Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Czyluk

Gra już ktoś w AA3?

Rekomendowane odpowiedzi

Na to jeszcze sam wpadłem :E ale niewiele to dało :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zakończyłem swoją przygodę z AA dość długi czas temu, ze względu na to, co tam się wyrabiało i przez olewatorstwo DEVteamu. Z tego co słyszałem, to AA ogólnie zaczyna być/ jest martwą grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dlatego najlepsze jest nieśmiertelne 2.8.5 :)

ahhh te czasy...mój D.O.M.E.L miał 86 honorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja zakończyłem swoją przygodę z AA dość długi czas temu, ze względu na to, co tam się wyrabiało i przez olewatorstwo DEVteamu. Z tego co słyszałem, to AA ogólnie zaczyna być/ jest martwą grą.

 

Po 4 dniach i nocach oczekiwania ruszył się update ;) . Co do samej gry? jeżeli w 2.8.5 grało się bardzo przyjemnie tak grając w 3 można nabawić się po prostu nerwicy, prawie wszystko co dzieje się na ekranie człowieka wkur**a :hmm:

 

ahhh te czasy...mój D.O.M.E.L miał 86 honorek

 

Ajjjjj mój B.R.O.W.A.R.E.K [dość często tego używam :E ] miał 84 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby już nikt nie grał w AA3,wczoraj wszedłem pograc a tu tylko kilkanaście serwerów (wszystkie puste) z czego na jednym było 7 osób.

 

pz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyżby już nikt nie grał w AA3,wczoraj wszedłem pograc a tu tylko kilkanaście serwerów (wszystkie puste) z czego na jednym było 7 osób.

 

pz

 

Hmmm pomyślmy...gram z 7 kumplami w AA3, i już na biedę od tygodnia update nie chce żadnemu z nas ruszyć cały czas jest "download starting..." albo "Update 0%", może to problem globalny :E raz niby update wystartował, doszło do 10% i od nowa "download starting" :mad2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmmm pomyślmy...gram z 7 kumplami w AA3, i już na biedę od tygodnia update nie chce żadnemu z nas ruszyć cały czas jest "download starting..." albo "Update 0%", może to problem globalny :E raz niby update wystartował, doszło do 10% i od nowa "download starting" :mad2:

 

Może watro poczytać na forach o AA co w tym temacie słychać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może watro poczytać na forach o AA co w tym temacie słychać ?

 

Szczerze to po miesiącu [może dwóch?] grania w "to" i borykania się z setkami wkurw****cych błędów i teraz jeszcze po tygodniu nieudanych updateów wywaliłem ten śmieć z mojego dysku na rzecz BF Bad Company II w którą gra się o wiele, wiele, wiele przyjemniej.

 

Poczekam, może za rok jak pozbędą się kilku[set] problemów z tą grą znów zawita ona na moim dysku, ale na razie niech się trzyma jak najdalej ode mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema, mam problem z grą po włączeniu gry wyskakuje mi error wxmsw28u_xrc_vc.custom.dll

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W ogóle cała historia produkcji AA3 to jedna wielka porażka, powiedzcie mi ile razy w czasie tworzenia gry była zmieniana ekipa programistów? 3-4? i weź się w tym połap.

 

Odpowiem Ci na to pytanie:

Ekipa DEV'ów nie była zmieniana ani razu.Po prostu większej cześci DEV Team skończyły się kontrakty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...