Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Darek93

Logowanie sie do szkół ponadgimnazjalnych.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pewien dylemat otóż chciałbym sie dowiedzieć czy jak sie loguje dalej do szkół to czy w każdy województwie mogę do 3 sie zalogować czy tak ogólnie do 3 bo jestem zalogowany do jednej w woj świętokrzyskim i do jednej w mazowieckim i mogę jeszcze wybrać jedną i nie wiem czy mogę jeszcze tylko jedną czy jeszcze po 2 w danym woj bardzo proszę o wyjaśnienie mi tej sprawy ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytania lepiej zadać nauczycielowi w szkole, bo będzie wiedział najlepiej. Teoretycznie możesz złożyć tylko 3 podania. Nawet jeśli wysyłasz podanie za pomocą poczty, a nie komputera, to w tym elektronicznym naborze możesz złożyć jeszcze 2 podania. Czyli jak wyślesz ręcznie podanie np. do OLL (nie mają elektronicznego naboru), to zostają ci 2 podania do jakiejkolwiek szkoły. Oczywiście, że możesz sobie w każdym powiecie wybrać po 3 szkoły, ale jak ktoś cię sprzeda, to będziesz miał problem :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie,żebym się czepiał,ale logować się do szkół,to możesz na n-k :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam mam pewien dylemat otóż chciałbym sie dowiedzieć czy jak sie loguje dalej do szkół to czy w każdy województwie mogę do 3 sie zalogować czy tak ogólnie do 3 bo jestem zalogowany do jednej w woj świętokrzyskim i do jednej w mazowieckim i mogę jeszcze wybrać jedną i nie wiem czy mogę jeszcze tylko jedną czy jeszcze po 2 w danym woj bardzo proszę o wyjaśnienie mi tej sprawy ;]

A co? Nie jest napisane na stronie OKE, czy czego tam?

 

Nie,żebym się czepiał,ale logować się do szkół,to możesz na n-k :E

O rejestracki elektronicznej słyszałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie nic nie pisze i nie wiem czy logować sie do 3 w woj świętokrzyskim i do 3 w woj mazowieckim ? czy tylko do jednej w woj świętokrzyskim i do 2 w woj mazowieckim prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chmmm... ja tez miałem zakładac taki temat bo u mnie w szkole to trzeba awantrue zrobić żeby się czegoś dowiedzieć, prośba do starszych labowiczów jak ktoś wie kiedy jak i gdzie to by mógł powiedzieć

 

ach................ cód lub cud jak kto woli :P!

 

https://www.oke.krakow.pl/sio/login_form.php

 

 

z tym narazie wał bo hasła nie ma ale już znalazłem, a z logowanie do szkół faktycznie mam dylepmat bo w 2 z 2 szkół na ich str. nic nie mówią o logowaniu, tylko o pobraniu podania z systemu NABÓR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz wybrać TYLKO 3 szkoły. Nieważne w jakim województwie.

Uprzezdzając pytania, wybierasz przykładowo 1 szkołe w mazowieckim z 1 wyboru, 2 w świętokrzyskim, jedną z 1 wyboru, 2 z drugiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Możesz wybrać TYLKO 3 szkoły. Nieważne w jakim województwie.

Uprzezdzając pytania, wybierasz przykładowo 1 szkołe w mazowieckim z 1 wyboru, 2 w świętokrzyskim, jedną z 1 wyboru, 2 z drugiego.

ale ilość klas w danej szkole jest chyba nieograniczona, co nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już mówiłem można wybrać 3 szkoły niezależnie gdzie się znajdują i czy mają elektroniczny nabór czy nie. Możesz wybrać więcej, ale raczej ktoś to zauważy i będziesz miał problemy. Ilość klas jest nieograniczona ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy jak w jednej szkole jest technikum i zawodówka i jak w każdej z nich wybiorę po jedenej klsasie to to sie liczy jako że wybrałem dwie szkoły czy jedną ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są dwie oddzielne szkoły, tylko w zespole szkół

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • witam..panowie doradzcie jakis fajny monitor do 4000 zl .musi miec tuner tv (najlepiej dobry smart)  glownie do gier strategicznych i ogladania tv  przekatna najlepiej 28-34
    • Faszysta Żyd Zelenski. Jeszcze tylko Niemca brakuje.
    • Gdyby Ukraina była świetnym krajem do życia to nie trzeba by było nikogo nakłaniać do jego obrony , w pierwszej Rzeczpospolitej nie było problemu zeby stanąć w potrzebie , w USA w 19-20 wieku było aż nadto chętnych do służenia w wojsku  Ukraina Kraj z kartonu z ogromną korupcja gdzie prezydentem jest faszysta Żeleński, popieram w 100% Ukraińców którzy uciekają z tego chorego kraju  @hubio i bardzo dobrze że nie chcą uczestniczyć w teatrze wojennym gdzie bogaci wykorzystują biednych @8V32 u nas wystarczy że w TV powiedzą że Putin zaatakował to już będą w Niemczech, covid pokazał że ludziom można wmówić wszystko używając do tego telewizora Gen. Koziej wskazuje, że taki żołnierz będzie pełnił rolę uzupełniającą czy pomocniczą. - Będzie też tym "mięsem armatnim". Na wojnie niestety żołnierze muszą ginąć, od tego nie da się uciec. Rzeczywiście z niewolnika branego z przymusu nie ma pożytku. W warunkach wojny nie ma innego wyjścia. Należy brać takich "niewolników", wcielać ich w te struktury i liczyć na to, że w jakimś procencie będą pożyteczni - podsumowuje gen. Koziej. Kolejny profesor z armii przyznaje wprost że to niewolnicy i mają na siłę być wcielani  @kalderon https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Faszyzm Przeczytaj i porównaj z tym co robi Żeleński  Naprawdę nie dostrzegacie tego że chcą wymordować białych mężczyzn a do białych kobiet sprowadzić imigrantów z Afryki ? Przecież to proste jak 2+2 , dziś Ukrainiec a jutro Polak pójdzie pod tasak
    • No cóż, każdy ma własne formy rozrywki Ustawa otwiera drogę do rozpoczęcia procedur, które mają kosztować £1.8M za każdego jednego deportowanego. Trzeba dużo fikołków, żeby uznać to za zabawne, do tego chyba za wygraną? PS. Początkowo zagrożeniem deportacji do Rwandy mieli być również...Afgańczycy, którzy wcześniej byli objęci rządowym programem...pomocy dla Afgańczyków, którzy pracowali dla Wielkiej Brytanii przed wycofaniem się z Afganistanu (ARAP). Po fali krytyki rząd się wycofał z tego, zapewne cię rozśmieszającego do łez, pomysłu.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...