Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

darolo1

Pliki aktualizacji na dysku

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj wgrałem aktualizacje za pomocą "aktualizacji automatycznych", lecz dzisiaj patrzę na dysk twardy a tam "jakiś" folder 4afdb6778078efd0bec678 a w środku amd64 i i386. zaglądając do nich wnioskuję, że chodzi o NET Framework 3.5. chce to usunąć, ale pisze wtedy, że nie można usunąć filterpipelineprintproc.dll. na drugim dysku z dwa miesiące temu powstał folder 9a7222bf240dca36ac2c35 a w nim f6a8f1b51dc53cd85ff9da752be5b8 ale jak się go kliknie to pisze "odmowa dostępu" i update a w środku pliki eula.txt, update.exe, update.inf update.ver updspapi.dll wudf01005.cat i wudfcustom.dll, jednakże jak chce to wywalić to pisze z kolei "nie można usunąć eula.txt". szukałem o tym w internecie ale tam jest jedynie jakiś niezrozumiały angielski "bełkot". pomóżcie, jak to usunąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem. Po aktualizacji "Dodatek Service Pack 1 dla programu Microsoft .NET Framework 3.5 i aktualizacja rodziny produktów .NET Framework 3.5 dla wersji platformy .NET od 2.0 do 3.5 (KB951847): procesory x86" został utworzony podobny folder z identyczną zawartością a plik filterpipelineprintproc.dll blokuje jego ręczne usunięcie.

 

edit:Wywaliłem Unlockerem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...