Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

fufus

Program w stylu CCleaner ale na symbiana [E51]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jako że Symbian to system operacyjny przepuszczam że tak jak w np. windowsie po każdej aplikacji itp. zostają jakieś śmiecie. Lecz na PC mamy programy je usuwające a czy istnieje coś takiego na Symbiana? Szukałem przez google ale nic nie znalazłem :(

Mój telefon to Nokia E51

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zainstaluj tylko jakiegos np handy taskmana i bedziesz wiedzial czy cos jest odpalone w tle czy nie, symbian nie wm i syfu malo zostawia;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zainstaluj tylko jakiegos np handy taskmana i bedziesz wiedzial czy cos jest odpalone w tle czy nie, symbian nie wm i syfu malo zostawia;]

To zależy co instalujemy. Ja ostatnio wgrałem motyw to mi się razem z nim zainstalowało kilka innych aplikacji, których później trudno się pozbyć. Jest to jest cholernie wnerwiające, ja zawsze lubię jak wszystko chodzi szybko i nie ma żadnego syfu. Więc taka aplikacja byłaby całkiem przydatna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też tak mam jak kolega wyżej :) A jestem nowym użytkownikiem symbiana i zbyt ręcznie integrować w system to jeszcze nie umiem chociaż już sobie złamałem symbiana :P

 

EDIT:

 

na jednym z for mi napisali coś takiego :)

 

"Ja używam "Deletera" nie jest to może CCleaner z PC, ale jest w stanie usunąć pozostałości po urządzeniach bluetooth, odinstalowanych aplikacjach , logach z realplayera, Fota, thumbnails ze zdjęć...mnie wystarcza...Wink"

 

zaraz szukam programiku tego i zdam relację.

 

EDIT2:

 

Coś nie działa ten program a symbiana mam złamanego... nie mam pojęcia czemu, nowy użytkownik tego środowiska jestem :)

 

EDIT3:

I już działa trzeba było "CapsON zrobić" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...