Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

daro788

podanie o umorzenie mandatu

Rekomendowane odpowiedzi

Żadne wytłumaczenie. Polska klawiatura niczym się fizycznie nie różni od angielskiej. Wystarczy parę kliknięć w ustawieniach. To nie cyrylica...

 

Jak piszę z telefonu też nie używam polskich znaków, tak to rzeczywiście jest już wyższa szkoła jazdy ;)

 

Co do autorki, jacie pierdziele, nawet ja nie latam 160 - 170 na jednopasmowej dopadając tiry od bakburty :o ale mandat na raty jak najbardziej rozłożyć się da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak piszę z telefonu też nie używam polskich znaków, tak to rzeczywiście jest już wyższa szkoła jazdy ;)

Autorka pisze z telefonu? Raczej nie.

 

Co do autorki, jacie pierdziele, nawet ja nie latam 160 - 170 na jednopasmowej dopadając tiry od bakburty :o ale mandat na raty jak najbardziej rozłożyć się da.

Oj, skee. Na pewno Ci się zdarzyło :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jednopasmowej na której są inne auta ? nie przypominam sobie, serio. Tam nie ma gdzie uciekać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jednopasmowej na której są inne auta ? nie przypominam sobie, serio. Tam nie ma gdzie uciekać...

Bo wyprzedzasz tylko wtedy, gdy na przeciwnym pasie jest luka :P Wiadomo, że nikt o zdrowych zmysłach nie wypycha aut na pobocze...

Poza tym jest coś takiego jak przerywanie manewru wyprzedzania. Czasem każdy się wysadzi przez pomyłkę lub zagapienie. Nie ma co grać twardziela...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, przeważnie tak :E

 

Pomyśl co by było gdyby nasza gwiazdka złapała pobocze przy tych 160, Kankkunen to ona nie jest, B-grupą też nie leciała. Aż strach na trasy wyjeżdżać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl co by było gdyby nasza gwiazdka złapała pobocze przy tych 160, Kankkunen to ona nie jest, B-grupą też nie leciała. Aż strach na trasy wyjeżdżać...

To pewnie przez to jestem znerwicowany :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa, "maszynownia, cała wstecz ! " :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanie. Jakieś 3 mce temu dostałam mandat 250zł i 6ptk za spowodawanie kolizji. oczywiście głupia że się zgodziłam, bo gość wyprzedzał mnie na podwójnej ciągłej a ja skręcałam w lewo. uderzył w bok drzwi od strony kierowcy. Oczywiście policja uznała że to moja wina bo powinnam wcześniej dać kierunkowskaz. mandat podpisałam, dwa razy już był komornik, pwoiedziałam ze nie mam kasy, nic na mnie w domu nie ma, nie posiadam nic, jestem studentką. Czy da się zrobić czy trzeba zapłacic dziadostwo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...