Skocz do zawartości
Gobli

GuildWars 2

Rekomendowane odpowiedzi

Znudzić? Tylko bez dodatków :P Parę miesięcy temu grałem messmerem. Nie pamiętam, do którego poziomu doszedłem, lecz nie był on niski. Za to moja dziewczyna gra Łowcą i jest wymaksowana. Za jej namowami ponownie wróciłem do gry i frajda jest. Nie tak samo jak wcześniej, ale przyjemnie się gra.

 

btw. kojarzycie aktywne polskie klany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aiwe.eu - ale mocno RPGują. Co prawda mają jakąś sekcję raidową nie wymagającą rpgowania ale ponoć mają tam dosyć wysoki próg wejścia. Trzeba wypełnić formularz i napisać małe opowiadanko. Mnie prawie przyjęli ale musiałem zrezygnować bo akurat zmieniałem pracę i teraz mam mało czasu na gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym że przegrałem już ponad 9,5k godzin, wypowiem się na temat tej gry: jest ona dość specyficznym tworem, chociaż czasami się zastanawiam czy twórcy wiedzą co tworzą xD.

 

Tak naprawdę to jak już zrobisz postać na maksymalnym poziomie i ją ubierzesz na odpowiednim poziomie to dochodzisz do wniosku że coś trzeba robić w tej grze, więc trzeba wybrać"

 

1) PvE się rozwija w niezłym tempie co jakiś czas dodawane są nowości - a to nowe mapki, a to nowe historie w żyjącym świecie, a to nowe rajdy czy fractale. Łowcy achivmentów też znajdą swoje miejsce. Niektóre gildie bawią się w RP.

 

2) PvP też się jakoś tam rozwija dobrze czy źle ale na pewno cykliczność turniejów i możliwość zmiany buildów może być kuszące/

 

3) Jak dla mnie najgorzej wygląda WvW ten tryb prawie w ogóle się nie zmienia mimo tego że dało by się go bardzo fajnie rozwijać to AN go ma w głębokim odwłoku - mimo tego i tak najbardziej lubię ten tryb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktos z Lodzi co ogarnia raidy ? :)

Z checia zaprosze do siebie i poprosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktos z Lodzi co ogarnia raidy ? :)

Z checia zaprosze do siebie i poprosze o pomoc.

Najlepiej jak w LA Aerodrome spojrzysz od czasu do czasu w LFG - są tam gildie rekrutujące do rajdów, są też ekipy robiące "training runs", dla nowicjuszy. Chyba najlepszy sposób na wkręcenie się w rajdy w GW2 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktos z Lodzi co ogarnia raidy ? :)

Z checia zaprosze do siebie i poprosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...