Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pletwalkroliczy

Translator łacinsko-polski,polsko-łacinski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jest mi potrzebny translator całych zdan który tłumaczy z jezyka polskiego na łacinski i z łacinskiego na polski.

Najlepiej darmowy,ale płatne tez zobacz co i jak. ;)

Prosze o jakies linki na takie translatory do pobrania.

I jakos tak w miare zeby miał jakis wikszy zasób słów ;)

Bardzo prosze o pooc w znalezieniu ;) i z góry dzikuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie znajdziesz niczego co Ci przetłumaczy dobrze całe zdania. Trochę wiedzy musisz posiadać.

a jakiś co całe zdania?

Czemu nie znajde?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dotychczas każdy translator z którym miałem do czynienia z polskiego na obcy tłumaczył średnio, a odwrotnie tragicznie - więc analogicznie patrząc z tym prawdopodobnie będzie podobnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jednak bardzo prosze o inne tez linki ;)

jest mi to potrzebne...słowniki tez sie przydadza ale wolałbym translatory zdan...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale jednak bardzo prosze o inne tez linki ;)

jest mi to potrzebne...słowniki tez sie przydadza ale wolałbym translatory zdan...

Nikt Ci nie wyczaruje, nie ma translatora polsko-łacińskiego, nie mówiąc już o tym że wszystkie translatory są g. warte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
skąd wiesz ze nie ma?

A widziałeś gdzieś? :hmm:

Uczę się łaciny, korzystałem z wyżej wymienionych słowników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
skąd wiesz ze nie ma?

 

Popyt jest minimalny więc nikomu nie opłaca się ładować kasy w tworzenie czegoś czego nie będzie można sprzedać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Popyt jest minimalny więc nikomu nie opłaca się ładować kasy w tworzenie czegoś czego nie będzie można sprzedać.

No tak...ale ja tylko pytam ;)

Spokojnie... ;)

Czyli takiego co zdania tłumaczy ,nie ma?

Tylko słowniki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No tak...ale ja tylko pytam ;)

Spokojnie... ;)

Czyli takiego co zdania tłumaczy ,nie ma?

Tylko słowniki?

 

W ostatnich 5 postach napisali Ci, ze nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • U mnie RX 6700 XT Nitro też coś bzyczy delikatnie ale to się muszę wsłuchać, karta po UV i limit 60 fps. 
    • Całe szczęście. Ja bym poszedł jeszcze dalej - zlikwidował te RODy, które są w dobrych lokalizacjach i pobudował tam osiedla. 
    • Jestem bardzo na nie. Wymęczyłem się do połowy drugiego odcinka. [uwaga, lekkie spoilery] To nie jest serial, to jest zestaw przydługich teledysków z losowymi scenami mającymi tylko zaakcentować charakterystyczne elementy z gier. Tępa jak maszynka do golenia z promocji na aliexpress laska wychodzi ze swojej nory, w której jej klan spędził ostatnie kilkaset lat, ot tak sobie i nagle to wywołuje heheheszki na całego, bo joj, ma niebieski kostium! Mimo że zachowuje się jak upośledzona, nic kompletnie nic jej nie zagraża na ziejącym promieniowaniem, wypełnionym szkieletami i mutantami terenie. Wielki rycerz Braterstwa Stali ma problemy z wielkim, zmutowanym misiem, ale na szczęście jego giermek załatwia misia jednym strzałem ze starożytnego rewolweru. Przed genetycznym laboratorium stoją wieżyczki gatlinga, ale nie są w stanie trafić w szybko idącego przed nimi staruszka.  Scenariusz tego dzieła jest tak prosty, że gierki, na które przecież narzekano, przy nim są historiami wartymi nagród literackich. Całość wypełniona jest stereotypowymi "dads jokes". Mimo że serial jest wypełniony zwłokami, mutantami, nie ma żadnego zagrożenia, nawet nikt nie udaje że cokolwiek tępej głównej bohaterce może się przydarzyć. Żarcik za żarcikiem i tyle.  Dobitnie to przypomina, że jedynym powodem produkcji jest przyciągnięcie więcej ludzi do prime poprzez maksymalne uproszczenie wszystkiego, co można uprościć. Można obejrzeć...tylko po co?
    • Nie będziesz miał niczego i będziesz szczęśliwy 😆
    • Ubi + i po problemie, dla mnie to gra na jeden raz wiec nawet zeby absolutnie pelna wersja kosztowala 250zl i tak bym wzial +.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...