Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Dulk9

GTX 260 jak podkręciliście swoje karty?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie jestem ciekaw jak udało się wam posiadaczom GTX 260 podkręcić swoje karty?

Ja mam Sparkla 55nm kupionego za 650zł na allegro :D dlatego go kupiłem bo najtańsze co było i jestem zadowolony muszę powiedzieć.post-180722-1242233851_thumb.pngpost-180722-1242233851_thumb.png

 

 

Bardzo pzrepraszam, że dwa obrazki wstawiłem. To wypadek. Jeszcze raz bardzo przepraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój się słabo podkręca, ale nie zależy mi na tym zbytnio bo do mojego procka starczy i referent. (680/1450/1180- jakoś tak)

 

PS. Edycja posta to wielka sztuka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://www.fotosik.pl/slideshow.php?id=613...m&add1=mobo

 

Ciut lepiej ;)

 

Może recenzje tej karty zrobisz ? :)

Powiem ci, że jak kupiłem tę kartę to zacząłem czegoś o niej szukać i natknąłem się właśnie na te zdjęcia na tym forum i to mnie zainspirowało, żeby podkręcić swojego, ale i tak mam nieźle chyba, co?

Widziałem, ze z jakims kolesiem sie kłóciłeś, że ta karta jest spoko, a on mówił, że jej nigdzie nie ma bo jest beznadziejna.... On sam jest. Karta bardzo dobra i naprawdę się dobrze podkręca.

 

http://www.fotosik.pl/slideshow.php?id=613...m&add1=mobo

 

Ciut lepiej ;)

 

Może recenzje tej karty zrobisz ? :)

A tak z ciekawości na ile masz wiatrak ustawiony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam tej karty, kupiłem ZOTAC GTX 275 ale jest na gwarancji bo padła po 2 godz, 2 kondensatory od nowości były wylane, dziwne.

Mam dostać zwrot kasy i zastanawiam się czy jeszcze raz brać GTX 275 ale od innego producenta czy jednak zabrać tego GTX, ale gdzieś go kupił ? Bo ja go nigdzie nie wiedzę :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-180722-1242233851_thumb.pngpost-180722-1242233851_thumb.png

Jakie masz temp.?! I na ile % chlodzonko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://forum.pclab.pl/t449997.html

WAREZ NEWS

 

Pod tym adresem znajdziesz cracka i serial do twojego GTX4.

Zjedź troszkę w dół i tam będą wszystkie dane z GPU-Z o każdej popularnej karcie.

Zwróć uwagę, że niektórzy maja zainstalowane niestandardowe chłodzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie mam tej karty, kupiłem ZOTAC GTX 275 ale jest na gwarancji bo padła po 2 godz, 2 kondensatory od nowości były wylane, dziwne.

Mam dostać zwrot kasy i zastanawiam się czy jeszcze raz brać GTX 275 ale od innego producenta czy jednak zabrać tego GTX, ale gdzieś go kupił ? Bo ja go nigdzie nie wiedzę :(

 

Miałem zamiar kupić sobie GTX 295, ale zajrzałem na aukcje GTX 260 i pomyślałem, ze nie ma sensu dawać 2k tylko po to, żeby w Crysisa pograć....

Znalazłem przypadkowo tę aukcję http://www.allegro.pl/item620397756_sparkl...448bit_bcm.html

Miałem szczęście, że tak tanio poszło i mam zegary jak w gtx 280 czy 285, a cena 3 razy niższa niż za gtx 295 :D Pomyślałem, że SLI GTX 260 już będzie 700 zł tańszym wyjściem a to to samo co 295. Choć i tak narazie nie zamierzam kupować drugiej bo wszędzie sobie świetnie radzi.

Więc jednak te Sparkle mają coś nie tak ze sobą... pewnie często wadliwe są... Ale ten mój narazie super chodzi.

 

Jakie masz temp.?! I na ile % chlodzonko?

Wiatrak sobie ustawiłem na 82% i temperatura jak wyjdę z Crysisa i wejdę w GPU-Z to pokazuje mi 65 stopni. Czyli pewnie podczas gry dochodzi i do 80... naprawde nie wiem. W Furmarku wolę nie próbować, bo lepiej grzeje kartę niż 2 Crysisy naraz włączone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...