Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Puku

Problem z doładowaniem - Plus

Rekomendowane odpowiedzi

teraz to już chyba nie ma co próbować, trzeba tylko czekać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja muszę konto zasilić a dziewczyna pakiet SMS aktywować :P powinni nam dać +10% doładowania za każda 1h co czekamy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ajjj już widzę zrezygnowanie ;) Głowa do góry forumowicze! Może do jutra rozwiążą problem :)

Kuuurcze co to było kiedy nie było telefonów... Tu raptem przez dwa dni nie można doładować konta i już siejemy panikę :D

Brak środków na koncie - dramat! ;D Bez doładowanego konta czuję się tak jakbym nie miała... ręki ;) Haha ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak kiedyś nie było to nie było nikt nie wiedział, że takie coś może być :) Ja chce kasę odzyskać i to all :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ajjj już widzę zrezygnowanie ;) Głowa do góry forumowicze! Może do jutra rozwiążą problem :)

Kuuurcze co to było kiedy nie było telefonów... Tu raptem przez dwa dni nie można doładować konta i już siejemy panikę :D

Brak środków na koncie - dramat! ;D Bez doładowanego konta czuję się tak jakbym nie miała... ręki ;) Haha ;P

To jest dramat :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow właśnie mi potwierdzenie przyszło ile mam jeszcze SMS w pakiecie a chciałem wiedzieć rano xD ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ok. 19.00 po raz setny chyba wpisałem kod i... Nic się nie stało, nie przyszedł żaden sms.

 

Potem wpisałem kod jeszcze 3 razy i za każdym razem "Kod wykorzystany wcześniej"

 

Kasy na koncie nie ma, zablokowane jest nadal, a kod wykorzystany i nic nie ma, a mija już ile godzin od tego zdarzenia.

 

PLUS --> DNO !!!!

 

Nie pierwszy raz mnie zawiedli i z tą siecią jest coraz gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie przeprosili...

no powinni Ci jeszcze kwiaty przysłać i dodatkowo bon do pralni, jeny czasem zdarzy się awaria, trudno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Christopher91

I tak 36i6 pozostaje najlepszą sieci dla tych którzy piszą jak ja ~500smsów dziennie ;) Awaria może sie zdażyć każdemu, w heyah np jak sie raz weźmie pakiet internetowy to co miesiąć samo go przedłuża (przynajmniej wczesniej tak było) w orange jak sie wexmie pakiet to nie wiadomo kiedy sie coś kończy bo żadnych pakietów sprawdzić nie można... Dlatego wg. mnie 36i6 jest najlepsze i pewnie gdyby sie zdażyło to w orange to by użytkownicy tej sieci zaczeli wytykać jej błedy wspominając że inne sieci są lepsze ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tia... Reklamacja w salonie Plusa, o to że nie mogłem przedłużyć ważności konta i przepadł mi pakiet "Twój Profil". Czyli to moje ostatnie zasilenie w tej cudnej "sieci".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 lipca będziecie sobie mogli ulżyć. Darmowe przeniesienie numeru w 24h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wykasujcie wszystkie esemesy z skrzynki mi pomogło jak zadziała to browar wirtulny na gg 11292340 taterke mocną :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory, że odkopuje, ale nie będę zakładał nowego tematu, bo ostatnio na pclabie mają manie na raportowaie takich osób ;)

Mam pytanie - od nie dawna mam 36i6 i...czy doładowanie z plusa mi zadziała? Czy musze kupowac jakies doładowanie stricte do 36i6 ?

 

 

[edit] dobra...never mind - kupiłem dołądowanie do plusa i zadziałało ;)!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doładowywał dziś ktoś plusa może? Doładowało wam? Bo ja od rana czekam na potwierdzenie i wpłyniecie kasy na konto:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Prawda taka że każdy producent ma swoje lepsze i gorsze sockety, lepsze i gorsze momenty itp. Pamiętam jak miałem asrocki p67 pro 3 i z170 extreme 4. Ale to były mega fajne płyty🙂 ok, może nie były z najnizszej półki cenowej ale super się je użytkowało, a z170 extreme 4 z 6600k podkręconym na 4,5 GHz działa u mnie bezproblemowo od 8,5 roku. Tak więc nie można generalizować że jedna marka jest lepsza od drugiej w każdym sockecie.
    • https://ithardware.pl/aktualnosci/naukowcy_wiedza_jak_wyeliminowac_problem_wypalania_sie_oledow-32278.html
    • Od trzech lat posiadam tablet graficzny  XP-PEN Artist 22R Pro z którym mam spore problemy, bo PC go nie wykrywa - tablet jest podłączony przez USB-C i muszę najpierw odpiąć kabel USB od PC, podłączyć do smartfona, ponownie podpiąć do PC, jest dźwięk, wychodzi komunikat, że system nie rozpoznał sprzętu, muszę jeszcze zmieniać w ustawieniach ekranu z "rozszerz te ekrany" na "Powiel te ekrany" i ponownie na rozszerz i dopiero wtedy działa Teraz chodzi mi o coś innego: korzystam głównie z darmowego programu Krita i jest sporo rysunków, których nie da się kolorować, po prostu cała paleta barw w programie jest szara i nie da się wybrać żadnego koloru, kupiłem sobie w PDF kilkanaście rysunków do pokolorowania i z nimi jest to samo, są to pliki JPG (jpg) i czy można coś zrobić, np. jakoś zmienić typ pliku, żeby Krita go widziała i dało się kolorować?
    • Sprzedać, zażądać okupu, szantażować osoby z wycieku że upubliczni ich choroby np weneryczne (HIV, rzeżączka, kiła itp). Takie dane są bardzo cenne. 
    • Jakby takie szkolenie trwało z 2 tygodnie i by zwalniało mnie ze stosunku pracy z zachowaniem wynagrodzenia, plus miałbym do wyboru kilka terminów, to w sumie chciałbym jechać na takie szkolenie.  Zawsze jakiś nowy experience. Pracownicy ochrony zdrowia mieli takie coś niedawno lub mają cały czas. Znajoma położna była na takim szkoleniu. Nie wiem ile ono trwało, ale chyba dobrze się bawili.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...