastanowcie sie nad Omegami, tam nie macie takich problemow. Tam nie macie tego dornego wynalazku ATI jakim jest ten panel...

 

ja się pytam jak rozwiązac ten problem, a ty odrazu wyskakujesz z amputacją. to potrafi każdy, ale rozwiązać problem już nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim

 

Dołączam się do problemu, tym razem z małą literą "ł" bo dużą da się napisać.

Na moim (w pracy) pomaga tylko taki manewr - dodam że na kompie jest kilku użytkowników. Loguję się jako użytkownik A następnie wylogowuję się i loguję jako użytkownik B potem znów na A i już jest dobrze :D

Wiem, wiem to tandetne rozwiązanie ale nic innego nie udało się odkryć. Nawet goście, którzy znają się na komputerach rozkładają ręce.

 

Pozdrawiam all

JackyX

 

[Edytowane: 16/10/2004 przez JackyX]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim

 

Dołączam się do problemu, tym razem z małą literą "ł" bo dużą da się napisać. 

Na moim (w pracy) pomaga tylko taki manewr - dodam że na kompie jest kilku użytkowników. Loguję się jako użytkownik A następnie wylogowuję się i loguję jako użytkownik B potem znów na A i już jest dobrze  :D 

Wiem, wiem to tandetne rozwiązanie ale nic innego nie udało się odkryć. Nawet goście, którzy znają się na komputerach rozkładają ręce.

 

Pozdrawiam all

JackyX

 

[Edytowane:  16/10/2004 przez JackyX]

 

A jaka karta graficzna jesrt zainstalowana w tym kompie? bo jeżeli jest to zintegrowany intel, to wystarczy wejśc w ustawienia kart graficznej i wyłączyć skróty klawiszowe i będzie git (czego niestety nie da się zrobic w ati :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem. To jest tak niesamowicie wkurzające! Grrr!

Za każdym razem trzeba wchodzi w to dziadostwo i dezaktywowa skrót.

Zmiana skrótu też nic nie daje - właśnie jestem po dwóch restartach.

 

wygląda na to, że skrót ustawiany jest na sztywno przy kazdym uruchamianiu

CC. A więc? Trzebaby stworzy plik .reg, który przy kazdym uruchomieniu likwiduje ten skrót. Pytanie:

 

Jak ma wyglądac (grrr) ten plik? Gdzie w ogóle winda trzyma skróty klawiszowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co za problem w ogole wylaczyc te durne skroty klawiszowe? :E Jak tak robie i nie mam zadnych problemow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego karty firmy nvidia sa lepsze :thumbup:

 

w pliku powinno byc [-SCIEZKA\ELEMENT]

zapisz sobie jaki klucz kasujesz i skopiuj w miejsce sciezka\element

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez nie mam tego cholernego ćććć ale jak wejde w menadzera zadań i zamkne proces co sie nazywa CLI.exe to jesc ćććć :D mi pomaga :szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dlatego karty firmy nvidia sa lepsze :thumbup:

 

w pliku powinno byc [-SCIEZKA\ELEMENT]

zapisz sobie jaki klucz kasujesz i skopiuj w miejsce sciezka\element

 

A żebyś wiedział że są - przynajmniej początkujący user nie musi szukać po forach internetowych rozwiązania :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheh.chyba powtorze po kolegach ale inni chyba nie umia czytac.Poprostu wylacz klawisze skrotów i po sprawie.Przeciez i tak ich nie uzywasz :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Po prostu trzeba nie tylko odznaczyć samą funkcję używania klawiszy skrótu, ale też odznaczyć wewnątrz niej sam skrót który ma być stosowany i wtedy na 100% będzie dobrze, wiem z doświadczenia.

 

Swoją drogą, może to i drobiazg, ale w głowie mi się nie mieści jak ATI mogło wypuścić takie gówno jak Catalyst Control Center, a jest to niewątpliwie jedno wielkie gówno i to nie tylko przez te "śmieszne" problemy z polskimi literami, ale przede wszystkim przez totalne zamulanie systemu... Po prostu wstyd... Żeby panel dołączany do oficjalnych sterowników był tak żałośnie beznadziejny... :mad2:

 

Tego co to wymyślił powinno się normalnie wychłostać... :whip:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja po prosru wyłączyłem to z CCC i jest po problemia. Z zakładki HotKeys odznaczyłem takie jedno cos i tyle;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ć o dowod, jest sposub prosty i skuteczny :

 

Start>Uruchom > "Services.msc" > dwoklik na Ati Hotkey poller > typ uruchomienia Wyłaczony.

 

Ot spece od kart graficznych a windowsa nie znaja :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim

Dołączam się do problemu, tym razem z małą literą "ł" bo dużą da się napisać.

