Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Czyluk

Gra już ktoś w AA3?

Rekomendowane odpowiedzi

Siema chłopaki,

Gracie już w AA3? Jeśli tak to jak wam się podoba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram, na patchu 3.0.5 jest nawet fajnie, tylko trochę bugów jeszcze jest, ale na pewno to naprawią i gra będzie o niebo lepsza niż AA 2.x.x.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja gram, na patchu 3.0.5 jest nawet fajnie, tylko trochę bugów jeszcze jest, ale na pewno to naprawią i gra będzie o niebo lepsza niż AA 2.x.x.

 

A jak z wymaganiami nowej wersji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zobacz moją sygnaturkę i powiem ci że mam 40fps ;p na full detalach więc najgorzej nie jest. A gra jest boska. Jest lepsza i ciekawsza od 2 tylk, że do konfiguracji klawiszy nie mogę się przyzwyczaić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymagania nic niedają na pustym serwerze mam i 100fps, a na oblężonym jak kolega wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wymagania nic niedają na pustym serwerze mam i 100fps, a na oblężonym jak kolega wyżej.

 

Tam prawie wszystkie serwery są obciążone ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tam prawie wszystkie serwery są obciążone ;p

 

A jak wygląda kwestia starych kont przechodzą na wersję 3.0 czy zaczyna się on początku ?

Co do serwerów to pierwsze pół roku będzie szał uja a później zostanie tylko stara gwardia wierna Amerykańcowi :) Co jak co ale to jednak zupełnie inna gra niż np COD4 bardziej wymagająca i chyba trudniejsza a kto lubi się męczyć grając? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko że cod4 mam 80-250 fps i grafa lepsza, ale mniej realistyczna chociarz 3,0 jest gówno realna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie CoD jest gówno realny, a AA3 jest zdecydowanie bardziej realniejsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie CoD jest gówno realny, a AA3 jest zdecydowanie bardziej realniejsza

 

 

Jak najbardziej zgodzę się z przedmówcą.

Dodam iż aktualna wersja to 3.0.6

 

@DonJeday-Klawiszologię możesz sobie poustawiać dowolnie.

 

@cpt.Zbik-Co do kont to trzeba założyć nowe.Ale jest możliwość "powiązania" konta AA 3.0.x z kontem AA 2.8.5.Jeśli masz w poprzedniej wersji więcej niż 20 pkt. honoru otrzymasz za powiązanie dodatkową wstążkę do swojego profilu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie CoD jest gówno realny, a AA3 jest zdecydowanie bardziej realniejsza

 

Magazynek na klate i reaktywacja w 30 s :P , A lagi to jak jasny gwint grałem w AA2 3 lata, AA3 to gniot ja mało co.

Realizm to cenie sobie teraz w arme2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lagi są spowodowane atakami DDoS (ang. Distributed Denial of Service) na serwery autoryzacji AA 3.0.x.

Póki co Dev'owie nie umieją sobie z tym poradzić.Wymiana serwerów na nowe też nic niedała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie odrzucilo od pierwszych minut, ale glownie tez dlatego ze na low nawet nie moge sensownie pograc przy 4vs4., bez >>> e2160@2.8Ghz i 88GT nie podchodz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ściągnięciu przez steama, od razu rzuciło się w oczy bezsensowność treningu, który w 2.x był lepszy. O wiele.

Poza tym, ta gra laguje(e5200,4gb ram, hd4850) i na wszystkich detalach gra miała 0 grywalność. Lagi, zwisy etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od 6 miechów niema patcha a było ich chyba z 6, :D które ważyły razem może z 5 giga, :P jeszcze lepsze to że nic nie poprawili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
od 6 miechów niema patcha a było ich chyba z 6, :D które ważyły razem może z 5 giga, :P jeszcze lepsze to że nic nie poprawili.

 

Tak z tymi patchami to dobre jaja są, co najlepsze każdy gracz wkur*** się na weapon bug-a [bierzesz granat, rzucasz, zmieniasz na karabin i dupa ani w te ani we wte, strzelić nie możesz, broni nie widzisz...porażka porostu z tym jest ;) ] a błędu pomimo tych 5 czy 6 patchy jeszcze nikt nie raczył naprawić... . W ogóle cała historia produkcji AA3 to jedna wielka porażka, powiedzcie mi ile razy w czasie tworzenia gry była zmieniana ekipa programistów? 3-4? i weź się w tym połap.

 

Co do treningów mam takie samo zdanie jak draenei chcesz sobie z M16 DRM postrzelać? nie ma problemu, robimy trening, koszę cały czas w te tarcze, cały czas head, head, head...ostatnie dwie body hit...i 100 punktów do DRM-a zabrakło ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego najlepsze jest nieśmiertelne 2.8.5 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, jakaś nowa poprawka się ściąga :E zobaczymy [albo i nie] czy coś się w końcu poprawi... jeśli nie naprawią tego weapon buga, tak chyba powoli zacznę kończyć przygodę z AA, szkoda tych trzech lat...ale moja cierpliwość do trójki zaczyna się kończyć :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej czekam na army 3 na maca :( Przed premierą gdzieś czytałem że ma wyjść ale chyba mi się coś nie widzi. Chyba będę musiał odkopać swojego pc xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kierwa! co się w ogóle wyrabia? trzeci dzień na steamie komunikat "download starting..." albo "Update 0%" :mad2: co lepsze w tym samym czasie CSS i DOD:S uaktualniły się po dwa, trzy razy... . ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kierwa! co się w ogóle wyrabia? trzeci dzień na steamie komunikat "download starting..." albo "Update 0%" :mad2: co lepsze w tym samym czasie CSS i DOD:S uaktualniły się po dwa, trzy razy... . ;)

 

Zmień "Region pobierania" w STEAM :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...