Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ghost74

Konfiguracja internetu w 36i6

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to standardowa konfiguracja z plusa. Wszystko znajdziesz Tu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość S3Bols

musisz jeszcze aktywować funkcje mms/gprs wybierajac z ksiazki telefonicznej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aby dzialal ci pakiet bo z pewnoscią wykupiles pakiet 25mb lub 60mb to musisz miec aktywowany profil Internet GPRS nie WAP poniewaz jak bedziesz mial wap bedzie ci pobierac kase z konta a nie z pakietu. te ustawienie weźmiesz pod swój telefon z konfiguracji telefonu dostepnej na oficjalnej stronie plusa. adres podał ci juz Ozr. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli chodzi o ggplus to musisz aktywować usługę wap gprs :)

 

@Celinator

 

Nie opłaca się zwykłego gg używać :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli zwykłe GG chcesz miec aktywowane. tzw. mobilne GG to nie wap tylko Internet GPRS..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy przypadkiem nie będą potrzebne ustawiwnienia gprs ee.. np. Użytkownik, hasło , Dns itp. bo jam mam samsunga sgh i320 i tam takie są rubryki bo kiedyś miałem internet orange free to musiałem sam ustawiać Użytkownik, hasło i dns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla transmisji danych wpisujesz nazwę APN internet, reszta pozostaje pusta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a czy przypadkiem nie będą potrzebne ustawiwnienia gprs ee.. np. Użytkownik, hasło , Dns itp. bo jam mam samsunga sgh i320 i tam takie są rubryki bo kiedyś miałem internet orange free to musiałem sam ustawiać Użytkownik, hasło i dns

 

 

Orange free a pakiety internetowe z 36i6 to 2 różne rzeczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wiem teraz kupiłem 36i6 i chcę ustawić telefon by pobierał mi za 20gr za 100kb nie z wap bo w ustawieniach pisze że wap.plusgsm itd bo za 200kb zezarł 2zł,20gr !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

udało mi się ustawić internet taki jaki powinien być 20 gr z a100kb oto ustawienia

Nazwa profilu , description: Internet Gprs

łacz użwając , connects to: The internet

Ap , Acces point: internet

Nazwa użytkownika, User name: internet

Hasło, Password: internet

Preferowany Serwer DNS: 212.2.96.51

Alternatywny Serwer DNS: 212.2.96.52

 

u mnie działa super pakiety działają, nie wiem jak w innych telefonach ale powinno działać bo jak wprowadzałem w innych telefonach te dane to działał internet takie same ustawienia były w innych sieciach tylko trzeba znać serwery DNS np. w orange free już jest inny DNS.

Nie uruchamiać żadnych innych ustawień ten włączyć jako domyślny proxy musowo wyłączyć chyba tyle.

Jeśli nie ma w telefonach z któryś tych rubryk to pomijamy i piszemy które są dostępne powodzenia pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa na sto procent ja mam te ustawienia i ciągnie z pakietu wszystko gra włsnie teraz napisalem z telefonu pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja próbowałam skonfigurować swój telefon, ale nie ma go w przykładowych modelach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja próbowałam skonfigurować swój telefon, ale nie ma go w przykładowych modelach.

To spróbuj znależć telefon tej samej firmy z tego samego okresu, chodzi o to żeby był na takiej samej lub podobnej platformie. Pamiętam ze kiedyś jak miałem BS EF81 nie było go do wyboru to wrzuciłem ustawienia z podobnego BS i wszystko działało. A jak nie to wklep ręcznie, to jest bardzo proste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POMOCY :kwasny: kupilem motorole A810 i nie potrafie jej skonfigurowac wszedzie juz szukalem i nigdzie nie moge znalezc tego modelu:/ telefonu uzywam w Plusie bardzo prosze o pomoc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lasek181, sprój ręcznie wpisać ustawienia:

 

udało mi się ustawić internet taki jaki powinien być 20 gr z a100kb oto ustawienia

Nazwa profilu , description: Internet Gprs

łacz użwając , connects to: The internet

Ap , Acces point: internet

Nazwa użytkownika, User name: internet

Hasło, Password: internet

Preferowany Serwer DNS: 212.2.96.51

Alternatywny Serwer DNS: 212.2.96.52

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam niby ustawione recznie ale brakuje mu certyfikatow i nigdzie nie moge znalezc tego i nie wiem ocb:/ i potzrbuje zainstalowac jakis program ktory bedzie mi odtwarzal filmiki z np youtube bo tez wyskakuje ze brak certyfikatu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam od pewnego czzsu HTC Touch Pro z WM 6.1 zakupiony był w orange ale został ściągnięty simlock i korzystam z niego w 36i6 ale niestety nie potrafie go skonfigurować, aby miec na nim dostęp do internetu... mógłby mi ktoś w tym pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...