Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pawel5000

Gdzie najlepiej założyć darmowe konto E-mail

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie najlepiej założyć darmowe konto E-mail w tej chwili mam na wp.pl ale jestem niezadowolony często i gęsto nie działa i wiadomości lubią się gubić nie dochodzą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gmail ew. onet w końcu jesteś na pclabie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

interia przysyla srednio 5 reklam dziennie. WP ze 3, na o2 przyjdzie Ci spam nawet na nowozałożone konto. Jeśli nie razi Cie interfejs google to tam bym zakladal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GMail, szczególnie we własnej domenie (tyle, że to koszt ok. 50 zł/rok) i masz adres taki o jakim zawsze marzyłeś - np. imie@nazwisko.pl. ;)

 

Jeśli nie razi Cie interfejs google to tam bym zakladal
Jakiś czas temu wprowadzili motywy, więc nie wygląda to już tak, hm, sterylnie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzie najlepiej założyć darmowe konto E-mail w tej chwili mam na wp.pl ale jestem niezadowolony często i gęsto nie działa i wiadomości lubią się gubić nie dochodzą

Hotmail lub Yahoo Mail. Dlaczego nie Gmail? Bo maja niefajna polityke prywatnosci (o ile w ogole ktos to czyta zakladajac konto mailowe na gmailu) kilka przykladow:

http://www.gmail-is-too-creepy.com/

http://www.oreillynet.com/pub/wlg/4707

http://epic.org/privacy/gmail/faq.html

http://www.google-watch.org/

http://www.davidairey.com/google-gmail-security-hijack/

http://www.computerworld.com/s/article/337...Knows_About_You

i na sam koniec mini galeria :)

http://www.scroogle.org/th/thumbs.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wyżej...gmail. korzystam od dłuższego czasu i jestem zadowolony a wielkość miejsca ciągle rośnie "już nie musisz usuwać wiadomości". i te skórki...

 

p.s. creer dałeś mi do myślenia...naprawdę jest tak źle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest dla ludzi, którzy wszędzie wietrzą spisek, nie wychodzą z domu bo wielki brat patrzy, śledzi, szpieguje :P ja mówię "Fok It" :) a WTC zburzył Bush z kolegami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to jest dla ludzi, którzy wszędzie wietrzą spisek, nie wychodzą z domu bo wielki brat patrzy, śledzi, szpieguje :P ja mówię "Fok It" :) a WTC zburzył Bush z kolegami ;)

To nie spisek tylko czarno na bialym zapisana polityka prywatnosci firmy Google. Bardzo wygodna dla nich polityka...

Skoro sa inni dostawcy kont mailowych ktorzy nie stosuja takich praktyk jak G., to czemu z nich nie korzystac? No chyba ze Ci to nie przeszkadza, wtedy to juz jest Twoja indywidualna decyzja.

Niektorzy jak pisalem wczesniej nie wczytuja sie w to co jest napisane w polityce prywatnosci firmy G., a przeciez warto znac obie strony medalu, dlatego wlasnie o tym napisalem. Gmail to nie tylko swietna skrzynka pocztowa pod wzgledem innowacyjnosci ale rowniez ogromne naduzycia wobec jej uzytkownikow w kwestii prywatnosci. To samo tyczy sie innych uslug giganta G. picassa (zdjecie umieszczone w serwisie staje sie wlasnoscia firmy G.), google toolbar, etc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale przecież nie ma czegoś takiego jak anonimowość w sieci :) wszystko co robisz zostawia gdzieś ślady twojej aktywności, google robi to co wszyscy inni usługodawcy, a oni przynajmniej aż tak się z tym nie kryją do czego i co wykorzystują, więc jeśli chcesz zachować anonimowość to nie zostaje nic innego jak odcięcie się od świata/neta, taka prawda ;)

i tak, mam to gdzieś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gmail the best <ok>

:thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale przecież nie ma czegoś takiego jak anonimowość w sieci :) wszystko co robisz zostawia gdzieś ślady twojej aktywności, google robi to co wszyscy inni usługodawcy, a oni przynajmniej aż tak się z tym nie kryją do czego i co wykorzystują, więc jeśli chcesz zachować anonimowość to nie zostaje nic innego jak odcięcie się od świata/neta, taka prawda ;)

i tak, mam to gdzieś :)

Slady aktywnosci to jedno, a jawne prawo do przegladania Twoich maili/przechodzenie copyrights na G. po opublikowaniu zdjec w albumach Picassy to drugie. Nie pisze o anonimowosci w tym przypadku tylko o tym ze ludzie dobrowolnie pozwalaja sobie na takie czynnosci, na ktore w rzeczywistosci nigdy by sobie nie pozwolili.

