Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pawel5000

Gdzie najlepiej założyć darmowe konto E-mail

Rekomendowane odpowiedzi

A jest z tymi reklamami na o2?

Bo opinie są rozbieżne.

 

9a8z1i.jpg

 

:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Galmax- screen mówi sam za siebie. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gmail lub O2.

Gmail wiadomo wszystko ładnie (szczególnie bardzo fajnie "zrobiono" widok odpowiedzi na dany email - w formie zakładek), choć pewnie wielu przyczepi się do polityki prywatności. Spamu od razu trafia do odpowiedniego folderu. Załącznik chyba 20MB. Do tego cała masa bajerów.

 

O2 - brak reklam w wiadomościach (czego nie można powiedzieć o interii czy wp). Za ok 10zł/rok można zupełnie pozbyć się reklam. Integracja z komunikatorem, załącznik 100MB

 

Moim zdaniem te dwa serwisy mają jedne z lepszych ofert.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby nie reklamy na o2 byłaby to idealna skrzynka, dziwię się że Janke5 nie dostał za swojego posta który reprezentował popłuczyny intelektualne ostrzeżenia( implikowanie komuś że wierzy w teorie spiskowe bo obawia się o swoją prywatność i żeby lepiej nie wychodził z domu (jak już inni dostawali ostrzeżenia za mniejsze , np za słowo "dekiel")

 

Owszem, wszędzie są nadużycia, ale tym lepiej dla nich jeżeli są w literę prawa.

Ciekawe czy tamtenże user zgodziłby się na przeglądanie etc. jego korespondencji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej założyc na hotmailu, ale ja mam tak to ponumerowane:

1.Onet.pl

2.wp.pl

3.Hotmail.com

4.Gmail.com

5.interia.pl

6.o2.pl

7.YAhoo.pl

8. g.pl

9. Gazeta.pl

 

Ja polecam onet szybko dochodzą wiadomości i nie spamuja POZDROWIENIA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gazeta.pl działa od jakiegoś czasu na silniku gmaila :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nie dało się poczekać z odpowiedzią jeszcze pół roku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość PenrynHD

Tylko gmail.com lub hotmail.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam konto na gmailu ale zastanawiam się nad zmianą bowiem niepokoją mnie różne komentarze nt polityki prywatności.

A więc pytam: czy rzeczywiście warto zmieniać gmail na inny serwis, a jeśli tak to jaki. Zastanawiam się nad Onetem oraz Interią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zauważyłem, to poczyta Onet działa stosunkowo wolno jeśli chodzi o wysyłanie/otrzymywanie maili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A poczta.o2.pl? Jest lepsza/pewniejsza/bezpieczniejsza niż GMail?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam konto i na o2 jak i na gmailu.

Funkcjonalność niemalże ta sama - trochę więcej bajerów ma Gmail.

Szybkość ta sama - nie widzę różnicy.

Bezpieczniejsza - jeszcze nikt mi się na konto nie włamał, więc nie powiem, ale jak na razie obie są ok.

Żadnych problemów, poza tym, że od o2 dostaje się mase spamu jeżeli nie wykupi się abonamentu na jego brak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam konto na gmailu ale zastanawiam się nad zmianą bowiem niepokoją mnie różne komentarze nt polityki prywatności.

A więc pytam: czy rzeczywiście warto zmieniać gmail na inny serwis, a jeśli tak to jaki. Zastanawiam się nad Onetem oraz Interią.

Komentarze - jak to komentarza mają w zwyczaju - są skrajnie różne. Jedni twierdzą, że Google to zło z założenia, inni uznają Google za zbawcę sieci bez wad i skaz.

Wyciągnij sobie z tego średnią.

 

Jeżeli nie używasz maila do wysyłania jakichś bardzo poufnych informacji - to ja bym się nie przejmował Google.

Wysyłanie prywatnych wiadomości, haseł, kodów pin itd. to nie jest dobry pomysł w żadnym serwisie.

 

Onet/Interia - w moim odczuciu - przegrywają w porównaniach z Google w blokach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a poczta na yahoo bądź aol?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GMAIL the best! Zero spamu - jedynie same newslettery na które się zapisałem. Znajoma ma na o2 - na 8 wiadomości 7 to spam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gmail jest ok, ale trzeba przy rejestracji podawać nr. telefonu :/

Chamstwo. Ale po którejś próbie ta komenda się nie pojawia i da się założyć konto bez podania nru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam - Gmail to chyba obecnie najlepsza oferta darmowego konta pocztowego. jedyny minus jaki zauważyłem to że załącznik to 25MB (kilka razy musiałem dzielić plik i wysyłać w 2 osobnych mailach).

no i dla niektórych blokada wysyłania rozszerzenia .exe jako załącznik też może stanowić problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam konto na o2 i nie narzekam. Poczta działa szybko, jest funkcjonalna, interfejs jest czytelny i przyjemny dla oka, a załączniki mogą mieć do 100MB.

 

Reklam dostaje bardzo mało - średnio dwie na tydzień. Poza tym jest możliwość zablokowania reklam za bodajże 10zł na rok. Póki co nie widzę takiej potrzeby.

 

Często winę za nadmierne ilości reklam i innego spamu ponoszą sami użytkownicy poczty, bo podają adres e-mail na różnych badziewnych witrynach. Nieraz też sami się godzą na przysyłanie newsletter-ów, a potem płaczą, że cała skrzynka zawalona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak to jest w końcu z tą polityką prywatności google względem GMaila?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, ale wydaje mi się że gości z google mało obchodzą moje maile - bo co ja w nich niby takiego cennego mam ??

Maile dotyczące szkoły, allegro, rejestracji na/w forach/grach, i reszta mało znaczącego badziewia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darowe konta E-mail

Witaj na g-Email.pl U nas możesz zakładać konta pocztowe zupełnie za darmo! Przestrzeń na twoje e-maile do 20 GB Wysyłać pliki nawet po 500MB.

 

Nowość powiadomienia gg o nadchodzącej poczcie ! Od teraz będziesz informowany o nowych wiadomościach na komunikator! Pod warunkiem, że wiadomość zostnie wysłana z naszej strony!

 

ZOBACZCIE: g-email.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj, najlepsza poczta e-mail to sprawdzony już mail, bynajmniej na bezpieczeństo i obsługę ojooo możesz sprawdzić sam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...