Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ghost74

Konfiguracja internetu w 36i6

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to standardowa konfiguracja z plusa. Wszystko znajdziesz Tu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość S3Bols

musisz jeszcze aktywować funkcje mms/gprs wybierajac z ksiazki telefonicznej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aby dzialal ci pakiet bo z pewnoscią wykupiles pakiet 25mb lub 60mb to musisz miec aktywowany profil Internet GPRS nie WAP poniewaz jak bedziesz mial wap bedzie ci pobierac kase z konta a nie z pakietu. te ustawienie weźmiesz pod swój telefon z konfiguracji telefonu dostepnej na oficjalnej stronie plusa. adres podał ci juz Ozr. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli chodzi o ggplus to musisz aktywować usługę wap gprs :)

 

@Celinator

 

Nie opłaca się zwykłego gg używać :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli zwykłe GG chcesz miec aktywowane. tzw. mobilne GG to nie wap tylko Internet GPRS..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy przypadkiem nie będą potrzebne ustawiwnienia gprs ee.. np. Użytkownik, hasło , Dns itp. bo jam mam samsunga sgh i320 i tam takie są rubryki bo kiedyś miałem internet orange free to musiałem sam ustawiać Użytkownik, hasło i dns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla transmisji danych wpisujesz nazwę APN internet, reszta pozostaje pusta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a czy przypadkiem nie będą potrzebne ustawiwnienia gprs ee.. np. Użytkownik, hasło , Dns itp. bo jam mam samsunga sgh i320 i tam takie są rubryki bo kiedyś miałem internet orange free to musiałem sam ustawiać Użytkownik, hasło i dns

 

 

Orange free a pakiety internetowe z 36i6 to 2 różne rzeczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wiem teraz kupiłem 36i6 i chcę ustawić telefon by pobierał mi za 20gr za 100kb nie z wap bo w ustawieniach pisze że wap.plusgsm itd bo za 200kb zezarł 2zł,20gr !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

udało mi się ustawić internet taki jaki powinien być 20 gr z a100kb oto ustawienia

Nazwa profilu , description: Internet Gprs

łacz użwając , connects to: The internet

Ap , Acces point: internet

Nazwa użytkownika, User name: internet

Hasło, Password: internet

Preferowany Serwer DNS: 212.2.96.51

Alternatywny Serwer DNS: 212.2.96.52

 

u mnie działa super pakiety działają, nie wiem jak w innych telefonach ale powinno działać bo jak wprowadzałem w innych telefonach te dane to działał internet takie same ustawienia były w innych sieciach tylko trzeba znać serwery DNS np. w orange free już jest inny DNS.

Nie uruchamiać żadnych innych ustawień ten włączyć jako domyślny proxy musowo wyłączyć chyba tyle.

Jeśli nie ma w telefonach z któryś tych rubryk to pomijamy i piszemy które są dostępne powodzenia pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa na sto procent ja mam te ustawienia i ciągnie z pakietu wszystko gra włsnie teraz napisalem z telefonu pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja próbowałam skonfigurować swój telefon, ale nie ma go w przykładowych modelach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja próbowałam skonfigurować swój telefon, ale nie ma go w przykładowych modelach.

To spróbuj znależć telefon tej samej firmy z tego samego okresu, chodzi o to żeby był na takiej samej lub podobnej platformie. Pamiętam ze kiedyś jak miałem BS EF81 nie było go do wyboru to wrzuciłem ustawienia z podobnego BS i wszystko działało. A jak nie to wklep ręcznie, to jest bardzo proste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POMOCY :kwasny: kupilem motorole A810 i nie potrafie jej skonfigurowac wszedzie juz szukalem i nigdzie nie moge znalezc tego modelu:/ telefonu uzywam w Plusie bardzo prosze o pomoc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lasek181, sprój ręcznie wpisać ustawienia:

 

udało mi się ustawić internet taki jaki powinien być 20 gr z a100kb oto ustawienia

