Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

wiegul

długie testy

Rekomendowane odpowiedzi

Może by tak przetestować kompleksowo komputery po np. dwudniowej ciągłej pracy, oczywiście pod różnymi systemami i dokładny opis co jak się sprawuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zalerzy jeszcze co bedziesie robilo na tych komputerach przez te 2 dni bo jak tylko bedzie wisial system i nic nei bedzie pracowalo w tle to roznice beda minimalne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasz PClabowy dream-team musiałby pełnic dyżury przy takim kompie/ach i cały czas ostro mieszać (grać, programować, projektować itp itd.) ... ciężkie do wykonania, ale całkiem możliwe. tylko czego właściwie miałby taki test dotyczyć? systemów operacyjnych, jak już wcześniej była o tym mowa, czy też całych zestawów pc? może tylko określonych części hardware'u ??? hmm ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nasz PClabowy dream-team musiałby pełnic dyżury przy takim kompie/ach i cały czas ostro mieszać (grać, programować, projektować itp itd.) ... ciężkie do wykonania, ale całkiem możliwe. tylko czego właściwie miałby taki test dotyczyć? systemów operacyjnych, jak już wcześniej była o tym mowa, czy też całych zestawów pc? może tylko określonych części hardware'u ??? hmm ... 

Jakie tam dyżury? Wystarczy żeby robili to co na co dzień, tylko na tym testowym kompie, a potem benchmarki, i opis wrażeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He owszem stareńki, tylko oni chyba tak na codzień zajmują się czymś innym - czytaj studiują i/lub pracują ... tydzień takich testów i nie będą mieli co do garnka włożyć, a kobiety ich rzucą, gdy nie starczy forsy na nowego Merolka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
He owszem stareńki, tylko oni chyba tak na codzień zajmują się czymś innym - czytaj studiują i/lub pracują ... tydzień takich testów i nie będą mieli co do garnka włożyć, a kobiety ich rzucą, gdy nie starczy forsy na nowego Merolka  :D 

I ja studiuję pracuję, a komputer dziąła prawie cały dzień (kazaa), a jak pochodzi dużo dłużej to miewa grymasy, no i jestem ciekaw jak to się ma w najlepszych kompach na różnych systemach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Winter

;)

Będziemy pełnić wartę z Piłą ;P

HEHE

SPOX

ALE JESZCZE DAJCIE MI LEPSZE ŁĄCZE TO MOGĘ GRAĆ CAŁĄ NOC W CSA :) i testować ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...