Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzychu_w

Niedziałająca myszka A4TECH X-750 BF

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jestem posiadaczem myszki A4tech X-750BF. Otóż zaistniał problem, po wyłączeniu komputera i ponownym rozruchu myszka odmówiła posłuszeństwa. Klikać można, przycisk scroll działa, wszystkie guziki działają poprawnie. Lecz nie mogę poruszać kursorem :( Bardzo zależy mi na tej myszce, jest wygodna i wyważona a nie chce wywalać pieniędzy na jakieś shity :)

Proszę o pomoc, Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miewałem to. Odłączenie, przyłączenie myszki do innego USB i restarty komputera pomagały.

Jak się nic nie zmieni to gwarancja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!

Jestem posiadaczem myszki A4tech X-750BF. Otóż zaistniał problem, po wyłączeniu komputera i ponownym rozruchu myszka odmówiła posłuszeństwa. Klikać można, przycisk scroll działa, wszystkie guziki działają poprawnie. Lecz nie mogę poruszać kursorem :( Bardzo zależy mi na tej myszce, jest wygodna i wyważona a nie chce wywalać pieniędzy na jakieś shity :)

Proszę o pomoc, Pozdrawiam :)

 

Sprawdź najpierw na innym komputerze, spróbuj przepiąć do innego portu USB, albo załóż przejściówkę do PS/2 i zobacz czy będzie działać. Ale najważniejsze, to sprawdzić na innym komputerze. Jeśli nie będzie działać, to chyba do oddania na gwarancję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel mial identyczny problem. Dzialaly przyciski, lecz nie swiecil laser i nie ruszal sie kursor. Oddal na gwarancje i dostal druga mysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kabel nie jest uszkodzony?

dzieje sie to na wszystkich powierzchniach?

moze usyfles laser? sprobuj go wyczyscic wacikiem ze spirytusem :)

 

jakby cos, to patrz na moj sig :D

chetnie odkupie [o ile nie naprawisz, jest w dobrym stanie i nie bedziesz za nia duzo wolal :E]

 

Edit. sprobuj poruszac kablem zaraz przy myszy... moze cos nie styka za dobrze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!

Jestem posiadaczem myszki A4tech X-750BF. Otóż zaistniał problem, po wyłączeniu komputera i ponownym rozruchu myszka odmówiła posłuszeństwa. Klikać można, przycisk scroll działa, wszystkie guziki działają poprawnie. Lecz nie mogę poruszać kursorem :( Bardzo zależy mi na tej myszce, jest wygodna i wyważona a nie chce wywalać pieniędzy na jakieś shity :)

Proszę o pomoc, Pozdrawiam :)

Ta myszka to jeden wielki shit i raczej ciężko kupić w jej cenie gorsze dziadostwo.

Rozkręć ją i zobacz czy jakiś kabel się nie urwał,przetarł itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem kiedys to samo;p

padła Ci optyka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...