Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

GhostRider27077

P5K/EPU - do lamusa?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ASUS'a P5K/EPU opartą na P35. Gdy zmienialem obudowę wydaje mi sie, że wszystko bylo dobrze podlączone. Jednak zacząl lecieć dym, tuż nad wejsciem do zasilania 20+4. Pokombinowalem, probuje jeszcze raz. Zapalilo się to, to coś się stopiło. Nie ruszałem przez 1 dzień, ale znowu zacząłem. O dziwo! Odpalała, jednak wiatraki na max obrotach, nic nie spalalo się, kontrolka od mobo na zielono, ale... obrazu nie ma. Nauczyoy doświadczeniem, wyjmuje bateryjkę, czekam, wkladam... i to samo. Czy ta plyta może jeszcze działać? Oddałem do serwisu - mówią, że płyta się spaliła, lecz jednak działała choć częściowo. Ale z kolei życzą sobie 350 zł za płytkę. Zapytam ich o model, bo jeśli 350 za coś opartego na P35 to przepłacam. Jeśli coś gorszego to już wogóle katastrofa. Jednak najpewniej oferują coś na P45 - cena na to wskazuje i to, że P35 jest dostępny tylko na allegro. Pytam was, co się mogło z nią stać? Serwis mówi, że coś źle podłączyłem, ale wątpie...

Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...