Forum PCLab.pl: Najlepszy kurs języka angielskiego. - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Dodaj obrazek

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

• (3 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Ten temat jest zamknięty

Najlepszy kurs języka angielskiego. Oceń temat: -----

#1 Użytkownik jest niedostępny   hydrox Ikona

• Orator
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Ikona postu  Napisany 10 Lipiec 2009 - 12:40

Siema, chce się nauczyć j angielskiego bo w szkole go nie mam a bez niego ani rusz.
Pojawia sie on wszędzie, w grach filmach itp.
Na razie rozumiem kila slow i umiem się dogadać z anglikiem ale nie zdaniami a pojedynczymi słowami co bardzo utrudnia komunikacje.
Jaki znacie DOBRY kurs ?
Może być płatny lub nie.
Proszę o odpowiedzi.

Ten post był edytowany przez hydrox dnia: 09 Marzec 2011 - 16:48

#2 Użytkownik jest niedostępny   żelazny Ikona

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 10 Lipiec 2009 - 18:57

kurcze co to za szkola? teraz w przedszkolu jest angielski a 14 lat to gimnazujm, dziwna sprawa, english to sa kursy,zalezy czy metoda callana czy chcesz zajac jest gramatyka czy tylko mowic?

#3 Użytkownik jest niedostępny   Galvatron Ikona

• + The Black Swordsman +
  • PipPipPipPipPip

Napisany 11 Lipiec 2009 - 22:11

Żadne kursy komputerowe, bo tylko utrwalisz błędy. Poszukaj szkół typu Empik, ProfiLingua itp. Musisz mieć kogoś kto będzie z Tobą pracował i Cię korygował. Callana radzę omijać szerokim łukiem. Owa "metoda" polega nauczeniu się "na papugę" odpowiedzi na pytania zadane w jeden ustalony sposób. Wystarczy lekko zmienić szyk i klient leży.

#4 Użytkownik jest niedostępny   jadedodomu Ikona

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 18 Czerwiec 2010 - 09:20

Najlepiej się wybrać do szkoły językowej. Takie kursy trochę kosztują, ale jak się chcesz nauczyć dobrze języka, to nie ma innej opcji. Jak się będziesz uczył sam w domu, to kto bedzie poprawiał Twoje błędy? Cały czas będziesz popełniał te same i nabierzesz złych nawyków :/ Na rynku jest przecież duży wybór szkół językowych. A jeśli Ci zależy, żeby to był dobry kurs, to możesz sobie obczaić ofertę szkoły axon - zajęcia są w małych grupach, więc jest dobry kontakt zarówno z innymi kursantami jak i nauczycielem.

#5 Użytkownik jest niedostępny   vhp Ikona

• PipPipPipPipPip

Napisany 18 Czerwiec 2010 - 19:15

Jedź na wakacje do Wielkiej Brytanii/USA.

#6 Użytkownik jest niedostępny   hippo25 Ikona

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 30 Czerwiec 2010 - 09:51

Wiesz wszystko zależy od tego, gdzie mieszkasz. Ale wiem, że bardzo dobre kursy językowe są w szkole Axon. Wiem, że zajęcia prowadzone są w bardzo małych grupach,. Poza tym jednego poziomu uczysz się w jeden semestr. Bo nie ma czegoś takiego, jak "zapchaj dziury"
I nie wiem, gdzie mieszkasz ale ta szkoła ma swoje file w Katowicach, Bielsku, Olkuszu, Wieliczce i Krakowie.

#7 Użytkownik jest niedostępny   _stach_ Ikona

• Podyplomowany Informatyk
  • PipPipPipPipPip

Napisany 30 Czerwiec 2010 - 14:23

Zobacz posthydrox, o 10 Lipiec 2009, 11:40, napisał(a):

Siema, mam 14 lat i chce się nauczyć j angielskiego bo w szkole go nie mam a bez niego ani rusz.
Pojawia sie on wszędzie, w grach filmach itp.
Na razie rozumiem kila slow i umiem się dogadać z anglikiem ale nie zdaniami a pojedynczymi słowami co bardzo utrudnia komunikacje.
Jaki znacie DOBRY kurs ?
Może być płatny lub nie.
Proszę o odpowiedzi.

wyjedź za granicę :P

#8 Użytkownik jest niedostępny   bonapartysta Ikona

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 09 Lipiec 2010 - 13:01

Ja uczyłem się w Speak Up i nie powiem żebym nie był niezadowolony, chociaż metodę mają specycficzną, inną niż we wszystkich szkołach. Ale ten kolega chyba już nie odpowie, bo temat dosyć posunięty w wieku :)

#9 Użytkownik jest niedostępny   neptune86 Ikona

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 15 Lipiec 2010 - 09:47

Temat stary, ale jary :) Kto wie, komu przydadzą się takie informacje, mnie na przykład bardzo to interesuje :) Co to za metodę mają w Speak Up? Ja angielskiego się nie uczę, ale uczę, więc każda informacja jest dla mnie cenna, co by nie zanudzić moich uczniów, więc mów mi tu wszystko :))) Ostatnio korzystałam z interaktywnej książki AXON, można się z niej uczyć na każdym poziomie, więc to jest dobra inwestycja, bo może się z niej uczyć kilka osób jednocześnie :)

