Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kirekk

Problem z toshiba f50, gpu, przegrzewanie, moze stery

Rekomendowane odpowiedzi

Forum Toshiby, ale tam niestety nie uzyskalem niczego..

Dlatego sprobuje tutaj.

 

Tam wyjasnilem wszystko, ale opisze to znowu, jak cos wystarczy przejrzec ten link, nie jest tam tego duzo.

 

Nie wazne jaka gre wlacze ekran przechodzi jakby w tryb uspienia, ekran robi sie czarny, nic nie mgoe zrobic poza wyjeciem baterii.

Nie mam pojecia co to moze byc, sadzilem, ze przegrzewanie.. wiec:

 

1. kupilem podstawke chodzaca zalmana

2. przeczyscilem odkurzaczem

3. sprezone powietrze

 

...i nic. Temp w spoczynku 60 stopni, w stresie nie sprawdze, bo mi sie gra zadna nie wlacza ;S No ale to nie jest jakos wielce duzo, wiec powinna chodzic tak czy owak.

 

Obecnie mam Win Xpka, Sp3. Mialem Win Viste Ultimate 32, ale i tu, i tu problem byl identyczny.

Komputer to: Qosmio f50-10k, geforce 9600m gt, 4gb ram no i win xp.

 

Poradzcie?

 

##

Dalem tutaj, chociaz widze, ze raczej nie ma podobnych tematow, ale jako, ze nie wiem jaki jest problem, a jest on ogolnie dotyczacy laptopa to dalem tu.

##

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej ,

a wiatraki sie kreca ? , odpal cokolwiek by sprawdzic jakie obroty ma wiatrak przy tych 60° , umnie przy 60° pocina na ~3/4 predkosci , jak stary jest ten laptop ? moze trzeba by bylo zerknac na Paste procka i grafiki , wazny aspekt anty cieplarniany dla procka ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hej ,

a wiatraki sie kreca ? , odpal cokolwiek by sprawdzic jakie obroty ma wiatrak przy tych 60° , umnie przy 60° pocina na ~3/4 predkosci , jak stary jest ten laptop ? moze trzeba by bylo zerknac na Paste procka i grafiki , wazny aspekt anty cieplarniany dla procka ,

 

Lapek ma z pol roku juz, troche wiecej w sumie.

Tzn szum slychac, ale jak sprawdzic "na ile" sie kreca nie mam pojecia. Zwykle wcale, ale co pare minut sie wlaczaja na chwile, powieja, wylacza i w kolko.

 

Moj pierwszy laptop i nigdy tego nie robilem, probowalem zdjac klape tylnia, ale nie wyszlo mi :s Duzo tych srubek tam, a jescze chyba z gory trzeba wyjmowac (lapek inny, ale troche podobny.. no i sporo tu tego odkrecania).

 

*

Da sie ustawic kiedy sie chce by wialy wiatraczki?

Da sie ustawic temperatury przy ktorych wylacza sie lapot etc?

Da sie ustawic predkosc wiatraczkow?

-Nie mam nic z tego w biosie, wiec moze sa jakies programy od tego..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...