Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

TMSH

Podziękowanie (prezent) dla rodziców ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam nielada dylemat :( Z racj tego, że niebawem się żenię to nie wiem jaki prezent mamy kupić rodzicom w podziękowaniu za ich trud włożony w wychowanie oraz za organizację ślubu i wesela. Pomożecie coś wybrać ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli będzie to prezent do wręczenia w czasie wesela, tak jak jest to modne ostatnio, to polecam kosz ze słodyczami i voucher na jakiś fajny weekend, gdzieś gdzie sobie odpoczną we dwoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fazę mam następującą: Złotnik i zamówienie - złote serce (takie które można rozłamać na dwie części) i wygrawerowane na obu połowach. "W podziękowaniu za wkład i tak dalej z życzeniami aby Wasz związek w dobrobycie trwał po wsze czasy" ;-) Tekst oczywiście dowolny.

 

Przesadziłem? :P

 

EDIT: zapomniałem dodać to serce takie do zawieszenia na łańcuszku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie trochę dziwnie brzmi zwrot "trud włożony w wychowanie", nie podoba mi się to

ja bym po prostu podziękowała za to, że Was wychowali na dobrych ludzi i za pomoc przy organizacji wesela - kwiaty, słodycze czy wyjazd to dobry pomysł, mimo ze najprostszy, może do tego jakiś album - z dzieciństwa, młodości i teraz, z obojgiem? by było na pamiątkę

zajrzyj na jakieś fora slubne, na pewno będzie mnóstwo pomysłów na podziekowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dla mnie trochę dziwnie brzmi zwrot "trud włożony w wychowanie", nie podoba mi się to

Mi ten zwrot odpowiada. Będąc rodzicem chciałabym usłyszeć z ust dziecka, że docenia włożony w jego wychowanie wysiłek.

Co innego gdyby to rodzice wiecznie wypominali jak się natrudzili ;)

 

A co do prezentu pomysł wycieczki mi się podoba, ale to też zalezy od rodziców czy lubią wyjazdy. Serca na pewno spodobałyby się mamie, tacie już chyba mniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoim kupię jakąś wycieczkę w ciepłe kraje. Coś all inclusiv. I raczej nie wręczę na swoim weselu - po.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja swoim kupię jakąś wycieczkę w ciepłe kraje. Coś all inclusiv. I raczej nie wręczę na swoim weselu - po.

masz gest...nie zapomnij, że są też rodzice Twojej narzeczonej a przyszłej żony...wypada im też dać prezent równej wagi...a 2 takie wycieczki to już nie mały koszt, ale jak Cię stać, to prezent wypas!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi ten zwrot odpowiada. Będąc rodzicem chciałabym usłyszeć z ust dziecka, że docenia włożony w jego wychowanie wysiłek.

Co innego gdyby to rodzice wiecznie wypominali jak się natrudzili ;)

 

A co do prezentu pomysł wycieczki mi się podoba, ale to też zalezy od rodziców czy lubią wyjazdy. Serca na pewno spodobałyby się mamie, tacie już chyba mniej ;)

 

Ja tam użyję tych słow, bo wiem, że wychowanie 6-rga dzieci to nie lada wyzwanie, więc moim zdaniem pasuje tutaj idealnie :) Co do prezentu to podoba mi się pomysł z albumem ze zdjęciami, wyjazdowy weekend też fajna sprawa :) Chciałbym dać rodzicom kosze z kwiatami i z jakimś dobrym alkoholem, ale nie wiem czy wypada darować procentami ?? Co Wy na to ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chciałbym dać rodzicom kosze z kwiatami i z jakimś dobrym alkoholem, ale nie wiem czy wypada darować procentami ?? Co Wy na to ??

Kwiaty OK, alkohol imo mniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
masz gest...nie zapomnij, że są też rodzice Twojej narzeczonej a przyszłej żony...wypada im też dać prezent równej wagi...a 2 takie wycieczki to już nie mały koszt, ale jak Cię stać, to prezent wypas!

