Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

jerek95

Problem z rejestracją -

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych graczy,

Dzis zakupiłem Guild Wars'a Nightfall, którego polecił mi kolega i po zainstalowaniu przeszedłem do rejestracji. Wpisałem poprawnie numer aktywacyjny, jednak po kliknięciu "dalej" wyświetla się okienko z informacją o błędzie w łączeniu z serwerem i niby, że mam złe ustawienia z routerem. Wiem jednaik że router jest dobrze podłączony i wszystko w nim działa poprawnie. Może któryś z Was potrafi mi pomóc, więc bardzo proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam szanownych graczy,

Dzis zakupiłem Guild Wars'a Nightfall, którego polecił mi kolega i po zainstalowaniu przeszedłem do rejestracji. Wpisałem poprawnie numer aktywacyjny, jednak po kliknięciu "dalej" wyświetla się okienko z informacją o błędzie w łączeniu z serwerem i niby, że mam złe ustawienia z routerem. Wiem jednaik że router jest dobrze podłączony i wszystko w nim działa poprawnie. Może któryś z Was potrafi mi pomóc, więc bardzo proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam.

może łączysz się przez jakieś proxy? jeśli masz taką możliwość, możesz też dokonać rejestracji u kogoś innego, na innym łączu, a potem tylko u siebie się zalogować do gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam jak kolega, załóż konto u kogo innego, paru znajomych miało taki sam problem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...