Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

bialy100k

Polskie sklepy wysylajace za granice

Rekomendowane odpowiedzi

Zdaje sie, ze nie bylo takiego watku.

Zakladam ten temat bo zawsze lepiej, zeby "swoi" zarabiali - a nie firmy zagraniczne.

 

Chodzi o SPRAWDZONE sklepy polskie ktore wysylaja sprzet za granice Polski (UE). Te, ktore znalazlem wymagaja zakupu "na firme" albo maja wysokie ceny transportu lub niewygodne dla mnie firmy transportowe. Wiadomo, ze emigracji jest sporo, chetnie kupuja komputery. Czesto sklepy lokalne sa kiepsko zorientowane, albo zbyt drogie.

 

Sugeruje podawnaie informacji w postaci:

 

sklep

link

akceptowane formy platnosci

przesylka/ firmy kurierskie

gwarancja- uwagi dot. zagranicy

uwagi o jakosci obslugi

 

 

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. To gdzie ty siedzisz na taj emigracji

2. Wysoka cena za transport - dziwi mnie twoje zdziwienie

3. Zapomniałeś napisać że nie wysyłają za pobraniem za granice

4. A jakie firmy kurierskie by ci odpowiadały :question:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mieszkasz ??? Bo w niektórych krajach ceny są niższe niż u nas i to nie ma sensu . Przesyłka wiadomo że będzie droga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

> 1. To gdzie ty siedzisz na taj emigracji

 

Sklepy w ktorych zamawialismy nie znajduja sie fizycznie na terytorium kraju w ktorym jesteśmy - przesylki ida np. z Francji (Pixmania) lub UK (elara). Dlatego zreszta napisalem ten temat - bo jak nie sa lokalnie, to nie jest to taka dramatyczna roznica czy PL czy Niemcy, czy....

 

> 2. Wysoka cena za transport - dziwi mnie twoje zdziwienie

 

Relatywnie wysokie - np. za plyte glowna z Polski widzialem cene - cos od od 62Euro - a za procesor boxowy z UK zapłacono 7euro . Wiem, ze to troche dalej - ale roznica nie jest 2-3 razy a 9 razy

 

> 3. Zapomniałeś napisać że nie wysyłają za pobraniem za granice

 

To raczej naturalne :) najlepiej karty platnicze- kredytowe, debetowe lub e-banki. ALe w takim wypadku firma w Polsce musi byc wiarygodna, bo nikt nie zaplaci "w ciemno" nieznanej firmie.

 

> 4. A jakie firmy kurierskie by ci odpowiadały

 

np. DPD, GLS /parcel shop GLS- paczka wielkosci troszke wiekszej od obudowy PC 30euro/

 

Co do cen - polecam zapoznanie sie z cennikami Pixmania Overclockers Elara dabs komplett i podobnymi. Ceny sa zblizone do Polskich - natomiast czasem jest ciekawsza (albo ubozsza) oferta. Jednak nie zawsze cena jest najistotniejsza - bo np. obsluga gwarancyjna potrafi byc nie mniej wazna niz cena. Jak ludzie pisza na boards.ie w temacie firmy pixmania - potrafia sie bujac np. 3.5 miesiaca z reklamacjami, brak kontaktu posprzedazowego tez jest bolesny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...