Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kryjan

Czyszczenie G15

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Znowu mam małe pytanie :E

 

Tym razem chodzi mi o czyszczenie klawiatury Logitech G15 v2 (to ta z pomarańczowym podświetleniem) a konkretnie o czyszczenie tej powierzchni co znajduje się pod klawiszami, mam tam sporo śmieci a niektórych nie da się wydmuchać, może już ktoś próbował czyścić, jeśli tak to proszę o pomoc, nie chce się za to zabierać sam żeby przypadkiem czegoś nie zepsuć, w końcu nie jest to klawiatura za 20zł :E

 

Czekam na odpowiedzi!

 

 

Z góry wielkie THX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a sfoja daje do dołu klawiszami i klepię w spód znaczy po odwróceniu w górę klawiatury a jak to nie pomoże to sprężone powietrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem niektóre ci są "trochę" większe i nie da się ich wytrzepać, a sprężonego powietrza nie próbowałem bo nie mam a nie chce mi się lecieć do sklepu i wydawać 15 zeta na coś co może mi nie pomóc. A tak poza tym to chodzi mi też o to żeby klawisze przemyć czy tam wyczyścić, więc najlepiej by było jakoś je wyciągnąć tylko nie wiem jak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podważ jakis mało ważny przycisk(np enter), jak wyjdzie ładnie i pozwoli wsadzić się z powrotem-zrób to samo z pozostałymi i wyczyść;p

 

Ja zawsze wsadzałem pilnik do paznokci(metalowy, płaski, dość długi, kobiety takie rzeczy mają na tuziny) i używałem "dźwigni"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki już wiem ocb. A tak swoją drogą ładnie to wygląda w G15 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze wsadzałem pilnik do paznokci(metalowy, płaski, dość długi, kobiety takie rzeczy mają na tuziny) i używałem "dźwigni"

Pilnik może się złamać ;) ja korzystam z łyżeczki. I teraz ja zapytam - jak to wew. G15 (moja to v1 z niebieskim podświetleniem) wygląda - normalna klawiatura (gumki + maty przezroczyste zbierające sygnał + kawałki krzemu i wsio...)... a co z diodami - bo we wszystkich klawiaturach robiłem tak, że doszczętnie rozbierałem i pod prysznic. Tutaj już mam duże wątpliwości, jak to wygląda wew.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz jakies duze "kawalki" czegokolwiek to mozesz je przeciez pokruszyc i wytrzepac/wydmuchać. A jak nie to pilniczek, ale zeby nie zarysowac niczego to najlepiej jakos go zabezpieczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz troche czasu i minimum pojęcia, to ją rozkręć na części pierwsze, wymontuj całą elektronikę, i możesz umyć cały panel z klawiszami pod bieżącą wodą, ja wiem, że to głupio brzmi, ale ja tak robiłem :E

 

Problemów ze złożeniem nie było zbytnio :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...