Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

piotrekr

jak wyciąć kawałek zdjęcia w paintcie

Rekomendowane odpowiedzi

witam,zrobiłem printscreena pliku pdf i wgrałem go do painta,udało mi się też zaznaczyć część tego printscreena która mnie interesuje i wgrałem ją do nowego pliku paint.problem polega na tym ze ta część którą wgrałem zajmuje bardzo mały obszar na całym zdjęciu ,jak zrobić tak aby całym zdjęciem był tylko ten obszar który mnie interesuje. mam nadzieje ,że jasno się wyraziłem,w załączniku wysyłam część tego printscreena z którym mam problem

post-54490-1244143668_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Christopher91

Wytnij jeszcze raz ten kawałek. otwórz nowe okno painta i jak najbardziej zmniejsz puste białe pole po czym wklej to co wyciełeś. klilknij "zaznacz wszystko" po czym najedź na krawędź tego obrazka i spróbuj rozciągnać, powinno pomóc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po prostu zaznaczasz ten obrazek i najeżdzasz na kropkę w prawym dolnym rogu zaznaczenia i rozciągasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Odpowiedzi

    • Też mi się wydaje że nie do konca autor wie czego chce   Jak ma być sieć to nie OFF grid. A jak ongrid to za 2500zł może być ciężko. Bo nie można robić samowolki.    1. falownik musi być z listy dopuszczonych do użycia. 2. falownik 3-5kw do paneli 1kw? Będzie budzić się późno, zanim dociągnie do napięcia rozruchu. I będzie pewnie żreć sporo prądu w IDLE. Generalnie mikroinwerter dwuportowy powinien ogarniać dwa panele  Albo dwa pojedyncze.
    • Driver Teamem ktoś zarządza i tutaj jest problem Oni tak prostej rzeczy jak zmiany zakresu kwantyzacji koloru nie potrafili wrzucić przez n-lat, a z ich perspektywy to była banalna sprawa. Jak ludzie się prosili wprowadzili możliwość wyłączenia prerenderowanych klatek to klepnie formułkę, że to bez sensu i nie będą tego wprowadzać. AMD wprowadziło i nagle NV zmieniła zdanie - czysty marketing Tylko nie jest wina ludzi, którzy rzeczywiście grzebią przy sterownikach. Z tego co wiem Unwider przez długie lata miał stały kontakt z NV i zgłaszał im problemy powiązane z MSI AF i je naprawiali. Także tutaj Unwider musiałby mieć świadomość tego czy innego problemu by to przekazać NV Jeżeli NV by wprowadziła apkę z krzywą to każdy oficjalnie mógłby zgłaszać problem nie mogliby się wykpić chociażby tym, że to apka third-party
    • W RTX5000 będzie DLSS FrameGen Pro który będzie tworzyć 2x więcej fejkowych klatek żeby obejść ograniczenia CPU
    • w cs 2 to na pewno dostaniesz kopa z prockiem x3d to jest pewne jeżeli nie ogranicza cie sama karta oczywiście w danym momencie.
    • Zawsze czegoś brakuje ale już tu nie kilka razy a kilkadziesiąt czytałem że coś bardzo rychłego się może zaraz stać i tyle rozczarowań... Ja może też jestem tym już zmęczony ale widzę że inni jeszcze w innym sensie bo jakby pijani Jak im czinczyki dają zdjęcia ze swoich szpiegowskich satelit to zaraz pewnie zobaczę jakąś modyfikacje na aliexpess tych dronów co mi w kółko wciskają że jakieś Temu oddaje za darmo Ale mądrego dobrze posłuchać jaki jest twój pogląd na kierunek w którym ten konflikt zmierza. Ukraińcy zaskoczą? Czy Francja zacznie tłuc ruskich na Ukrainie?   I jak zabraknie tych bwp to front się ruskim będzie mógł wtedy załamać czy puszczą kolejnych orków w wózkach golfowych ?      
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...