Nazwa profilu , description: Internet Gprs

łacz użwając , connects to: The internet

Ap , Acces point: internet

Nazwa użytkownika, User name: internet

Hasło, Password: internet

Preferowany Serwer DNS: 212.2.96.51

Alternatywny Serwer DNS: 212.2.96.52

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam niby ustawione recznie ale brakuje mu certyfikatow i nigdzie nie moge znalezc tego i nie wiem ocb:/ i potzrbuje zainstalowac jakis program ktory bedzie mi odtwarzal filmiki z np youtube bo tez wyskakuje ze brak certyfikatu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam od pewnego czzsu HTC Touch Pro z WM 6.1 zakupiony był w orange ale został ściągnięty simlock i korzystam z niego w 36i6 ale niestety nie potrafie go skonfigurować, aby miec na nim dostęp do internetu... mógłby mi ktoś w tym pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Widać młody jeszcze jesteś, życia mało znasz. Na prawdziwej wonie prawie zawsze czegoś brakuje, z czymś jest problem i trzeba kombinować.
    • 4090 i gra na low?  Ouch...
    • Racja, rozsądkiem jest skakanie co 2-3 gen procków. Poczekam na Zen 5 i zobaczymy co dalej. Myślałem pogonić 5800X i dołożyć do używki 5800X3D. Za parę stówek wyczerpałbym możliwości na AM4, chociaż tym prockom na tyle blisko, że nie jest to jakiś zauważalny przeskok. Dawało się używki za 1k kupić, a teraz rzeczywiście drożej. Słusznie. Jak kupowałem 5800X to chodziły po 2k, oema trafiłem za ok. 1670zł gdzie za 5600X trzeba było dać 1400zł. Gdybym teraz siedział na 5600X byłby większy sens przeskoku.   Z multi to CS2 z detalami na Ultra High 1440p bez upscalingu. Obecnie klatkarz to tak 250-300+ na tym ustawieniu. Procki X3D dają kopa w tym tytule ale czy mi zrobi różnicę te +50-100 FPS?   A nie kręciłem tych memek, ponoć słabo się kręcą ale nie sprawdzałem. Chyba wybiję sobie z głowy zmiany. Warto chyba czekać na ZEN 5 - z tego co widziałem przyrost ma być na poziomie 40% co mnie zaciekawiło. Na intela nawet się nie oglądam. Ostatni raz miałem 6-7 gen i styka
    • Już te pisanie że czegoś zabraknie mi gotuje krew w żyłach... Miał Putin zdechnąć a żyje. Miały sankcje udusić Rosję a tu sami Amerykanie ganiają Ukrainę za ataki na rosyjskie przetwórnie ropy. Miało zabraknąć czołgów, wychodzi że produkują/restaurują kolejne. Miało zabraknąć amunicji wychodzi że sobie z tych dyktatorskich państewek pościągali szybciej niż zachód się zrzucił na źródełko Czech, nim sami swoją gospodarkę przestawili w tryb wojenny. Jest tak jak Wolski mówił w ostatnim raporcie że prędzej chudy zdechnie niż gruby schudnie. Przy braku błyskotliwej i wręcz cudownej kontrofensywy i postawieniu na odbitym terenie sytych oddziałach w sensie ilości to plan jaki ten Ławrow wyjawił w tym wywiadzie(polecam choćby tego poczytać jak nie martwi się ktoś że mu zalasuję mózg) jest bliżej do finiszu. Zostanie kaleka bez możliwości wejścia do tego NATO i UE a ciekawe ile to potrwa nim się nie rozpadnie bo raczej nie zwróci się z powrotem na wschód do najbliższego sąsiada. Pik produkcyjny w Rosji minie po 26 roku czyli jeszcze 2.5 roku walki o co. Z Chersońszczyzną skończyły się jakiekolwiek postępy i nawet chyba nadzieje na nie, a tylko była pokerowa rozgrywka gdzie krupier / cała publika raczej nie pomagała dostatecznie wystraszyć agresora. Niech ścierają agresora by szybko nie przyszło do głowy to powtórzyć to jest chyba jedyny cel teraz. Ostatni szczebel eskalacji z wyczerpania raczej też średnio wygląda. Teraz jest problem by te drony zwalczać na terytorium własnym by nie sprzedawały pozycji opl i lotnictwa to chyba raczej pod koniec nie będą ich tak lekkomyślnie używać.    
    • Toż mówię, że na AMD było cacy. Afterburner śmigał przy 5600XT (2 egzemplarze), 6600XT na końcu 5700XT na codzień UV referenta. Profil się wczytywał z windą, działało wszystko beton stabilnie na zasadzie ustaw i zapomnij. Ale wylewam gorzkie żale na ułomność u zielonych, a temat jest o konkretnej karcie - karta sama w sobie jest przyzwoita, polecam w tym budżecie Jedynie jak ktoś ma przyzwyczajenia z AMD, tj. proste, szybkie, działające OC/UV to może się rozczarować.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...