Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

..::Matt::..

MSI P35 Noe2-FR i napięcia.

Rekomendowane odpowiedzi

jesli do uzytku codziennego to poco maxymalne niech beda standardowe po co je zwiekszac jesli niekrecisz proca itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jesli do uzytku codziennego to poco maxymalne niech beda standardowe po co je zwiekszac jesli niekrecisz proca itp.

patrz w sygnaturkę xP 3.5ghz do użytku codziennego i chcę go dać na 3.6ghz bo temperatury są niskie (58-60maxymalnie w stresie)

proszę o odpowiedz a nie dociekanie po co mi to, potrzebne, gdyby nie było potrzebne to bym przecież nie pisał tematu, posty tego typu powinny być traktowane jako nabijanie postów ponieważ nie odpowiada na dane pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja też nabiję... Widać, że przekroczyłeś granicę i płytka pokryła się sadzą... :P

Zejdź trochę niżej niż zwykle a powinno być... lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ja też nabiję... Widać, że przekroczyłeś granicę i płytka pokryła się sadzą... :P

Zejdź trochę niżej niż zwykle a powinno być... lepiej.

 

pudło, podłączyłem za dużo wiatraków pod płytę 4x 0.53A, po 2gim restarcie już nie ruszył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta płyta bardzo lubi wysokie napięcia :)

 

Osobiscie pamietam ze ustaiwlem te napiecia na wartości maxymalne, niestety moj proc sie poprostu skonczyl prz 3,16 ( magiczna bariera 450 )

 

Ale chodzi do dziś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...