Na moim (w pracy) pomaga tylko taki manewr - dodam że na kompie jest kilku użytkowników. Loguję się jako użytkownik A następnie wylogowuję się i loguję jako użytkownik B potem znów na A i już jest dobrze :D

Wiem, wiem to tandetne rozwiązanie ale nic innego nie udało się odkryć. Nawet goście, którzy znają się na komputerach rozkładają ręce.

Pozdrawiam all

JackyX

 

[Edytowane: 16/10/2004 przez JackyX]

Witaj,

"ł"to już problem chipsetu intela na płycie, ściągnij z ich strony wpis do rejestru usuwający ten błąd , nie pamiętam linku ale szukaj "fix-polish.reg"

Pozdrawiam

Artur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witaj,

"ł"to już problem chipsetu intela na płycie, ściągnij z ich strony wpis do rejestru usuwający ten błąd , nie pamiętam linku ale szukaj "fix-polish.reg"

Pozdrawiam

Artur

Witam. Myślę, że przez dwa lata kolega zdążył problem rozwiązać. Hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DDiablo
Witam. Myślę, że przez dwa lata kolega zdążył problem rozwiązać. Hehe.

 

dokladnie, specjalnie sie zarejestrowal by pomoc w topicu sprzed paru miesiecy :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie, muszę odświeżyc ten stary temat, ponieważ mam mały problem właśnie z Catalystem... wyłączyłem ten skrót, ale dalej nie mam literki "ci" - tzn jak sklikam alt+c nie dzieje sie nic... macie jakiś pomysł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ć o dowod, jest sposub prosty i skuteczny :

 

Start>Uruchom > "Services.msc" > dwoklik na Ati Hotkey poller > typ uruchomienia Wyłaczony.

 

Ot spece od kart graficznych a windowsa nie znaja :P

 

 

witajcie, muszę odświeżyc ten stary temat, ponieważ mam mały problem właśnie z Catalystem... wyłączyłem ten skrót, ale dalej nie mam literki "ci" - tzn jak sklikam alt+c nie dzieje sie nic... macie jakiś pomysł ?

Nauka czytania jest bardzo pomocna :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • 8k za używkę gdzie dostępna na stronie nvidia nowa za 7750? 
    • Może czas panowie się nauczyć języka angielskiego, pisze do tych, którzy MUSZĄ czytać napisy.
    • Koszt pracodawcy w Polsce zawsze trzeba brać pod uwagę, bo jest sporo ofert B2B i to właśnie koszt pracodawcy jest porównywany z kwotą netto na faktura (+ ew. brak płatnego urlopu, chorobowego itp.). W Polsce studia są bezpłatne bez względu na wyniki, a wszystkie publiczne uczelnie, z politechnikami włącznie, walczą o studentów łatwością zdobycia tytułu, a nie prestiżem. Ameby matematyczne bez najmniejszego problemu zdobywają tytuł inżyniera. Ogólnie to studia w Polsce coraz mniej znaczą. Ogólnie uznaje się, że kto ich nie ma jest plebsem znacznie gorszym niż kiedyś osoba bez zdanej matury czy po zawodówce. Z drugiej strony wiele branż gdzie wykształcenie nie jest prawnie wymagane zatrudnia ludzi po zarządzaniu itp. na stanowiska techniczne, bo i tak za dużo te studia nie dają. Z jednej strony uczelnie chwalą się współpracą z firmami w regionie, a z drugiej strony ta współpraca faktycznie nie ma miejsca. Zapewne chodzi o dodacje. A student na uczelni to rzecz święta, bo uczelnia ma płacone od pogłowia, a nie efektów nauczania. Wykładowcy i adiunkci, którzy starają się trzymać poziom są terroryzowani przez dziekanaty i najczęściej szybko przepuszczają osoby z zerową wiedzą. Praca na uczelni najczęściej opłaca się wyłącznie po to, aby zdobywać granty na badania potrzebne w prywatnym biznesie. Yo.
    • Miałem przyjemność poznać tę panią osobiście i wiem jak ciężko ją pokonać więc dla mnie trzeba mieć skila 😄.Widziałem kiedyś film na YT jak ktoś pokonał Midira nie lvl postacią jakimś sztyletem zwykłym.Dla mnie takie akcje 🤯,mistrzostwo świata i okolic .
    • Czasami zasadnym jest częściowe cytowanie rozbudowanego posta nawet tego bezpośrednio wyżej, aby było wiadomo to jakiej jego części wypowiedzi się odnosimy, zwłaszcza jak ktoś pisze duże laboraty, ale widać jest to jedno z najwyższych przewinień tutaj - spoko,  Wasz cyrk Wasze małpy.   
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...