Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Dziablo

Drukarka nie reaguje na polecenie drukowania

Rekomendowane odpowiedzi

Drukarka HP F735 nie reaguje na polecenia drukowania ale działa skanowanie i kopiowanie znalazłem w faq o drukarkach cos takiego

 

Pytanie 22: Drukarka nie drukuje, nie reaguje na polecenie wydruku z komputera. Co zrobić?

 

Odpowiedź: W pierwszej kolejności należy sprawdzić prawidłowość połączeń. Bardzo często zdarza się tak, że uszkodzony jest przewód LPT albo wadliwie zainstalowana jest wtyczka w drukarce, bądź komputerze. W drugiej kolejności należy sprawdzić oprogramowanie drukarki (sterownik). Jeżeli te czynności nie pomogą, potrzebna będzie ingerencja serwisu.

 

Zgadzałoby się gdyby nie to, że drukarka drukuje, a może nie dotyczy to urządzeń wielofunkcyjnych jak moja F735 w każdym razie kabelki są dobrze podłączone sterowniki zostały zainstalowane poprawnie (plytka od producenta)

 

Oddać urzadzenie do serwisu? Czy moze macie dla mnie jakies porady dzieki ktorym sam rozwiązałbym problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie masz czasem zaznaczonej opcji "wstrzymaj drukowanie" w sterownikach drukarki? Jeśli tak to odznacz i powinno być wszystko ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...