#10 Użytkownik jest niedostępny   bonapartysta Ikona

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 15 Lipiec 2010 - 12:52

Ja robiłem na początku test poziomujący, jak chyba w każdej szkole językowej :) A potem to już do wyboru zajęcia z multimediami, książkami, lektorami i nativami. Bardzo duży nacisk kładą na samodzielną naukę, praktycznie na każdym kroku powtarzają, że jeżeli ktoś sam też za siebie nie zabierze, to nawet najlepsza szkoła nie pomoże :)

#11 Użytkownik jest niedostępny   jadedodomu Ikona

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 02 Sierpień 2010 - 16:31

No chyba wszystkie zajęcia tak się zaczynają. Trzeba jakoś podzielić grupę i zacząć na odpowiednim poziomie.
Prawda jest taka że jak ktoś nie ma talentu do języków to i święty Boże nie pomoże :D :D Trzeba się samemu wziąć do nauki i chciec się uczyć, bo tak to żadne kursy nie mają sensu.

#12 Użytkownik jest niedostępny   Lupierz Ikona

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 02 Sierpień 2010 - 16:39

zeby odpowiedz byla na temat: Rosetta Stone.
http://www.rosettast...m/learn-english
na poczatek wystarczy pierwszy poziom. Jest 5 poziomow. 1 poziom kosztuje 229$ i pozwala na poziomie elementarnym nauczyc sie jezyka. Umozliwia pisanie, sluchanie, mowienie, cwiczenia z gramatyki i jezeli ma byc komputerowy to zdecydowanie polecam.
Jezeli natomiast posiadasz juz podstawowa wiedze z zakresu jezyka angielskiego ciekawym rozwiazaniem jest Metoda Callana. Natomiast z doswiadczenia, jako osoba zajmujaca sie procesami poznawczymi, moge polecic Callana tylko osobom, ktore znaja juz podstawy jezyka, bo inaczej jest to katorga.
Rowniez nauke za pomoca programow komputerowych mozesz przyspieszyc, jezeli wykorzystasz mnemotechniki. Latwo znajdziesz informacje jak sie uczyc slow z jezykow obcych za pomoca mnemotechnik a zwiekszy to tempo nauki jezyka przynajmniej 3 krotnie.
Pozdrawiam

#13 Użytkownik jest niedostępny   bonapartysta Ikona

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 10 Sierpień 2010 - 10:16

Tylko skąd wziąć tyle dolców ;) nie mówiąc o skuteczności takiego programu, bo u nas chyba jest zupełnie nieznany.

#14 Użytkownik jest niedostępny   alek06 Ikona

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 29 Wrzesień 2010 - 10:39

No dokładnie.Ile nas taki caly kurs wyniesie.Nie mówie ze nauka jest zła i ta ich cała metoda,ale kasy tutaj troszke trzeba wyłozc.

#15 Użytkownik jest niedostępny   Koval_ Ikona

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 08 Listopad 2010 - 09:25

Zobacz postbonapartysta, o 09 Lipiec 2010 - 13:01, napisał(a):

Ja uczyłem się w Speak Up i nie powiem żebym nie był niezadowolony, chociaż metodę mają specycficzną, inną niż we wszystkich szkołach. Ale ten kolega chyba już nie odpowie, bo temat dosyć posunięty w wieku :)

może subskrybuje. Co do Speak Up. Duża szkoła z oddziałami w wielu miastach w PL. Jak dla mnie metoda fajna. Ja akurat tam nie chodziłem [uczyłem się w szkole forum], ale znajomi tak. Trzeba przyznać, że coś tam się nauczyli.

#16 Użytkownik jest niedostępny   alek06 Ikona

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 20 Listopad 2010 - 22:50

Tak jest,nawet w stolicy widze jak wysiadam na Nowolipkach.Sporo jest tych szkół i duzo znajomych tam chadza.

#17 Użytkownik jest niedostępny   Koval_ Ikona

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 21 Listopad 2010 - 17:53

Zobacz postalek06, o 20 Listopad 2010 - 22:50, napisał(a):

Tak jest,nawet w stolicy widze jak wysiadam na Nowolipkach.Sporo jest tych szkół i duzo znajomych tam chadza.

no sporo sporo. biorąc pod uwagę, że trochę tych szkół w PL jest to mnożąc odpowiednią liczbę osób. Wystarczy popatrzeć po NK

#18 Użytkownik jest niedostępny   Viranis Ikona

• Małomówny
  • Pip

Napisany 21 Listopad 2010 - 19:46

Jeśli zna się już podstawy, to przydatne mogą być materiały BBC: http://www.bbc.co.uk...earningenglish/

#19 Użytkownik jest niedostępny   k0nju Ikona

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 21 Listopad 2010 - 19:53

Polecam metodę callan'a , uczysz się mimowolnie .
Efekty widać nawet gdy czasem przeglądasz ksiązkę i chodzisz na zajęcia , nic więcej nie trzeba.
Polecam!

#20 Użytkownik jest niedostępny   Koval_ Ikona

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 22 Listopad 2010 - 21:23

te materiały znamm

Zobacz postk0nju, o 21 Listopad 2010 - 19:53, napisał(a):

Polecam metodę callan'a , uczysz się mimowolnie .
Efekty widać nawet gdy czasem przeglądasz ksiązkę i chodzisz na zajęcia , nic więcej nie trzeba.
Polecam!

metode znam. myślisz że jest rzeczywiście skuteczniejsza od metod przedstawionych wyżej ?

• (3 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3