Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tomek79

Sterownik do Thomson SpeedTouch 330 pod Netie.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mój router zaczyna odmawiac posłuszenstwa wiec jutro wysyłam go na gwarancje i co za tym idzie zostane bez internetu :(

Musze wiec spróbowac zainstalowac stery pod Thomson SpeedTouch 330 poniewaz taki modem pozostał mi w pamiątce po neostradzie i napewno stery od neo nie bedą pasowac pod netie chyba ze sie myle bo jeszcze nie próbowałem instalowac tego modemu. Jesli ktos wie gdzie mozna pobrac te sterowniki to proszę o link i z góry dziękuje :)

 

Pozwoliłem sobie napisac ten sam temat na innym dziale bo mi sie pomyliły :kwasny:

Klik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sterownik jest do urzadzenia, a nie do operatora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jutro bede próbował podłączyc ten modem pod kompa :)

Dzieki i mam nadzieje ze sie nie mylisz i ze nie bedzie problemów z synchronizacją :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy nie trzeba wgrac nowego firmware pod Netie. Pamietam ze w Sagemach Fast 800 mozna bylo wgrac. Niby ustawienia sa takie same (jak masz Netie na laczach TP), ale jednak wymagalo to wgrania. Ale sprobowac mozna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W razie czego szukaj sterowników na stronie www.pomoc.x.pl mają tam stery chyba na wszystkie konfiguracje modem/provider/system operacyjny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem zainstalowac i wyskoczyło mi komunikat 95,98, xp, milenium okazało sie ze visty te stare sterowniki nie obsługują zapomnialem dodac ze mam viste :)

Pobrałem sterowniki pod viste ze strony neti i wszystko juz smiga z resztą jak widac ze moge pisac na forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy nie trzeba wgrac nowego firmware pod Netie. Pamietam ze w Sagemach Fast 800 mozna bylo wgrac. Niby ustawienia sa takie same (jak masz Netie na laczach TP), ale jednak wymagalo to wgrania. Ale sprobowac mozna :)

Ja mam sagema 800 wczesniej neo z tpsa a teraz netia juz 2 rok i nic nie wygraywlaem.poprostu wrzucasz stery od sagema a tu od thomsona i tyle,mozna zainstalowac soie takze od netii aplikacje do laczenia ale moim zdaniem jest zbedna.dzialalo mi n xp,viscie a teraz na 7 bez problemu chociaz 7 maial problem zapamietac mi hasloa le to cos bylo z wysypanym systemem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukales sterownikow na stronach Neti?? Wydaje mi sie, ze nie, a one ytam sa do sciagniecia.

 

Leniwym nie podkladam pod nos linkow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Leniwym nie podkladam pod nos linkow.

 

Wyzej juz pisałem ze zainstalowałem stery ze strony netii :Up_to_s:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...