 

Po weselu? Będzie stać. Rodzice mojej narzeczonej nie żyją ze sobą... :| więc albo każdemu z nich osobno albo żadnemu ale sprawa w toku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po weselu? Będzie stać. Rodzice mojej narzeczonej nie żyją ze sobą... :| więc albo każdemu z nich osobno albo żadnemu ale sprawa w toku.

 

Jesli uzbieram po weselu wystarczającą kwotę to kto wie może wyślę rodziców na wczasy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi ten zwrot odpowiada. Będąc rodzicem chciałabym usłyszeć z ust dziecka, że docenia włożony w jego wychowanie wysiłek.

Co innego gdyby to rodzice wiecznie wypominali jak się natrudzili ;)

Ja co roku słyszę/czytam podziękowania, że znalazł się na tym świecie :) Jest to faktycznie miłe, ale odrobinę oklepane. Zwłaszcza sama forma. Może coś takiego "dzięki Wam dzisiaj jestem szczęśliwym człowiekiem".

Co do prezentu, to może być śmiesznostka, nie chodzi przecież o cenę, tylko o pomysł. Jeśli padło serduszko do łamania, czemu nie pościel z jakimś wyhaftowanym motywem, albo doskonałej jakości kubki porcelanowe z imionami i dedykacją? Kwiaty, ewentualnie kosz ze słodyczami i dobrym winem nigdy nie są przegięciem, a do tego właśnie jakiś taki prezent, który by sugerował "jest Was dwoje i dzięki Wam istnieję, jestem szczęśliwy, dziękuję".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśmy sowim rodzicom dali ręcznie wykonane przez nas księgi (w drewnianej oprawie) ze zdjęciami - począwszy od naszego dzieciństwa, a skończywszy na wspólnych chwilach. Każde zdjęcie miało jakiś podpis. Naprawdę fajnie wyszło :)

 

Może i oklepane, ale jest przynajmniej pamiątka ;)

 

EDIT:

Choć nie powiem - wycieczka też genialny pomysł. Niestety nas na takie cuś nie było stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz, że niedługo będą dziadkami to się ucieszą na pewno :)

 

A tak poważnie to zafunduj im gdzieś kolację we dwoje,niespodziewane kwiaty dla mamy wtedy (że od ojca niby), ew. noc w hotelu i tyle. Niech sobie przypomną własną noc poślubną. Serduszka i takie tam kubeczki to mi trochę tandetą zajeżdżają, ale wiadomo, co się komu podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos osobistego ja kupilem np mojemu ojcu ekskluzywny zestaw dlugopis i olowek i wygrawerowalem go.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno będzie kosz z kwiatami, do tego chcę zrobić ładne podziękowanie w ramce, zastanawiałem się równiez nad jakimś obrazem bądź fotografią rodzinną ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popieram pomysl wyslania rodzicow na wakacje :) niech sobie odpoczna. a jesli nie moga isc na urlop, to chociaz fundnijcie im fajny weekend. ja chce wlasnie zabrac meza do spa, nie mozemy isc na urlop, wiec chociaz weekend bedzie nasz :) chce kupic to: http://www.wyjatkowyprezent.pl/weekend-spa-dla-dwojga jak myslicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne są takie elementy wesel. Na szczęście uniknąłem tego koszmarku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ratujecie mnie tym tematem! Od dwóch tygodni się nad tym głowię! Od razu powiem, że wszelkie wycieczki, kolacje itp odpadają bo chodzi o o parę i jedną osobę. Póki co jest pomysł na biżuterię - bransoletka i zegarek + grawer. Ale to są dość spore koszta jakby się chciało coś naprawdę fajnego a wesele pochłania już naprawdę dużo. Ostatnio padł pomysł na taki kosze podarunkowe z ręcznikami, kawami, filiżankami itd. Ale to Pannie Młodej średnio podchodzi. Ja pomysłów już nie mam a tamta suszy głowę. Pomocy bo obydwie strony mają dostać to samo :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My wysłaliśmy rodziców na wakacje. Jednych i drugich.

Zależy co lubią, jak nie ma kasy na całą wycieczkę to często same bilety lotnicze w fajne miejsce mogą być dobrym pomysłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...