Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Pulpit

Rezygnacja z telefonu stacjonarnego

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem w internecie i powiem, że znalazłem! Ale, jak kliknę pobierz na każdej stronie chcą ode mnie wysłania SMSa za 9zł żeby uzyskać dostęp do pliku. Znalazłem jedynie http://www.sciaga.pl/tekst/86610-87-wzor_r...u_stacjonarnego ale mając bogate doświadczenie wolę znaleźć dwa takie dokumenty i mieć pewność, że są poprawne niż jeden, bo każdy może sobie co chce zamieścić w internecie. W związku z czym kieruję do was pytanie - czy takie podanie jest prawidłowe? (bo wiadomo jak TP sie przywala o wszystko żeby tylko utrudnić cały proces)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ja się pytałem na tym forum to mi powiedziano żebym poszedł do telepunktu/orange. I dzisiaj właśnie idę, rezygnuję razem z neostadą. Może i Ty tak zrób?;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo wcale nie powinieneś się tym przejmować - napisz odręcznie podanie, że od dnia tego i tego (chyba 30 dni wypowiedzenia) rozwiązujesz umowę z TPSA, dane abonenta i tyle, zanieś im do punktu i koniec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

'Rezygnuje z usługi telefon stacjonarny'. Przecież nie jest ważne dokładnie każde słowo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Imo wcale nie powinieneś się tym przejmować - napisz odręcznie podanie, że od dnia tego i tego (chyba 30 dni wypowiedzenia) rozwiązujesz umowę z TPSA, dane abonenta i tyle, zanieś im do punktu i koniec

Dokładnie. Złożenie to pikuś, egzekwowanie tego to dopiero jazda ;)

 

Trochę było kłopotów u mnie z przeniesieniem numeru stacjonarki z TPSA do UPC - TelePies robił problemy z wnioskiem, ale po 2 tyg. już było po wszystkim. Nie zdążyli z tym, żebyśmy mieli jeszcze płacić abonament za zwłokę z rozwiązaniem umowy i przeniesienia numeru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie wystarczy zajść do TP. Ale jeszcze będą dzwonić 10 razy i pytać czy przypadkiem nie zmieniło się zdania :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...