Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

cyrix133

play internet opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PenrynHD

Kumpel ma i nie narzeka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używam play online i nie mam większych zastrzeżeń. Rozłącza mi się nie częsciej niż raz na dzień, ale za modem służy mi stara komórka, która ma tylko UMTS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiście korzystam z bussines everywhere w Orange. Jeśli chodzi o zasięg to nie ma co się czepiać, tym bardziej , że w chwili obecnej chyba jako jedyni docierają nie tylko do miast , ale i mniejszych miejscowości (CDMA). Po za tym spore limity bo od 2,5 Gb do 26 gb, podczas gdy u konkurencyjnych sieci jest to czasem max 10 Gb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, zapytaj gości z Santa Clara w Kaliforni!

 

Dokładnie, może mają jakiś program który działa na nV i przyspiesza internet o 5 MB/s? To by były dopiero CUDA...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiście korzystam z bussines everywhere w Orange. Jeśli chodzi o zasięg to nie ma co się czepiać, tym bardziej , że w chwili obecnej chyba jako jedyni docierają nie tylko do miast , ale i mniejszych miejscowości (CDMA). Po za tym spore limity bo od 2,5 Gb do 26 gb, podczas gdy u konkurencyjnych sieci jest to czasem max 10 Gb.

poprawka ;) maksymalny limit w ofercie buissnes everywhere pro platinium wynosi 35 GB, a nie jak sugerujesz 26. No i faktem jest ze orange jako jedyne udostępnia neta za pomocą cdma dzięki czemu zasięg neta 1 mb/s obejmuje ponad 70% kraju, a jeśli chodzi o generalny zasięg to orange ma pokrycie 94%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to abonamentowej oferty wiele nie mogę powiedzieć, ale uzywając Play Internet na kartę naet sobie go chwaliłem. Teoretycznie do 1Mbit internet a w praktyce hulało szybciej. W pracy (obrzeża Bydgoszczy) zasięg miałem bardzo dobry i prędkości też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to abonamentowej oferty wiele nie mogę powiedzieć, ale uzywając Play Internet na kartę naet sobie go chwaliłem. Teoretycznie do 1Mbit internet a w praktyce hulało szybciej. W pracy (obrzeża Bydgoszczy) zasięg miałem bardzo dobry i prędkości też.

oferta internetu play ma tylko 1 wadę. Jeśli nie jesteś w zasięgu play to możesz pomarzyć o internecie gdyż umowa roamingowa z plusem obejmuje tylko transmisje voice i text a nie data(swoja droga dziwne by było jakby plus pozwolił na swoich łączach obcemu podmiotowi konkurować z jego iPLUSEM :E )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oferta internetu play ma tylko 1 wadę. Jeśli nie jesteś w zasięgu play to możesz pomarzyć o internecie gdyż umowa roamingowa z plusem obejmuje tylko transmisje voice i text a nie data(swoja droga dziwne by było jakby plus pozwolił na swoich łączach obcemu podmiotowi konkurować z jego iPLUSEM :E )

To jesr racja, ale np w przypadku gdy wiesz, że zasięg jest a nie chcesz umowy tylko potrzebujesz okazyjny net to jest to świetne rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jesr racja, ale np w przypadku gdy wiesz, że zasięg jest a nie chcesz umowy tylko potrzebujesz okazyjny net to jest to świetne rozwiązanie.

:thumbup: play obejmuje swoim zasięgiem około 15% terytorium RP, ale za to w jego zasięgu znajduje się około 55% ludności ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:thumbup: play obejmuje swoim zasięgiem około 15% terytorium RP, ale za to w jego zasięgu znajduje się około 55% ludności ;)

W moim przypadku potrzebuję neta do pracy (dorabiam w monopolowym gdzie ruch jest średni, a jak mam nockę to opierdzielam się), dlatego te prędkości Play były dla mnie wystarczające, w sam raz by przeglądać lab'a, gg pocztę itp. By innymi słowy nie nudzić się w robocie :E ehh szkoda, że z okolicy studenci pouciekali, tak to miałem darmowe WiFi od nich za browara :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku potrzebuję neta do pracy (dorabiam w monopolowym gdzie ruch jest średni, a jak mam nockę to opierdzielam się), dlatego te prędkości Play były dla mnie wystarczające, w sam raz by przeglądać lab'a, gg pocztę itp. By innymi słowy nie nudzić się w robocie :E ehh szkoda, że z okolicy studenci pouciekali, tak to miałem darmowe WiFi od nich za browara :E

to jakie ono darmowe jak za browara :P:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jakie ono darmowe jak za browara :P:E

Dokarmiałem potrzebujących :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyżbyśmy offtopowali? :E

Ależ skąd, nikt nic nie widzi :whip:8:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krotko, w porownaniu do Plusa moze mniejsza czesc kraju objeta ale w tej objetej zasieg zdecydowanie lepszy, brak rozlaczania jak w iPlusie, predkosc nizsza ale stabilnosc wieksza, no i ceny bezkonkurencyjne. Bez watpienia moge polecic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DominiqueLV oczywiście masz racje- 'literówko' chodziło mi o 36 Gb,a nie 26. Skoro bussines everywhere pokrywa 94 %, to orientujesz się jak jest u innych operatorów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DominiqueLV oczywiście masz racje- 'literówko' chodziło mi o 36 Gb,a nie 26. Skoro bussines everywhere pokrywa 94 %, to orientujesz się jak jest u innych operatorów?

plus i era nie podaja takich danych jesli chodzi o powierzchnie. podają ino ze maja w zasięgu 99% populacji naszego kraju(orange 99,54%) jeżeli chodzi o dostep via gprs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DominiqueLV , właściwie trudno żeby te liczby zachwyciły. Pisałeś wcześniej o Play - " play obejmuje swoim zasięgiem około 15% terytorium RP, ale za to w jego zasięgu znajduje się około 55% ludności ". Internet mobilny jest w końcu dedykowany dla osób , które często się przemieszczają, więc zasięg to podstawowa kwestia.

15 % terytorium RP to jednak bardzo mało. Ciekawa jestem jak to wygląda u innych operatów? Sama często korzystam z bussines everywhere i oczywiście są miejsca w których zasięg jest gorszy, ale ze zrywaniem połączenia nie miałam do tej pory problemów, a to jednak istotne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...