Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Puku

Problem z doładowaniem - Plus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przed chwilą chciałem doładować konto z plusa kartą 40zł i w tym celu udałem się do najbliższej Pszczółki. Tam niestety dostałem karteczkę z napisem Odmowa Doładowania i pod spodem Problemy z siecią.

Poszedłem więc do punktu Plusa i tam taka sama sytuacja więc pani wydrukowała mi telekod.

Próbuję go właśnie doładować, wpisuję *123*telekod# po czym zielona słuchawka, w telefonie wyskakuje: Twoje zlecenie jest przetwarzane a za chwilę przychodzi sms Usługa chwilowo niedostępna. Prosimy spróbować później.

 

Nie wiem co robić czy czekać czy znów iść do Plusa w celu wyjaśnienia.

Debetu na karcie nie mam bo zostało mi jeszcze 30 groszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież wszystko masz wyjaśnione w SMS-ie od Plusa. Poczekaj 2-3 godziny i jeśli problem będzie nadal to do nich zadzwoń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Christopher91

Sprawdź konto xD mi nieraz przyszła taka wiadomosć że usługa chwilowo niedostępna, potem że kod zużyty a kasa dawno na koncie była

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz zamiast "Usługa chwilowo niedostępna..." pisze "Billing system not available "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz zamiast "Usługa chwilowo niedostępna..." pisze "Billing system not available "

 

Dalej jest problem z doładowaniem.Pozostaje czekać do momentu aż poradzą sobie z tą awarią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aj. Ten problem to ja mam dosyć często. ;) Próbuj co 1h a nuż ( , widelec ) się uda. ;p Coś ta awaria naprawdę często się zdarza!? Przez ostatnie 3 miech tylko dwa razy ( na jakieś 10 ) doładowałem od razu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DDiablo

przeslij mi kod na PW to sprawdze czy jest cos nie tak ...

 

PS. sproboj pozniej ? :brow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buu... Chce zasilić konto i...

 

"Billing system is not available" ...

 

Plus GSM...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniąc na 5555 - "Konto nie może zostać zasilone". Lecą sobie najwyraźniej w kulki. Jest prawie 2 a dalej nie można doładować konta... I tak, jutro będę z zablokowanym kontem, bo nie mogę go doładować... Co za czasy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze że w orange jeszcze nie robią takich numerów...jeszcze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja uciekam z plusa do ery, co prawda i tak abonament :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Buu... Chce zasilić konto i...

 

"Billing system is not available" ...

 

Plus GSM...

Mam taki sam problem.

Od dwóch dni chce doładować konto i nie mogę, jeszcze mi jakąś kare wlepią bo ja mam na umowę doładowania.

Dzisiaj jadę do miasta to się do nich przejdę tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja wczoraj kupiłem karte (40zł plus) i mam taki sam problem. Musze odpisać na smsa do dziewczyny(era) a niemoge z neta bo do ery niema free bramek. Jestem sam na chacie i niemam od kogo odpisać xD

bede miał problemy :tse:

 

Dzwonił ktoś do biura obsługi albo był w punkcie plusa??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem... Czy doładowanie jest do wyrzucenia!?KIEDY ZNOW ZACZNIE POPRAWNIE DZIALAC TEN SYSTEM!?Jak ktoś bedzie wiedział coś wiecej odnośnie tej usterki niech napisze z góry dziekuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem. Wczoraj kupiłam doładowanie i do chwili obecnej wyskakuje mi owy napis "Biling system not availble" :kwasny:

 

Jeśli ktoś posiada JAKIEKOLWIEK informacje zwiazane z ta awaria to czekam na wiadomosc.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam ten problem. Mam telefon w mixie. Tydzień temu zablokowali mi konto, od 1,5 tygodnia próbuję dostać doładowanie,a teraz jaj już je mam to pokazuje się albo billing system not available albo niepoprawny telekod. Nie wiem , dzwonić do nich, jechać? Szlag może człowieka trafić żeby przez tyle czasu był problem i go nie zlikwidowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość S3Bols

To jest właśnie plus dlatego idę do TuBiedronka ^^ 25 gr za min do wszystkich ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka widze ze nie tylko ja mam ten problem ja wczoraj kupiłam doładowanie z Plusa i o każdej porze dnia i nocy porobuje i nic , nawet teraz sprawdzenie aktywnych pakietow(*121#) jak dostawałam za kilka sekund tak teraz czekam połtorej godziny i też mi sie jakies głupoty wyswietlaja . 1 raz mi sie cos takiego zdarza ale Plus powinien uprzedzic - zawiadomic nawet na stronce ze maja awarie systemu czy cos o ile maja !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już mnie to wku :mad2: r.... Co tu zrobić? Jak niemasz nic na koncie to masz pecha. Już se nie doładujesz. Żałuje ,że wziąłem telefon w plusie. Jak bym mógł to bym się wycofał ale już za późno. 40 doładowań mi jeszcze zostało. Co za pech :mad::(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

