Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Wedelek

Płytka w okolicach 500zł

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Poszukuję dobrego mobo w granicach 500zł do dużego OC.

 

Poważnie zastanawiam się nad GA-EP45T-UD3P, ASUS P5Q, . Co możecie mi polecić??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm, ciekawa propozycja. Ale na allegro na pewno nie kupię. Mam uraz. Jedynie sklepy i nowe podzespoły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż takich możliwości nie potrzebuję :) Wystarczy "tylko" 520 mhz. Natomiast problem leży w gestii dostępności. Płytę będę kupować w pobliskim sklepie i szczerze wątpię, by takowego biostara mieli.

 

Poza nim interesowałem się jeszcze takowymi mobasami:

 

Asus P5Q;

Gigabayte GA-EP45T-UD3P;

Asus P5Q-E;

Asus P5N32-ESLI; (brak kompatybilności z 45nm niestety:/)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z wyzej wymienionych - p5q-e - ale uwaga - moze mec problemy z przepusotwościa PCI-E powyżej FSB na poziomie 500 ;)

 

 

Co do dostępności - bachcomp w Toruniu to chyba jeden z najlepszych sklepów komputerowych, bardzo kompetentne osoby tam pracują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje miasto to Nowy Sącz i tam będę też kupować. Zresztą kto to wie, z której churtowni kożystają. Nad tą MSI też myślałem.

 

Bardzo ciekawą propozycją wydaje mi się ten Gigaszit, ale nie mogę znaleźć żadnych testów :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak juz cos z serii p5q to pro.

jedyna różnica między p5q i p5q pro to fakt że p5q pro wspiera CF więc nie wiem skąd taki pomysł. To nie jest tak jak w poprzedniej serii że p5k miało jescze dodatkowo mniej faz zasilania bo tylko 3 a p5k pro 8 faz. I p5q i p5q pro mają po 8 faz i ze względu na możliwości OC i to że jest to ASUS poleciłbym właśnie p5q bo kosztuje ona niecałe 500 zeta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko taka mała różnica między tymi płytami? Na jakimś forum ktoś pisał, że P5Q jest dobra, a P5Q-PRO bardzo dobra. Ale jak to jest prawie to samo... więc po co przepłacać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko taka mała różnica między tymi płytami? Na jakimś forum ktoś pisał, że P5Q jest dobra, a P5Q-PRO bardzo dobra. Ale jak to jest prawie to samo... więc po co przepłacać...

P5Q Pro ma jeden wiecej PCI-E kosztem PCI z tego co pamietam. No i inne chłodzenie, na dobrą sprawe P5Q ma troche lepsze, choć w obu przypadkach ciężko je nazwać dobrym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i rozłożenie elementów na płycie chociażby (złącze zasilania jest w upierdliwym miejscu chociażby)

 

@adzinek - powodzenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...