Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

phantom94

Jak odblokować porty dla BitComet i Counter-Strike w routerze?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jak odblokować porty w TP-LINK TDW8901G dla Counter-Strike 1.6 (27015) i BitComet (49152) ? Mam problem ponieważ nie dostałem instrukcji po polsku :(

 

Oto galeria ustawień routera i parametrów BitComet'a:

 

http://img200.imageshack.us/gal.php?g=b00000007.gif

 

Problem jest taki,że przez BitComet'a strasznie wolno się pobiera,a ping w Counter-Strike jest powyżej 60ms.Mam Neostradę 1 MB/s,łącze się do routera przez kabel.Bardzo proszę o pomoc.Z góry serdecznie dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam co prawda routera TP, ale bedzie to mniej wiecej tak ;)

 

Application: Wpisujesz sobie nazwe, np CS

Protocol zostaw na ALL

Start Port Number: 27015

End Port Number: 27015

Local IP Address: wpisujesz IP przydzielone przez router dla Twojego komputera, zapewne 192.168.0.xxx

 

Przekieruj a potem sprawdz np na port forwarding test

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym teście wykazuje mi,że port jest zamknięty. Robiłem tak jak napisałeś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ping niema nic do przekierowania portu, jest wtedy wymagajace jak stawiasz serwer, do gry niema nic P2P to co innego bo wtedy tu udostępniasz innym.

 

ping niema nic do przekierowania portu, jest wtedy wymagajace jak stawiasz serwer, do gry niema nic P2P to co innego bo wtedy tu udostępniasz innym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam podobny problem z linksys wag54gs bardzo wolno pobiera z torenta wydaje mi sie ze tez to bedzie wina portow moze mi ktos pomoc gdzie i co mam wpisac bo az tak sie na tym nie znam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Port ma znaczenie co do pingów w Counter-Strike ponieważ gdy grałem przez modem SAGEM ping był 30 ms a teraz jest 60ms ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czego jest winą pingu 60ms w routerze TP-LINK W8901G jeżeli wcześniej używałem SAGEM z Neostrady i miałem 20 ms ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, bardzo chcciałbym odświeżyć temat. Nie mogę odblokować portów do uTorrent'a lub po prostu nie umiem. Próbowałem na dużo sposobów, lecz żaden nie dawał skutku odblokowanych portów, mam router TP-LINK TD-W8910G .

 

Port w uTorrent : 42228

IP : 79.186.210.216

 

Mam Neostradę

 

 

Jest to bardzo pilne, dołączam Screeny z menu. Jak dotychczas robiłem :

 

http://img40.imageshack.us/i/scrsnd.jpg/

 

 

Myślę, że otrzymam pomoc. Z góry dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie działa, tak jak wytłumaczyłeś w innym temacie

 

Checking port 42228 on 79.186.210.216...

An error has occurred!

An error has occurred!

 

Port 42228 does not appear to be open.

 

:( Co robić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W server Ip adreess powinienes chyba raczej dac adres 192.168.1.1. ....

 

I to powinno byc Ip nadane recznie twojej karcie sieciowej, nie przydzielane przez DHCP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal to samo. a gdy biore kartę sieciową to tam jest 192.168.1.2

 

nawet przy tym adresie IP jest to samo, czyli błędnie. : (

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, jak w karcie sieciowej zmienić ?

 

Jak byś mógł to tak jaśniej, bo ja świeży w Routerach i w tego typu zarządzaniu siecią ;PP

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zmianie IP rozłącza mi całkowicie net ;|

 

Nie wiem już co robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaz screeny z :

1 Device info(router)

2. Wlasciwosci karty sieciowej, tam gdzie przydzielasz IP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w: Protokol Internetowy TCP/IP

 

adres IP: 192.168.1.101

maska podsieci powinna sie pojawic automatycznie, jak nie to :255.255.255.0

Brama domyslna:213.25.2.162

 

Serwer DNS:194.204.159.1

drugi: 213.25.204.162

 

I ten adres IP: 192.168.1.101 ustawiasz w Virtual serwer.

Powinno chodzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, zbyt nie wiem gdzie to w tym routerze pozmieniać ; /

 

 

Może jakoś sobie poradze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie działa, net mi się rozłącza po zatwierdzeniu tych zmian . . : ( w karcie sieciowej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • O tym, że wielokrotnie obywatel jest opodatkowywany, co w efekcie daje wysokie opodatkowanie (procent składany). No nie wiem ... z mojej wypłaty jest zabierane niemal 42% podatku (koszt pracodawcy - to co dostaję na rękę). Jeszcze parę lat temu, to było "tylko" ~38%.
    • Ciekawe info na temat antyczita   Widocznie zmiana anticzita eliminuje nam Afterburnera. Generalnie mi to nie przeszkadza o ile nie zacznie sypać banami z tyłka.  
    • Akurat nie podkręcam za bardzo podzespołów więc dzięki za podrzucenie tańszej wersji. Pomyślę i wybiorę co mi podpasuje.  Dzięki wam. 
    • Największa różnica w wydajności jest między 4070, a 4070 Super i tu najbardziej opłaca się dopłacić. Miedzy 4070 Super, a 4070Ti różnica jest znacznie mniejsza i dołożyć trzeba kolejne kilkaset zł. To samo między 4070Ti, a 4070Ti Super. Największe różnice są w rozdzielczości 4K gdzie dodatkowy vram w 4070Ti Super pozwala mu na lepsze osiągi względem 4070Ti.  Jak zapatrujesz się na mocniejsze karty to radziłbym od razu myśleć o zasilaczu. Teoretycznie zasilacz 550W powinien wystarczyć jednak CPU u Ciebie ma 150W poboru w trybie turbo, RTX 4070Ti obciążona w grach średnio ciągnie ponad 260 W, jednak w pikach (karta nie ma liniowego poboru prądu) potrafi przekroczyć 400W. Do tego dochodzą wszelkie peryferia z płytą i może się zdarzyć że chwilowy pobór znacznie przekroczy możliwości zasilacza. W przypadku 4070Ti Super i 7900XT wartości są jeszcze większe. Problem może nigdy nie wystąpić ale sam musisz zdecydować czy "chuchać na zimne" i dla pewności od razu brać mocniejszy zasilacz. Przy RTX 4070/Super pobór (i piki poboru) jest sporo mniejszy więc przy obecnym zasilaczu nie powinno być żadnych problemów. Śmiem twierdzić że się nie mylę. Po pierwsze to odnosiłem się do wydajności kart które mieszczą się w kwocie jaką początkowo Autor zasugerował czyli do ok. 3000 zł. Tu nie ma RX 7900XT, a jest 7800XT i 7900 GRE. Obie te karty z włączonym RT wypadają słabiej od RTX 4070, a lepiej tylko w standardowym rasterze. Dokładnie taka sama sytuacja jest w przypadku droższych kart czyli 4070Ti/Super vs 7900XT. W rasterze górą jest Radeon, w RT RTX-y. Nie znam żadnego solidnego portalu robiącego testy kart na którym 7900XT maiłby przewagę nad 4070Ti/Super w Hogwart Legacy przy włączonych wszystkich opcjach RT.
    • Jak Ksiądz robił grube wałki to nie ma taryfy ulgowej , do celi z  ''długim Józkiem'' i sprawa załatwiona .
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...