36i6, doładowanie za 30 zł i ten sam problem. Wczoraj o 17 kupiłem doładowanie i zonk. Jak do końca dnia coś z tym nie zrobią dzwonię do BOK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Widzę, że nie tylko ja mam ten problem. U mnie to samo nie mogę doładować a nawet nie mam z czego do BOKu zadzwonić. Woj. Lubelskie Biała Podlaska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyczyną problemu pewno jest rzucenie się dziczy na darmowe 30% doładowania i pewno mają przeciążone wszystko od tego :P (promocja do 20 czerwca więc pewno wtedy isę to skończy )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po kilkudziesięciu wbijaniu kodu mi sie udalo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przyczyną problemu pewno jest rzucenie się dziczy na darmowe 30% doładowania i pewno mają przeciążone wszystko od tego smilies/tongue.gif (promocja do 20 czerwca więc pewno wtedy isę to skończy )

To by chociaż wysłali jakiegoś esa informacyjnego, napisali coś na stronie, a nie. Za to powinni mnie na kolanach błagać, żebym został w ich sieci.

 

po kilkudziesięciu wbijaniu kodu mi sie udalo...

Ten kod to ja już na pamięć znam od ilości wpisywania... Ale jest pewien sposób: dodanie kodu do kontaktów i ustawienie pod klawisz szybkiego wybierania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Rdr 2 nie jest dobrą grą do sprawdzania stabilnośći oc .
    • Cześć, Aktualnie posiadam Optix MAG272C MSI. Niby ma naprawdę dosyć dobre ustawienia jak 165HZ, 1ms, HDR, natomiast bardzo męczą mi się przy nim oczy. Nie mogę wytrzymywać w pracy jako programista. Ekran jest tak jakby trochę nie wyraźny dla mnie, jakby cień. Naprawdę tragedia. Zależy mi głównie na tym, żeby oczy męczyły mi się jak najmniej, aby obraz był po prostu jakościowy do pracy biurowej/dla programisty. Opcjonalną cechą jest kompatybilność z Macbookiem (na razie mam zwykłego paviliona na linuxie). Na razie znalazłem takie, które mogłyby się sprawdzić. Inne cechy: 1444p minimum, 27 cali, prosty nie zakrzywiony, w moim przypadku odbieram zakrzywienie jako dużo gorszą jakość i droższą opcje. Nie wiem czy lepiej patrzeć w 32 cale czy w 27, żeby wzrok się mnie męczył.   https://www.x-kom.pl/p/1160222-monitor-led-27-dell-g2724d.html#Specyfikacja https://iiyama-sklep.pl/1149-monitory-gamingowe-g-master-red-eagle-monitor-iiyama-g-master-red-eagle-gcb3480wqsu-b1-34-zagiete-va-led-180hz-04ms-2xhdmi-2xdisplayport-hub-usb-freesync--4948570122257.html INNE: https://www.x-kom.pl/p/1168419-monitor-led-27-lg-ultragear-27gr93u-b.html?utm_source=forum&utm_medium=pclab-dl&utm_campaign=Q1 https://www.x-kom.pl/p/1160222-monitor-led-27-dell-g2724d.html?utm_source=forum&utm_medium=pclab-dl&utm_campaign=Q1 1. https://www.amazon.com/ASUS-1080P-Gaming-Monitor-VG246H/dp/B071KHHDNK?linkCode=sl1&tag=suzlyfee-20&linkId=ea51b393324ca79167d5322a38606c89&language=en_US&ref_=as_li_ss_tl&th=1 2. Dell SE3223Q -https://www.amazon.com/Dell-SE3223Q-31-5-inch-Monitor-Gray/dp/B0B2GRMGFL?&linkCode=sl1&tag=suzlyfee-20&linkId=09491e0d74e512c4fa21d9984e748fb4&language=en_US&ref_=as_li_ss_tl  
    • Thermalright Peerless Assassin za 184zł z amazona, ciężko znaleźć coś lepszego "taniego"
    • Jest pełno info, że GTA V nie lubi szybkich maszyn, w tym też dużo filmików na yt "jak sobie z tym poradzić". Niestety, większość filmików dotyczy sytuacji, gdy stuttery pojawiają się regularnie w odstępach kilkusekundowych, a u mnie sytuacja wygląda tak, że gra zacina się raz na kilka/kilkanaście minut na około 1-3 s, co mocno wkurza. Tym bardziej, że na serwerach RP zwykle przy tym stutterze po prostu gra wywala się. I: tak, stuttery są zarówno w online, jak i offline.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...