Moze od razu dac haslo i login do swojego maila znajomym? Oddac za free swoje zdjecia (jesli fotografia to Twoja praca). Tak naprawde na mailach wiele osob przechowuje wiecej wartosciowych rzeczy niz nam sie mogloby zdawac: loginy i hasla do innych kont, dane personalne, informacje o wydarzeniach (kalendarz google), zdjecia i nazwiska, etc, etc... to ogromna baza danych, ktora warta jest mase $$$, Google o tym pomyslalo i wczesniej zastrzeglo to w swojej polityce prywatnosci - jesli zakladasz np. konto na Gmailu musisz sie z nia zgodzic i zaakceptowac jej postanowienia.

 

Gmail jest bardzo wygodna skrzynka mailowa, ale za jaka cene...

Trzeba sobie zdawac sprawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gmail. Mialem onet, mialem gazeta.pl, mialem wp. Na wszystkich długo przychodzily wiadomosci. Na Gmailu przychodzą o wiele szybciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z o2.pl i sobie chwalę. Fajna sprawa, bo można dołączać załączniki do 100mb. :)

Dodatkowo komunikator tlen.pl wbudowany w pocztę i przejrzysty interfejs. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak przedmówca korzystam i bardzo polecam www.o2.pl szybko wiadomości dochodzą nie to co na onet.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Która poczta jest według Was lepsza- Yahoo Mail czy Hotmail?

Gmail odpada z uwagi na wspomnianą zresztą wcześniej, nieciekawą politykę prywatności.

 

Chyba, że macie jeszcze inne typy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja korzystam z o2.pl i sobie chwalę. Fajna sprawa, bo można dołączać załączniki do 100mb. :)

:thumbup: i dlatego nie zamienię mojego o2 na nic innego ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Która poczta jest według Was lepsza- Yahoo Mail czy Hotmail?

Gmail odpada z uwagi na wspomnianą zresztą wcześniej, nieciekawą politykę prywatności.

 

Chyba, że macie jeszcze inne typy?

Najlepiej przetestuj obie skrzynki i wybierz te ktora najbardziej Tobie odpowiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja korzystam z o2.pl i sobie chwalę. Fajna sprawa, bo można dołączać załączniki do 100mb. :)

Dodatkowo komunikator tlen.pl wbudowany w pocztę i przejrzysty interfejs. :)

 

Tylko do kogo poza serwisem o2 można wysłać te "100MB" oprócz prywatnych serwisów ?

 

Cechy:

  • Dowolna ilość folderów i ustawienie różnych przekierowań/reguł do tych folderów.
  • Do 250 listów na jednej stronie.
  • Dopiero niedawno wprowadzili potwierdzenie odbioru.
  • Możliwość włączenia ośmiu adresów z możliwością ich usunięcia ___@jadamspam.pl ____@lykamspam.pl do rejestracji aby potem nie zasypano nas niepotrzebnemi wiadomościami.
     
  • Czarna lista blokowanych domen po zapełnieniu, można dodać przekierowanie do innego folderu.
     
  • Do tego samego konta można przypisać nowe adresy(9)... ___@mixbox.pl, __@cmoki.pl, __@kozacki.pl, __@szeptem.pl, __@mailmix.pl, __@dobrytata.pl, __@notowany.pl, __@mailplus.pl, __@10g.pl, (oprócz @go2.pl, @tlen.pl @prokonto.pl przypisanych do pierwszego loginu z rejestracji)
     
  • Komunikator zarzadzający pocztą, lub same powiadomienia o nowej poczcie przy używaniu sieci jabber i odpowiednim transporcie tlen.
  • 10GB pojemności.
  • Pewnego dnia może poprostu zniknąć, choć to cecha każdych bezpłatnych kont pocztowych
  • Kasowanie reklam nie jest uciążliwe, jest opłata za ich brak.
  • Możliwe używanie starego stylu dla starszych komputerów.

 

Do poziomu innowacyjności Gmail brakowałoby integracji z fmix.pl i pakietem biurowym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest z tymi reklamami na o2?

Bo opinie są rozbieżne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jest z tymi reklamami na o2?

Jest ich sporo, dla przykładu wczoraj 5.

Mam włączony filtr niechcianych wiadomości w Thunderbirdzie, więc właściwie tego nie odczuwam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...