Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

fujjj_15

Zwiększenie siły ataku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

 

Mam problem.Otóż, chciałbym zwięszyć siłe swego ataku.Poprzez wykonywanie jakich ćwiczeń

moge to zrobić.Poprostu jak to zrobić????

 

Proszę o odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj popracować nad techniką :P bo nie wierzę, że nie masz siły w tą piłeczkę pi..ąć :E.

A jak chcesz to typowe ćwiczenia nad siłą - czyli albo trening domatora albo siłownia i w miarę ułożony plan i siła się zwiększy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nadgarstek, mięśnie... ogólnie staraj się z całej siły trafiać czysto w piłkę, w sam środek, a jak masz wyskok to możesz uderzać z pięści, wtedy wchodzą ładne gwoździe :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plasuj, plasuj, plasuj ... Generalnie siła ataku czy zagrywki zależy głównie od tego jak szybką masz rękę, a nie jak wielki biceps .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Plasuj, plasuj, plasuj ... Generalnie siła ataku czy zagrywki zależy głównie od tego jak szybką masz rękę, a nie jak wielki biceps .

 

Oczywiście należy napomknąć, że tu głównej roli nie gra biceps, ale triceps :E nie wspominając o kilku innych :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście należy napomknąć, że tu głównej roli nie gra biceps, ale triceps :E nie wspominając o kilku innych :P

 

No wlasnie.Jakies cwiczenia na triceps moze sie znajda????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie.Jakies cwiczenia na triceps moze sie znajda????

Popatrz na Wlazłego, ile on ma w łapie, 30 cm ? A jak grzmotnie to nie ma co zbierać . Masą oczywiście też można zwiększyć siłę swojego uderzenia, ale dużo efektywniejsi są zawodnicy opierający się na szybkości i dynamice . A jeśli już się uparłeś na tego trica to pompki z bardzo wąsko ułożonymi rękami .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Popatrz na Wlazłego, ile on ma w łapie, 30 cm ? A jak grzmotnie to nie ma co zbierać . Masą oczywiście też można zwiększyć siłę swojego uderzenia, ale dużo efektywniejsi są zawodnicy opierający się na szybkości i dynamice . A jeśli już się uparłeś na tego trica to pompki z bardzo wąsko ułożonymi rękami .

 

Co prawda to prawda.Wlazly strasznie mizerny jest i to nie tylko w lapie.Ale grzmotnac rzeczywiscie potrafi,jak malo ktory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie.Jakies cwiczenia na triceps moze sie znajda????

Na pewno nie kulturystyczne - na masę, już bardziej na rzeźbę i szybkościowe. Np. pompki z podrzutem i klaśnięciem, tylko się nie połam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na pewno nie kulturystyczne - na masę, już bardziej na rzeźbę i szybkościowe. Np. pompki z podrzutem i klaśnięciem, tylko się nie połam ;)

 

Dzieki.Ale...mam kolege ktory wiele lat trenowal na silowni,wszystkie partie miesni(triceps przede wszystkim).J tak sie sklada ze sila mego ataku jest mocniejsza,nasuwa sie wiec pytanie,czy dynamika jest wazniejsza????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie w szkole tez tak jest kolega pakuje wygląda masowo lepiej niż ja i ma słabszą siłę uderzenia;/ i to jest teraz dylemat ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak poprzednicy.

Siła z jaką uderzasz piłkę nie ma znaczenia od wielkości bicka ale od dynamiki ręki, nadgarstka, wyskoku, czystego uderzenia piłki. Staraj się też przed uderzeniem piłki cały ciężar ręki kierować na dłoń. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak poprzednicy.

Siła z jaką uderzasz piłkę nie ma znaczenia od wielkości bicka ale od dynamiki ręki, nadgarstka, wyskoku, czystego uderzenia piłki. Staraj się też przed uderzeniem piłki cały ciężar ręki kierować na dłoń. ;)

Witamy na forum, ale... naprawdę myślisz, że ktoś czekał na tę odpowiedź prawie 3 lata?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...