Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Nataq

Emulator Xbox 360 gamepad

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety w Gears of War nie działa ten program :( :( :( Nadal gdy chce iść do przodu to On mi idzie do tyłu i do tego źle pracuje mi kamera :( :( :( Da się coś zrobić żeby to normalnie działało ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety w Gears of War nie działa ten program :( :( :( Nadal gdy chce iść do przodu to On mi idzie do tyłu i do tego źle pracuje mi kamera :( :( :( Da się coś zrobić żeby to normalnie działało ???

da sie, trzeba otworzyc plik konfiguracyjny i metoda prob i bledow probowac zmieniac ustawienia az bedzie dzialac poprawnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już z 3 godziny próbowałem i nic :( :( :( Zmieniam w tym configu,a w grze nic się nie zmienia :(:(:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Już z 3 godziny próbowałem i nic :( :( :( Zmieniam w tym configu,a w grze nic się nie zmienia :(:(:(

jestem pewny ze popelniasz jakis potwornie głupi błąd, na przyklad zmieniasz ustawienia w pliku konfiguracyjnym ktory jest w innym katalogu niz pliki .dll

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem jaki mogę popełniac błąd :hmm::hmm: :hmm: Zmieniam ustawienia w BaseInput.inni w folderze gdzie mam zainstalowaną grę ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra w grze jest kiszka a co w samym pliczku exe emulatora, czyli tym programiku sprawdzającym. Jak w nim pad działa a w grze coś się kaszani to znaczy że tak naprawdę emulator ci nie działa.

A plik konfiguracyjny nie nazywa się BaseInput tylko xbox360cemu. Przynajmniej w tak było w 3 różnych wersjach emulatora których ja używałem

 

metoda prob i bledow probowac zmieniac ustawienia az bedzie dzialac poprawnie.

Tam wszystko ładnie jest opisane w komentarzach a i same funkcje są klarownie nazwane więc wystarczy najpierw myśleć później robić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chodzi o to,że jak wrzucę pliki do folderu z grą to Ona nawet się nie włącza :( :( :( Emulator w innych grach działa poprawnie tylko w Gears of War jest kaszana :( :( :(

 

ps.A tobie działał ten emulator w Gears of War ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za post pod postem,ale da się coś zrobić żeby grać na padzie od psx w Assassin's Creed II ??? W jedynkę grałem normalnie,a w dwójce już mi nie działa :( :( :(

 

edit: Problem rozwiązany ;] Wystarczyło zrestartować kompa ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc być może to jednak wina gry. Zawsze jeszcze możesz spróbować z folderem system32 jeżeli z folderem gry coś nie działa. Jednak na moje oko jednak chodzi o grę. A może spróbuj ją jeszcze spatchować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mi powiesz jak mam ją spatchować to to zrobię ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Powiem tak program slabiutki wrzucac to do kazdej gry...?

W xPaddder odpalamy aplikacje widzimy graficzny interfejs podpisujemy klawisze i gramy a w tym to sie pisac nie chce...

xPadder wykrywa kadego pada i joystick.... i dziala w np. NFS World (beta), Prince of Persia Zapomniane Piaski, Split-Second, Blur i wiele innych. W ustawieniach i grze widzimy numer przycisku a nie te xBoxowe krzyzyki i nie trzeba sie domyslac co to jest wibracje dzialaja normalnie na padzie Tracer Gamepad Turbo Shock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wystarcza ci analogowe sterowanie w 8 kierunkach o regulacji wychylenia 0-1 to miłej zabawy z xpadderem. Tyko w takim razie po co w ogóle używać pada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic dodać nic ująć. Xpadder jest świetny ale to zaledwie adaptacja pada. Natomiast tutaj mamy do czynienia z emulacją pada Xboxowego ze wszystkimi tego zaletami (i poniekąd trudnościami).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic dodać nic ująć. Xpadder jest świetny ale to zaledwie adaptacja pada. Natomiast tutaj mamy do czynienia z emulacją pada Xboxowego ze wszystkimi tego zaletami (i poniekąd trudnościami).

 

Za pomocą ini można dostosować, ciekawa rzecz, jutro sprawdzę jak w grze działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam problem z moim padem - SPEED-LINK SL-6555-SBK.

Otóż ściągnąłem emulator X360 (z tego linku http://www.mediafire.com/?00cmgyjhgma), w wersji dla padów, które mają triggery na jednej osi i gdy uruchamiam XInputTest.exe to gdy nacisnę lewy trigger to pokazuje mi jakbym naciskał prawy, a gdy naciskam prawy to jakbym naciskał lewy.

Czy macie jakiś pomysł jak to rozwiązać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam problem z moim padem - SPEED-LINK SL-6555-SBK.

Otóż ściągnąłem emulator X360 (z tego linku http://www.mediafire.com/?00cmgyjhgma), w wersji dla padów, które mają triggery na jednej osi i gdy uruchamiam XInputTest.exe to gdy nacisnę lewy trigger to pokazuje mi jakbym naciskał prawy, a gdy naciskam prawy to jakbym naciskał lewy.

Czy macie jakiś pomysł jak to rozwiązać?

 

Musisz pogrzebać w xbox360cemu ;] Zamiast "Left Trigger" wpisz "Right Trigger" i odwrotnie ;] Jak coś to napisz czy to pomogło,a jak nie to jeszcze inaczej spróbujemy Ci pomóc ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już tego próbowałem ale nie pomogło :(

 

To spróbuj zmienić cyfry przy tym "Left i Right Trigger" ;]

Np.:

Left Trigger-5

Right Trigger-6

zmień na

Left Trigger-6

Right Trigger-5.

 

Zrób to w xbox360cemu ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego że mam oba triggery na 1 osi to xbox360cemu, jest tak napisane:

 

Left Trigger=l1 #button id; precede with 'a' for an axis; eg; a-6; for a slider precede with 's' eg; s-1

Right Trigger=l1 #button id; precede with 'a' for an axis; eg; a-6; for a slider precede with 's' eg; s-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego że mam oba triggery na 1 osi to xbox360cemu, jest tak napisane:

 

Left Trigger=l1 #button id; precede with 'a' for an axis; eg; a-6; for a slider precede with 's' eg; s-1

Right Trigger=l1 #button id; precede with 'a' for an axis; eg; a-6; for a slider precede with 's' eg; s-1

 

No niestety nie wiem jak Ci pomóc ;[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany, trzeba było wpisać:

Left Trigger=k1 #button id; precede with 'a' for an axis; eg; a-6; for a slider precede with 's' eg; s-1

Right Trigger=k1 #button id; precede with 'a' for an axis; eg; a-6; for a slider precede with 's' eg; s-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linki nie dzialaja

 

" IPS Driver Error

There appears to be an error with the database.

You can try to refresh the page by clicking here "

 

Moze ktos gdzies wrzucic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Moze ktos gdzies wrzucic?

 

Tutaj znajdziesz najnowszą wersje

 

http://code.google.com/p/x360ce/downloads/list

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...