Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

anonim.reds

Instalacja visty z plikow .swm

Rekomendowane odpowiedzi

A wiec jak zainstalowac viste z plikow .swm ktore mam na mojej toshibie A300? Nie zrobilem oczywiscie wczesniej recovery disc i jedynie jakies kombinowanie z tymi plikami pozostalo. Jest ich piec i wyczytalem ze podobno sa to czesci calego pliku .wim Podobno tez potrzebny jest ImageX ktory tez pobrałem, ale jak sie za to zabrac to pojecia nie mam :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyczytalem, ze SWM mozna przypisac do 7zip. Ale nie piszesz skad te pliki, do czego ani zadnych szczegolow, to pozgadujemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiec toshiba umieszcza na dysku w swoich laptopach folder HDDRecovery w ktorym znajduje sie obraz visty w tych wlasnie plikach.Znajduje sie on na partycji D i jesli system sie posypie, mozna go wtedy odtworzyc spowrotem na partycje C programem toshiba recovery ktory uruchamial sie po wcisnieciu f8 podczas bootowania i wybraniu opcji napraw system. Zrobilem jednak format partycji C i przez pewien czas testowalem na niej windowsa 7, jednak teraz chce powrocic do visty, ale gdy wciskam f8 pojawia sie opcja naprawy systemu jednak jest to juz te typowe menu z windows 7 z jakimis tam opcjami. I teraz jedyny sposob to wlasnie kombinowanie z tymi plikami. Jest ich 5 i maja ok. 900mb kazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak je otworzysz tym 7zip to co jest w srodku? Czy moze nie daja sie otworzyc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...